Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Macieju91
Miniaturka MTV
Guy Martin + Africa Twin + tor
Na pierwszy rzut oka to nie może się udać, z drugiej jednak strony Guy to człowiek napędzany czystą etyliną, który szybko pojedzie wszystkim (wystarczy spojrzeć na listę rekordów prędkości jakie ustanowił). Tym razem turystyczne enduro w postaci Hondy Africa Twin i Guy za jej sterami pokazują co to znaczy szybka jazda.
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Spotkało się 5 Małych Fiatów
Kiedyś zmotoryzował całą Polskę, dziś dla większości obiekt drwin i spojrzeń pełnych politowania ale są jeszcze ludzie na tym świece kochający swoje Małe Fiaty 126p. Oto kilkoro z nich ;)
okejki 2 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Myślałeś, że Chevrolet Corvette to szybki samochód?
Trochę tak, ale w konfrontacji z Dodge'em Hellcatem i jego 707 KM już niekoniecznie, o czym przekonał się kierowca Chevroleta. Patrząc na wiek kierowcy Dodge'a szybka jazda podoba się nie tylko młodym. PS: i ten świst kompresora - motoryzacyjna poezja zza oceanu.
okejki 331 · komentarze 143 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Leningrad — Voyage
Co tu dużo pisać, nowy teledysk Leningradu. Są cycki, jest OKejka PS:Czy w ostatniej scenie nie lepiej pasowałby Justin Bieber?
okejki 11 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Exorcising the Demon
Dodge Challenger SRT Demon - samochód który już w dniu premiery stał się legendą. Dodge wziął na warsztat produkowane przez siebie V8 o pojemności 6,2 i "troszkę" je poprawił czego efektem jest najmocniejsze seryjnie produkowane V8 na świecie (840 KM i 1044 Nm). Demon wyposażony w ten silnik jest najlepiej przyśpieszającym seryjnym samochodem świata, ćwierć mili pokonuje w 9,65s (w(…)
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Volkswagen T2 zmiażdżony przez drzewo wciąż jeździ
Okazuje się, że dla starej motoryzacji nawet zmiażdżenie przez drzewo nie jest straszne. Mocno sfatygowany, ale dziarski volkswagen dalej jeździ, choć przywrócenie do pełnej sprawności może być trudne, ale od czego są nasi "miszczowie" szpachli.
okejki 28 · komentarze 8 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Rampage Camaro
Projekt budowy wyścigowego bolidu na bazie Chevroleta Camaro SS rocznik 1970
6 lat temu
Miniaturka MTV
Rajdowa Mazda RX-8
Rajdowa wersja Mazdy RX-8 napędzana 370 konnym 3 rotorowym silnikiem Wankla w akcji, miłego oglądania i słuchania.
6 lat temu
Miniaturka MTV
Fidget Spinner Guitar
Czy zastanawialiście się jak będzie brzmieć gitara elektryczna która zamiast strun ma zamontowany fidget spinner? Jeżeli tak, to Sam z kanału LOOK MUM NO COMPUTER ma dla was odpowiedź. Przy okazji, wygląda na to, że spinnery podbijają kolejne rubieże internetu, ciekawe kiedy w stosunku do fidgetów zastosowana zostanie reguła nr 34?
6 lat temu
Miniaturka MTV
Ktoś chętny do porwania?
Ofenbach - Be Mine Pani porywaczka to: Johanna Bros https://www.instagram.com/johannabros/
6 lat temu