Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał FlashbackFM
Miniaturka MTV
Ucho Prezesa odc. 31 - Jak żyć (bez polityki)?
Czy poza polityką jest jakieś życie? Jak się w nim odnaleźć? Z odpowiedziami na te pytania muszą się zmierzyć ludzie, dla których do niedawna polityka była podstawą funkcjonowania. Pomóc im w tym może tylko jeden ośrodek.
okejki 108 · komentarze 18 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Kiedy tatuś pomaga odrobić pracę domową
Dzieci miały za zadanie nagrać prognozę pogody. Chłopcu pomógł tata, a ich film podbija internet.
okejki 469 · komentarze 30 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Taki sport powinien być na olimpiadzie
Połączenie tenisa stołowego z piłką nożną okazuje się niesamowicie emocjonującym i widowiskowym sportem. Przynajmniej do pierwszego kontaktu zawodników z kantem stołu.
okejki 392 · komentarze 35 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Srebrnousty Andrzej Duda
Słynny plebiscyt radiowej Trójki "Srebrne Usta" ma szansę wygrać prezydent Andrzej Duda. Plebiscyt nagradza polityków za najzabawniejsze wypowiedzi w ostatnim roku. Prezydent został nominowany za swoje wystąpienie na Uniwersytecie Rzeszowskim.
okejki 201 · komentarze 103 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wierny atakuje aktora podczas inscenizacji ukrzyżowania Chrystusa
Obchody Wielkiego Piątku w brazylijskim mieście Nova Hartz. Jeden z wiernych tak bardzo wczuł się w klimat przedstawienia, że nie mógł patrzeć na cierpienie Jezusa i zaatakował aktora grającego rzymskiego żołnierza. Facet zachował się niczym Frank Drebin, który widząc pięciu palantów w togach dźgających faceta nożami na oczach tłumu w samym środku parku, zabija skurwieli. A że to b(…)
okejki 157 · komentarze 53 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Bolesna kłótnia z kobietą
Uchwycona przez przechodnia sprzeczka pary na ulicy w Chicago w dzień świętego Patryka. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć, jej facet nie wytrzymał i... Zresztą zobaczcie sami, co się wydarzyło.
okejki 105 · komentarze 33 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Przewieziemy koparkę tym statkiem. Co może się nie udać?
Grupa pomysłowych robotników z Indonezji w akcji. Plan był prosty, wykonanie też takie miało być, a efekt... ten bez wątpienia wart jest obejrzenia!
okejki 274 · komentarze 59 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Wziął dwuletnią córkę na ręce i skoczył w przepaść na linie
Redha Rozlan, malezyjski celebryta i miłośnik sportów ekstremalnych, zeskoczył z mostu o wysokości ponad 60 metrów. Na rękach trzymał swoją córkę Mekkę, która nie miała na sobie kasku, ale była zapięta specjalną uprzężą. Ojciec i dziecko zawiśli około 10 metrów nad rzeką z kamienistym dnem w Kuala Kuba Bharu.
okejki 21 · komentarze 51 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Złodziej przyłapany na gorącym uczynku
Facet zauważył, że ktoś kradnie paczkę spod domu sąsiadów i zareagował. Zdarzenie miało miejsce w mieście Virginia Beach w Stanach Zjednoczonych.
okejki 17 · komentarze 15 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Pies nie może się doczekać pieczonego kurczaka
Psiak wie, co dobre. Po takiej reakcji czworonoga właściciel nie miał wyjścia, musiał podzielić się z nim swoim kurczakiem.
okejki 21 · komentarze 5 · 4 lat temu