< > wszystkie blogi

Zakupy z Chin

Majfrend płakał jak wysyłał

AWEI T19 - słuchawki bezprzewodowe z największą baterią

4 February 2020
AWEI jest firmą specjalizująca się w produkcji słuchawek, które cechuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem dobrego designu i bardzo przyjemnego dźwięku.
Słuchawki bezprzewodowe AWEI T19 można zakupić na Aliexpress Polska w oficjalnym sklepie AWEI za $32.75 z kuponem sprzedawcy i kodem WMVZU2KHD3MR

Zawartość opakowania AWEI T19

  • 1 x bezprzewodowe słuchawki AWEI T19 z etui ładującym
  • 3 x dodatkowe wkładki douszne
  • 1 x kabel ładujący Micro-USB
  • 1 x karta gwarancyjna
  • 1 x instrukcja obsługi


AWEI T19 są dosyć sporych rozmiarów, ale nie stanowi to żadnego problemu i szybko można się przyzwyczaić. Są zauważalnie większe od Redmi Airdots i minimalnie grubsze od QCY QS2. Nie wypadną podczas biegania, czy treningów na siłowni. Jeśli ktoś szuka małych i lekkich słuchawek, to polecam Tronsmart Spunky Beat.Awei T19 to dobra pozycja dla osób, które szukają mocnego, grubego dźwięku i nie mają nic przeciwko utracie blasku na wyższych częstotliwościach. Są bardzo wygodne w użyciu i podoba mi się ich ciepły dźwięk, który wydają. Co prawda kosztują prawie dwukrotnie tyle, co Redmi Airdots, ale różnica jest znacząca i warto je nabyć chociażby na pojemny akumulator 2500 mAh w etui.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi