< > wszystkie blogi

Zakupy z Chin

Majfrend płakał jak wysyłał

Xiaomi Mi Band 4

27 August 2019
Xiaomi Mi Band 4 to najnowsza wersja inteligentnej popularnej opaski fitness stworzonej przy współpracy takich firm jak Xiaomi oraz Huami. Opaska ma ma nieco większy, kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala (120 x 240 pikseli) i jasności 400 nitów. Daje nam to lepszą widoczność w słoneczny dzień oraz kolekcję kolorowych tarczy, które można pobierać z aplikacji Mi Fit. Ekran jest chroniony przez odporne na zarysowania szkło 2.5D. Pojemność baterii została zwiększona ze 110 mAh do 135mAh a czas pracy na jednym ładowaniu to około 20 dni.
Większość funkcji pokrywa się z Mi Bandem poprzedniej generacji jak np. pomiar pulsu i monitoring snu. Niektóre z nich zostały tylko trochę rozbudowane np. alarm można uruchomić z poziomu opaski, trochę więcej informacji pogodowych. Obsługa powiadomień również została lekko rozbudowana. Opaska przechowuje teraz o wiele więcej wiadomości i pozwala na przejrzenie większego fragmentu.
Nowością jest także długo wyczekiwana możliwość kontrolowania muzyki z poziomu opaski. Przy jej pomocy możemy w wygodny sposób zmienić utwór na kolejny lub poprzedni, zatrzymać muzykę lub zmienić głośność piosenki.Wersja chińska oraz global podczas połączenia z aplikacją MiFit zaktualizuje się i pobierze język polski.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi