<< >> wszystkie blogi

Rozmawiajmy na ważne tematy

Rozmawiajmy na ważne tematy

5 najlepszych kawałów na listopad 2021

2021-11-04 08:43:42 · Skomentuj
1) Pewnego wieczora ojciec słyszy modlitwę synka:
- Boże, pobłogosław mamusię, tatusia i babcię. Do widzenia, dziadziu.
Uznaje, że to dziwne, ale nie zwraca na to szczególnej uwagi. Następnego dnia dziadek umiera. Jakiś miesiąc później ojciec ponownie słyszy dziwną modlitwę synka:
- Boże, pobłogosław mamusię i tatusia. Do widzenia, babciu.
Następnego dnia babcia umiera. Ojciec jest nie na żarty przestraszony. Jakieś dwa tygodnie później słyszy pod drzwiami syna:
- Boże, pobłogosław mamę. Do widzenia, tatusiu.
Ojciec - prawie w stanie przedzawałowym. Następnego dnia idzie do roboty wcześniej, żeby uniknąć ruchu ulicznego. Cały czas jest jednak spięty, rozbity, rozkojarzony, spodziewa się najgorszego. Po pracy idzie wzmocnić się do pubu. Do domu dociera koło północy. Od progu przeprasza żonę:
- Kochanie, miałem dzisiaj fatalny dzień ...
- Miałeś zły dzień? Miałeś zły dzień? Ty?! A co ja mam powiedzieć? Listonosz miał zawał na progu naszych drzwi!

2) Pani w szkole się pyta dzieci:
- Po jakim warzywie oczy łzawią?
A Jasiu mówi.
- Po rzepie.
Pani na to:
- Chodziło Ci chyba o cebulę.
A wkurzony Jasiu:
- Pani nigdy nie dostała rzepą po jajach!?


3) Jasiu przychodzi do domu i mówi do mamy:
- Mamo dostałem 5 w szkole.
Mama:
- Naprawdę?
Jasiu:
- Tak, dwójkę z matematyki, dwójkę z historii i jedynkę z Polskiego ...


4)Blondynka pyta męża:
- Czy to prawda,że płazy są głupie?
-Prawda żabciu.

5) Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i zamieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną dwadzieścia lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:
- ”Do: Moja ukochana żona.
Temat: Jestem już na miejscu. Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco”.

10 najlepszych grafik o społeczeństwie

2021-10-29 13:21:56 · Skomentuj
Top 10 moich ulubionych memów i obrazków

1)


2)

3)
4)

5)


6)

7)

8)

9)

10)


Wartościowe i merytoryczne informacje

2021-10-29 13:13:41 · Skomentuj
Zakładam bloga na którym chce publikować ważne dla naszego społeczeństwa informacje. Chce skupić się na tym by rozwiązywać i poruszać kwestie które budzą wątpliwości ale też dawać wam dużo humoru :) Zamieszczę też ciekawe zdjęcia jak np to

Rozmawiamy na ważne tematy

2021-10-29 13:05:00 · Skomentuj
W internecie każdego dnia pojawiają się różne tematy. Każdy z nas widzi lub bierze udział w rozmowach ważnych dla nas. Natrafiłem ostatnio na dość ciekawą stronę która poruszyła mnie i moich znajomych. Autor opisuje pewną sytuację która miała miejsce na FP danej firmy. Cała historia jest dostępną pod adresem https://dyskutujmykulturalnie.pl. Jestem ciekaw jakie są wasze opinie i odczucia na ten temat.

Może ktoś z Was na co dzień spotyka się z podobymi sytuacjami?

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi