< > wszystkie blogi

Jaki odkurzacz pionowy ma największą moc ssania?

8 maja 2023
W dzisiejszych czasach odkurzacze pionowe stały się bardzo popularne ze względu na ich łatwość użycia, zwrotność i wygodę. Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na skuteczność odkurzacza pionowego jest moc ssania. Warto zwrócić uwagę na ten parametr podczas wyboru odkurzacza, ponieważ im większa moc ssania, tym lepiej odkurzysz swoje podłogi, wykładziny i meble.

Wiele marek oferuje odkurzacze pionowe o różnej mocy ssania. W związku z tym, zanim zdecydujesz się na zakup, warto dokładnie przyjrzeć się dostępnym opcjom. W tym artykule omówimy kilka z najlepszych odkurzaczy pionowych, które mają największą moc ssania.

Pierwszym odkurzaczem, który warty jest uwagi, jest Dyson Cyclone V10 Absolute. To jedno z najnowszych urządzeń w ofercie Dysona i z pewnością zaskoczy Cię swoją mocą. Odkurzacz ten wyposażony jest w cyfrowy silnik V10, który generuje siłę ssania 150 AW, co jest wystarczające, aby usunąć najcięższe zanieczyszczenia. Ponadto Dyson Cyclone V10 Absolute posiada zaawansowany filtr HEPA, który usuwa alergeny i pyłki z powietrza, co jest szczególnie ważne dla alergików.

Kolejnym odkurzaczem, który zasługuje na uwagę, jest Shark Rocket Corded Hand Vac. To bardzo wszechstronny odkurzacz pionowy, który działa na przewodzie. Moc ssania Shark Rocket Corded Hand Vac wynosi 500 W, co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu z innymi odkurzaczami pionowymi. Odkurzacz ten jest idealny do usuwania zanieczyszczeń z mebli, wykładzin i dywanów. Ponadto Shark Rocket Corded Hand Vac jest bardzo lekki i łatwy w użyciu.

Innym odkurzaczem, który warto rozważyć, jest Tineco A10 Hero+. To odkurzacz pionowy o dużej mocy ssania, który generuje siłę ssania 350 W. Odkurzacz ten ma także wiele innych zalet, w tym bardzo długi czas pracy - do 25 minut na jednym ładowaniu. Tineco A10 Hero+ jest także bardzo cichy, co jest idealne, jeśli nie chcesz przeszkadzać innym osobom podczas sprzątania.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi