<< >> wszystkie blogi

Jozinzbazin83's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Przepisy BLW i rozszerzanie diety

2022-08-22 09:27:00
Rodzice zawsze pragną, by ich dzieci odżywiały się zdrowo, często wychodzi z domu i sięgały bardziej po owoce niż słodycze. Jednak nie zawsze zdają sobie sprawę, że to właśnie na nich spoczywa obowiązek tego, by pociechom przekazać tę wiedzę.

Kto tak naprawdę zagraża nam w sieci?

2020-11-26 09:43:41
Internet wcale nie jest bezpiecznym miejscem, mimo że wielu osobom tak się wydaje. To, że nigdy nie natknęliśmy się na oszusta lub nie byliśmy śledzeni, nie oznacza wcale, że takie sytuacje nie są na porządku dziennym. Więc kto tak naprawdę zagraża nam w Internecie? Wbrew pozorom to nie zastępy hakerów czy tajemniczy śledczy, ale my sami możemy stać się potencjalnym zagrożeniem dla siebie samych.

Polska wieś. Moja oaza spokoju

2020-09-10 14:25:50
Tu jest moja oaza, gdzie mogę pisać blog kulinarny i korzystać z naturalnych składników. O czym mowa? O polskiej wsi! Gdzie jest moje miejsce na ziemi? To pytanie zadaje sobie wielu z nas, jak znaleźć na nie odpowiedź? Każdego dnia borykamy się z trudami życia codziennego, praca, dom, rodzina, nadmiar obowiązków, brak czasu na własne hobby i zainteresowania. Zapewne nie jeden mieszkaniec wielkiego miasta zastanawia się czy jego życie mogłoby wyglądać inaczej, bez ciągłego pędu, stresu, tłoku na ulicach i korporacyjnego wyścigu szczurów. Jak wyjść z ram narzuconych nam przez normy społeczne i zmienić styl życia, tak by nie popaść w codzienną rutynę i chociaż w części poczuć się spełnionym? Jednym z rozwiązań może być zmiana otoczenia, porzucenie miejskich metropolii, osiedlenie się lub spędzenie urlopu na wsi. Jak wygląda życie na wsi?

Dieta DASH - zalety i wady

2020-09-10 14:21:11
W modnych czasopismach dla kobiet zawsze pojawiają się informacje na temat nowoczesnych diet i przepisów kulinarnych dzięki którym - przynajmniej według autorów tych tekstów - błyskawicznie schudniesz i zyskasz zupełnie nowe życie. Czasami są one prawdzie, innym razem mają jedynie skłonić cię do zastosowania konkretnej metody odchudzającej. Jeżeli jednak w którymś z tych tekstów ujrzysz nazwę diety dash, koniecznie przeczytaj go do końca. Ta metoda jest akurat dość skuteczna. Ostatnio robi się o niej coraz głośniej, dlatego wypadałoby dowiedzieć się przynajmniej, na czym ona polega i w jaki sposób ma działać.

Jak wspomagać swoją odporność naturalnymi sposobami?

2020-04-01 18:47:16
Na całym świecie jest masa pytań co robić by nie zachorować. Czy stosować jakieś leki typu Neosine albo megadawki witamin e, c czy cynk. A może wypijać dużo alkoholu skoro wirus jest wrażliwy na jego działanie.

Czy internet może być Eco-Friendly?

2020-01-31 00:00:00
Internet kojarzy nam się z czymś wirtualnym. Czymś co w tajemniczy sposób przesyła dane kablami a obecnie coraz częściej bezprzewodowo. Nie zadajemy sobie jednak pytania jak bardzo energochłonny jest internet i czy może być bardziej ekologiczny. Co więcej, czy "eko-net" jest czymś, co przyniesie dla nas korzyść czy też tak jak większość ekologicznych pomysłów wymaga większych wysiłków i większość kosztów. Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Koalicja na rzecz Ekologicznego Internetu, która ma swoich sześć prostych założeń. Czym jest Coalition for Eco-Internet (Koalicja na rzecz ekologicznego internetu)? Wyjaśnia to Jakub Marszałek, pomysłodawca inicjatywy globalnej.

SIM czyli agresywna i najszybciej rozwijająca się Lista Robinsonów

2019-12-19 13:07:59
SIM czyli System Informacji Marketingowej to najnowsza Listy Robinsonów funkcjonująca w Polsce. Jest najbardziej agresywna i najszybciej rozwijającą się Listą Robinsonów. Czy odniesie sukces? A może stanie się "martwa" jak pozostałe Listy. Pojęcie Listy Robinsonów powstało jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. List Robinsona to lista osób, które nie życzą sobie kontaktu w celach marketingowych. Funkcjonowała jako listy adresów e-mail, danych adresowych czy też w końcu danych telefonicznych.

Baza leków

2019-10-23 11:20:00
Jeśli szukaliście fajnej bazy leków to mam taką jedną. Nazywa się DataPharm. Znaleźć tu można informacje o takich lekach jak Biotebal, Clotrimazolum, Groprinosin, Hydroksyzyna, Ketonal, Metronidazol, Nifuroksazyd, Nimesil, Octenisept, Xanax, Sinupret, Neosine, Augmentin i wiele innych zarówno na receptę jak i bez recepty.

Jak walczyć z niechcianymi połączeniami?

2018-07-11 12:08:00
Każdy z nas spotkał się z niechcianymi połączeniami od telemarketerów i wszelkiej maści telefonicznych handlowców. Tutaj wygraliśmy laptop, tam mamy okazję zapoznać się z nowym super odkurzaczem, gdzie indziej przetestować pościel z futra wiewiórek na specjalnym pokazie tylko dla nas a najczęściej mamy możliwość zakupu dodatkowych abonamentów takich jak pierdyliard gigabajtów internetu czy też kredyt na preferencyjnych warunkach. A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie dziwią cię natarczywe telefony z ofertą finansowania firm, pisania projektów, papierem ksero czy też leasing, faktoring, kredyt na dowolny cel i zakup glebogryzarek spalinowych. Jak więc walczyć z tymi niechcianymi połączeniami?
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 9
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 4769

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi