Szukaj Pokaż menu

Sprawdzaj dziecku zadania domowe!

110 891  
1331   19  
Czy sprawdzasz swojemu dziecku zadania domowe np. w ćwiczeniach z języka polskiego? Ale zawsze? Jeśli nie, to pokażemy ci coś ku przestrodze...

Kliknij i zobacz więcej!

Eltonik napisał: "
Moja córka lat 10 odrabiała wczoraj pracę domową i jako wzorowy tatuś sprawdzam co mój kwiatuszek zmalował, zaglądam do ćwiczeń z polskiego i co widzę...

To nieprawda, że chmury biorą się z niczego

64 409  
1388   19  

Typowy blog słodkiej laseczki

73 623  
686   33  
Kliknij i zobacz więcej!Każda śliczna i różowa laseczka dociera do chwili, kiedy normalne życie już jej nie wystarcza... wtedy czuje, że musi podzielić sobą z Internetem. Zwykle tak:

1 luty

Hurra! Udało się! Wreszcie mam BLOGA ! Będę tu wpisywała wszystkie mądre myśli i będę wrzucać zdjęcia. ( 100 komentarzy w godzinę, najwięcej „witaj słodziutka”, „jak masz na imię ślicznotko” gdzieniegdzie „cześć, jak się masz” )

2 luty
Sukces! Zdałam egzamin na prawo jazdy! Idę teraz wybierać samochód. Myślę o różowym Hummerze ( 230 komentarzy w godzinę, większość „ Jeszcze jeden morderca na drodze”, „lepiej kup sobie czołg” gdzieniegdzie „pozdruffki” )

3 luty
Mój misiaczek nie chce kupić różowego Hummera, no nic, będę jeździła czarnym Land Cruiserem, na lusterku zawieszę różowego pluszowego słonia, którego kupiłam wczoraj specjalnie w tym celu. I tapicerka też ma być różowa. ( 270 komentarzy w godzinę, najwięcej „bahahaha”, „ co za obciachowa fura” klika „samochód musi się podobać właścicielowi”;)

4 luty
Jestem smutna. Złamałam paznokieć. Mój superancki, śliczniuteńki paznokieć, który przykleili i pomalowali mi wczoraj w studio urody! Co mam robić ? Poradźcie koffani, plosiem (312 komentarzy w godzinę dominują w klimacie „ ułam sobie resztę”, „utnij sobie palca, nie będzie widać” „wytnij sobie nowy paznokieć z nakrętki od słoika” gdzieniegdzie „współczuję ci, sama wiem jakie to nieprzyjemne”

5 luty
Mój czarny dzień. Dzisiaj kupiłam śliczniutką torebeczkę od Gucciego za 300 euro. Ale nieszczęśliwie, kolor trochę rozmija się z kolorem tapicerki auta. Horror. (340 komentarzy w godzinę większość w tonie „chodź na piechotę z tą torebką” „kup sobie plecak” kilka „ mam ten sam problem, chcesz się wymienić torebkami ? „

6 luty
Wczoraj wieczorem z koleżankami chodziłyśmy po klubach. Byłyśmy we wszystkich a na koniec poszłyśmy do Escape, dziwne, nie widziałam wielu aut po drodze. Wrzucam kilka foteczek. (465 komentarzy w dziesięć minut typu „ popraw cyce w photoshopie” „opony w twoim jeepie są wielkości trabanta” , tylko kilka „ale superaśno się bawiłyście, weźmiecie mnie ze sobą następnym razem prosiem ?”;)

10 luty
Mój misiaczek obiecał mi nowy płaszcz skórzany. Jestem bardzo szczęśliwa, bo będę miała nowy płaszcz skórzany!!! Stary płaszcz skórzany ma już trzy miesiące. Z radości zrobiłam mu świąteczną… nie, nie to co pomyśleliście, zrobiłam kolację. (560 komentarzy w dziesięć minut „ porażająca większość „ trza było zrobić człowiekowi to co pomyśleliśmy” gdzieniegdzie „ ale jesteś fajna !! Umiesz gotować !! Zazdroszczę ci”

11 luty
Mądre myśli często mnie prześladują, ale ja biegam szybciej niż one (530 komentarzy w pięć minut dominują „ to widać po tym co piszesz „ „zorientowaliśmy się po zdjęciach” jeden „piękna dziewczyna nie musi być jak Pitagoras” )

13 luty
Pech. Dzisiaj zepsułam samochód. Wezwałam mechanika. Długo grzebał przy silniku po czym dziwnie na mnie spojrzał i gdzieś poszedł. Wrócił po jakimś czasie z baniakiem wlał czegoś do samochodu i auto zapaliło. Skąd miałam wiedzieć, że benzyna może się skończyć ?! (720 komentarzy w godzinę , najwięcej „wszyscy w biurze płaczemy” „zamontuj baterie słoneczne” gdzieniegdzie „ weź opisz jak to dokładnie się nalewa, możliwe że mój też dlatego nie chce zapalić” )

14 luty
Dzisiaj dzień zakochanych. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, bo mam nowy płaszcz skórzany. Spróbowałam zrobić mojemu misiaczkowi świąteczną… to co pomyśleliście poprzednim razem, ale on spieszył się na spotkanie. (960 komentarzy w godzinę przede wszystkim „ postaraj się lepiej wieczorem”, „daj chłopu przyjemności”, „opisz jak to robisz” tu i ówdzie „ cieszę się z twojego nowego płaszcza skórzanego”;)

15 luty
Wczoraj wieczorem zrobiłam tort. Z truskawkami i bitą śmietaną. Jak to możliwe – jeść tyle kalorii ? A wy wczoraj i poprzednim razem co pomyśleliście, że zrobię misiaczkowi ? (1021 komentarzy w trzydzieści minut , wszystkie w postaci ********* )
P.S dlaczego jesteście tak wulgarni ?

20 luty
Wybieram się z moim misiaczkiem do Szwajcarii na ferie zimowe. Będziemy jeździć na nartach i pić drinki. Papatki koffani, całuski PA! (1800 komentarzy w godzinę przeważają „Obyś miała oblodzone stoki” „Przyglądaj się zagajnikom zanim się w nich zatrzymasz” „Całe biuro znowu płacze” i gdzieniegdzie „udanego wypoczynku koffana psiapsółeczko”
686
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu To nieprawda, że chmury biorą się z niczego
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faktopedia – Niezwykły przypadek kobiety, która „wyleczyła się” z depresji
Przejdź do artykułu Heart Warming Story about Elephant
Przejdź do artykułu 8 przykładów absurdalnego pokazu bogactwa
Przejdź do artykułu Historia pewnej zdrady
Przejdź do artykułu Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami
Przejdź do artykułu Czym grozi użycie wykwintnego sosu francuskiego?
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się kwestiami medycznymi, które ich zdaniem powinien znać każdy człowiek
Przejdź do artykułu Świat oczami dziecka
Przejdź do artykułu Plan

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą