Szukaj Pokaż menu

Największe obciachy – ​Burmistrz z Brazylii poślubił 16-letnią miss za zgodą jej matki, którą dzień później awansował

73 044  
231   109  
Dzisiaj:
  • Laureatką konkursu Osobowość Roku 2022 Dziennika Bałtyckiego została nieistniejąca kobieta
  • Król Karol mimo swojego ogromnego majątku nie wyda ani grosza na własną koronację
  • Obrażony reper, którego wykluczono z występu na juwenaliach, postanowił zorganizować konkurencyjną imprezę
  • „Najpopularniejsza polska modelka”, o której nikt nie słyszał, oskarżona o wykupienie sobie sławy i kariery

Profile z Tindera, obok których trudno przejść obojętnie – Mike zaprasza do swojej komnaty rozkoszy

90 297  
162   47  
Dzisiaj poznacie Patrycję, która ma jasno sprecyzowane hobby, Sandrę, która jest typową Polką oraz Darka, który zabierze cię na motor pod jednym warunkiem...

Najdziksze newsy tygodnia – nie zgadniesz, na czyim koncercie kobieta dostała orgazmu

44 782  
230   28  
W dzisiejszym odcinku: najmniej spodziewani artyści, którzy mogliby wywołać orgazm u kobiety, papugi na Zoomie i prosty sposób na spłatę długów hazardowych.

#1. Liczba kobiet na stanowiskach prezesów przekroczyła liczbę mężczyzn imieniem John na stanowiskach prezesów

l_201699845c551292.jpg

Może to i mały krok dla amerykańskiej przedsiębiorczości, ale wielki dla kobiet, a że kobiety lubią cieszyć się z małych rzeczy, to niech im będzie. Jak donosi Bloomberg, liczba kobiet stojących na czele przedsiębiorstwa z listy 500 największych przedsiębiorstw w USA, przewyższyła niedawno liczbę prezesów imieniem John z tej samej listy. W tej chwili 41 kobiet przewodzi firmom z listy S&P 500, podczas gdy Johnów jest zaledwie 23. Gorzej kobiety jako grupa wypadają nie tylko na tle wszystkich mężczyzn-prezesów, lecz grupy Johnów, Robertów i Jamesów, którzy łącznie przewodzą 60 przedsiębiorstwom.

#2. Naukowcy nauczyli papugi dzwonić między sobą i teraz papugi nie czują się takie samotne

l_2016996162a959f3.jpg

Naucz papugę przeklinać, a będzie przeklinać, ale naucz papugę obsługiwać smartfona, a będzie przeklinać na Zoomie. Ptaki znajdujące się pod opieką naukowców z uczelni Northeastern University, Massachusetts Institute of Technology oraz University of Glasgow nabyły nowe umiejętności posługiwania się technologią zarezerwowaną dotychczas dla ludzi. Przez kilka miesięcy badacze uczyli papugi obsługi smartfonów i tabletów w zakresie komunikowania się i można powiedzieć, że odnieśli niemały sukces. Papugi nie tylko zaczęły rozumieć, kogo mają po drugiej stronie urządzenia, ale i angażowały się w „rozmowy” z ptakami, z którymi odbywały sesję, a im więcej się ze sobą komunikowały, tym bardziej zacieśniały ze sobą więzi.

#3. Kobieta próbowała przemycać narkotyki w przebranym za dziecko kocie

l_2016997cc168a0a4.jpg

Istnieją zbrodnie, które należy karać z najwyższą surowością, ale pewien kot z Niżnego Tagiłu zaraz za Uralem najprawdopodobniej nigdy nie wybaczy swojej właścicielce doznanych upokorzeń. Zwierzę zostało ubrane w niemowlęce ubranka, a następnie wypchane pakunkami z narkotykami. Podejrzane zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia policji, które okazały się słuszne. Kobieta została zatrzymana, a jej „dziecko” – rozebrane. Dodatkowo policja przeszukała dom przemytniczki, gdzie znaleziono kolejne porcje narkotyków. Kobietę aresztowano, lecz los kota pozostaje nieznany.

#4. Dziadek porwał własną wnuczkę, żeby spłacić długi hazardowe

l_2016995fdc9de571.jpg

Po co porywać cudze dzieci, jeśli można własne? Przecież to co najmniej połowa wysiłku mniej… Niezły lifehack przyszedł do głowy jednemu z mieszkańców Szanghaju, który porwał własną wnuczkę dla okupu. 65-letni mężczyzna odebrał czterolatkę z przedszkola, a następnie zabrał ją do restauracji i na zakupy, po czym zadzwonił do matki dziecka, swojej córki, i zażądał okupu. Matka dziecka nie zamierzała płacić i pomagać własnemu ojcu w spłacie długów hazardowych i zamiast tego powiadomiła policję, która aresztowała mężczyznę. Ten nie zgadza się ze stawianymi mu zarzutami i twierdzi, że cała sprawa ma jedynie charakter kłótni rodzinnej.

#5. Fotograf z miejscowości Dildo uwiecznił na zdjęciu fragment góry lodowej o fallicznych kształtach płynącej po Zatoce Poczęcia

l_2017000acaf874c6.jpg

Pomyślisz, że mamy 1 kwietnia, a to tylko normalny dzień z życia kanadyjskiej prowincji Nowa Fundlandia i Labrador. Fragment góry lodowej w kształcie członka płynie po Zatoce Poczęcia i zostaje sfotografowany przez mężczyznę z miejscowości Dildo. Ken Pretty miał sporo szczęścia oraz wyczucia chwili, gdy przelatywał dronem nad wodami zatoki Conception Bay. Mężczyźnie udało się uchwycić osobliwie ukształtowany fragment góry lodowej, która chyba chciałaby coś powiedzieć światu albo przynajmniej wyrazić swoje zdanie na temat naruszenia prywatności amatorom dronowego lotnictwa. Obecnie w zatoce znajduje się ok. 200 fragmentów gór lodowych.

#6. Kobieta dostała orgazmu podczas uczestnictwa w koncercie w filharmonii

l_20169998574d4e55.jpg

Jeśli chcesz rozpalić kobietę, to nie puszczaj jej żadnej amerykańskiej pościelowy, tylko postaw na kompozytorów zza wschodniej granicy. Piąta Symfonia Piotra Czajkowskiego potrafi przyprawić kobietę o trudny do zduszenia spazm rozkoszy, co dało się usłyszeć podczas jednego z niedawnych koncertów w filharmonii w Los Angeles. Jedna z kobiet zasiadających na widowni zaczęła głośno jęczeć, a jej szczytowanie zbiegło się z kulminacyjną częścią utworu, więc można powiedzieć, że orkiestra i kobieta skończyli wspólnie. Duża część osób zasiadających z kobietą na widowni bez problemu zidentyfikowała charakter jej krzyków, ale nie miała nic przeciwko nim, a nawet uznała je za zrozumiałe i piękne.

Ekstatycznych doświadczeń dostarczyli nam też bohaterowie poprzedniego odcinka newsów.
230
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Profile z Tindera, obok których trudno przejść obojętnie – Mike zaprasza do swojej komnaty rozkoszy
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Śmiertelny wypadek, mataczenie policji i krycie sprawcy?
Przejdź do artykułu Największe obciachy – ​Burmistrz z Brazylii poślubił 16-letnią miss za zgodą jej matki, którą dzień później awansował
Przejdź do artykułu Osiem najlepiej strzeżonych sekretów handlowych
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Mentzen chciał się wymądrzać, ale został wyjaśniony
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się zabawnymi historiami, kiedy wyciągali dziwne rzeczy z ciał pacjentów
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Tiktokerka się popłakała, bo żadna z osób robiących zakupy w sklepie nie chciała przyjąć jej pieniędzy
Przejdź do artykułu Komiksy z zaskakującym zakończeniem od Toon Hole
Przejdź do artykułu Eropak – Perwersja a zboczenie
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Pracownica sklepu zdrapała 3,3 tys. zdrapek

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą