Szukaj Pokaż menu

Wykłady prof. Wiktora Doktora - Odczyt V

18 567  
1  
Kliknij i zobacz więcej!Wykład V – Prizon

Każdy z nas jest uczciwym człowiekiem. Staramy się żyć zgodnie z prawem i własnym sumieniem, ale cóż - zdarza się, że popełniamy błędy. Nikt w końcu nie jest ideałem. Na szczęście – był ktoś, kto wymyślił system, który ma zaprowadzić nas z powrotem na właściwą ścieżkę, gdy zdarzy nam się zbłądzić. Jedni ten twór kochają, inni nienawidzą, wiadome jest, że mało kto pragnie dostać się w jego długie ręce...Jak wyglądają jego warianty w poszczególnych krajach?:1.) USA – „Fajnie, jak jesteś Portorykańcem w naszym więźniu – spotkasz wielu swoich kumpli, przyłączysz się do ich gangu i będziecie pakować na siłce. Fajnie, jak jesteś Czarnym w naszym więźniu – spotkasz wielu swoich kumpli, przyłączysz się do ich gangu i będziecie grać w kosza. Fajnie, jak jesteś Chinolem w naszym więźniu - spotkasz wielu swoich kumpli, przyłączysz się do ich gangu i będziecie obstawiać wszystko – od dania głównego jutrzejszego posiłku po głośność bąka komendanta. Niefajnie, jak jesteś Białasem w naszym więźniu – strażnikom płacą tyle co nic...”


2.) Szwecja – „Szukasz wakacji w przyjemnym, cichym, czterogwiazdkowym hotelu z grzeczną obsługą?

Autentyki CLXXIV - Świąteczne przesłanie

36 228  
6   10  
Pomimo tego, że dzisiaj jest Wigilia, to w autentykach nie będzie opowieści zwierząt domowych. Nie wiemy czy to dlatego, że tak naprawdę zwierzęta nie mówią, czy też dlatego, że żaden bojownik JM nie chce się przyznać, że słyszał gadające zwierzę... ;) Ale będzie za to bardzo mądre przesłanie na święta!

PRZERAŻAJĄCA PRZESTROGA

W klubie studenckim jak to w klubie studenckim czasem ktoś się dosiądzie do stolika, czasem samemu trzeba się dosiąść. I tak było wczoraj. Jakieś karaoke było, ludzi naszło i się dosiadły 4 psiapsióły i trajkoczą przy browarze o wszystkim i o niczym.
Ogólnie jazgot ale wyłowiłem z tego jazgotu taką wymianę zdań:
[koleżanka 1 do koleżanki 2]:
- Ty weź pij porządnie bo nie dotrwasz do piątego roku.
[koleżanka 3]:
- Nie dotrwa jak nie dotrwa, ale seksu to nie zazna.

Mina dziewczęcia i jej sprint do baru - bezcenne.

by hiub

* * * * *

A JAK JEST W TWOIM KALENDARZU?

Koniec roku się zbliża... zaprzyjaźnione firmy przesyłają nam kalendarze. Oglądamy właśnie kolejny kalendarz, który dostaliśmy z Riset-u. Podchodzi do nas koleżanka M. i mówi:

Wesołych 2006!

24 357  
3   46  
   Szybkiego łącza, wielkich transferów, rozbrajających filmów, smacznego karpia, morza butelkowej rozkoszy, jak najmniej urwanych filmów, jak najwięcej najszybszych diabelnie dobrych samochodów, wielu fajnych (w)zlotów, mało upadków, dobrych rodzynków studenckich, zdanych kolokwiów, dużo dobrego seksu bez efektów ubocznych, mnóstwo czasu do poświęcenia na ulubione hobby, pieniędzy tyle, że nie będziesz wiedział na co je wydać....
    Radości, miłości, wybaczenia, uprzejmości oraz odrobiny słodkiej złośliwości, która wyzwala inteligencję i kreatywność, a przede wszystkim wielkiego dystansu do głupot z rządu i telewizji, oraz lekkiego dystansu do samego siebie. W końcu jesteś najwspanialszą istotą jaką nosiła ziemia... i tylko ty możesz to w pełni docenić, jeśli tylko się wyluzujesz :-)


   A tego wszystkiego (i więcej) życzy Ci niezmordowana i oświecona choinkowymi lampkami redakcja Joe Monster.org wraz z rodzinami oraz zwierzakami domowymi.
Ps. Ponieważ będziemy świętować przez te 3 dni to na ten czas zapraszamy do lektury archiwum świątecznego z lat poprzednich.
Wesołej lektury, że ho ho ho!


3
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Autentyki CLXXIV - Świąteczne przesłanie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Zasadziliśmy sobie w redakcji choinkę
Przejdź do artykułu Gdy dziewczyna proponuje przyjaźń...
Przejdź do artykułu Kto wygrał WebStarFestival 2006?
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu Kandydat Darth Vader
Przejdź do artykułu Ludzie o niecodziennym wyglądzie V
Przejdź do artykułu Wielopak weekendowy CLXXXIX
Przejdź do artykułu Jedyny kandydat, który rozwalił już kilka układów

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą