Szukaj Pokaż menu

50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu

119 938  
28   89  
Kliknij i zobacz więcej!Podajemy za eioba.pl:

W drodze do seksualnej błogości, podaję Ci listę rzeczy, których powinieneś unikać. Rzeczy te gwarantują zabicie popędu w kobiecie i jeżeli popełniasz więcej niż 10 z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną. A jeśli uważasz, że z ciebie supermacho i wiesz wszystko, to nie czytaj, bo jeszcze się dowiesz, że taki z ciebie superkochanek jak z koziej d... ;)

1. Idą prosto do intymnych miejsc
Musisz być bardziej wrażliwy do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa, niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy Ty będziesz czuł się nieziemsko i będzie Ci dobrze, możesz nie zostać zaproszony przez nią ponownie do łóżka.

2. Nie wiedzą jak wrażliwie się całować
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje obu płciom i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak się całować i robić to dobrze. Nie znaczy to, że masz wtykać język w jej usta i kręcić dookoła jakbyś czyścił nitką jej zęby.

3. Zbyt brutalnie dotykają ich stref erogennych

Jak prywatnie nazywasz Prezydenta?

26 129  
3   142  
Kliknij i zobacz więcej!Jak podają media - mikrofony zarejestrowały rozmowę prezydenckiego ministra Andrzeja Krawczyka z prezydentem podczas konferencji prasowej w Brukseli w czwartek przed północą. Na pytanie ministra: "Czy jeszcze jedno pytanie, czy już kończyć?", L. Kaczyński odparł: "Jeszcze jedno pytanie, ale nie od tej małpy w czerwonym". "Proszę?" - zapytał Krawczyk. "Nie od tej w czerwonym" - odpowiedział prezydent.

Kliknij i zobacz filmik!

"Małpą w czerwonym" została nazwana Inga Rosińska z TVN24. Pytany o to później prezydent powiedział: "To była prywatna wymiana zdań między nami" - powiedział L. Kaczyński, dodając, że nie będzie komentować tego - jak mówił - "podsłuchu".

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko pochwalić naszą głowę państwa, pomijając fakt czy w ogóle jest możliwe coś takiego jak "prywatna rozmowa" przywódcy państwa na oficjalnej korespondencji, bo po "Spieprzaj dziadu!" to naprawdę lajtowe i widać, że Prezydent nam się rozwija.
 
Ale, czerpiąc wzorce z samej góry, skoro w prywatnej rozmowie można wszystko i nie trzeba nikogo za to nikogo przepraszać, to w związku z tym mamy do Ciebie pytanie:

Jak w prywatnej rozmowie nazywasz Lecha Kaczyńskiego?

(odpowiedź wpisz w komentarzu, pamiętaj, że jest to "prywatna" opinia i nikt nie może się przyczepić, a jak się przyczepi, to oskarżysz go o podsłuchiwanie)

Zasadziliśmy sobie w redakcji choinkę

30 457  
2   24  
Pozazdrościliśmy kolegom z poważnych redakcji, tego że robią poważne testy poważnych komputerów, samochodów czy też mikserów kuchennych i postanowiliśmy też coś potestować.

Jako, że zbliżają się święta i nie mamy u siebie jeszcze żadnych choinek i lampek, więc postanowiliśmy coś z tym zrobić. Pojechaliśmy po choinkę. Ale nie do lasu, tylko zaprzyjaźnionego sklepu Toys4Boys.

Pogadaliśmy chwilę i proszę, nie dostaliśmy gotowej choinki, tylko zestaw choinkowy. Ma on wielkość drzewka zapachowego. W jego skład wchodzi: podstawka, kartonowy pień, łańcuch gwiazda oraz magiczny płyn.

I ten gadżet stanął dzisiaj w biurze w honorowym miejscu.

Dzisiaj od rana, od godziny 9:00 włączyliśmy kamerkę i obserwowaliśmy jak rośnie. Efekt?


W ciągu 6h udało jej się przepoczwarzyć z płaskiego kartoniku z pudełku we w pełni trójwymiarową i pełną zielonych pąków choinkę.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy cierpliwie dzisiaj zaglądali na tą stronę, żeby oglądać jak postępują efekty. Działo się to doooooooość powoli, ale dzięki temu że zapisywalismy wszystkie klatki udało nam się zmontować specjalny film, który w ciągu kilkunastu sekund pokazuje to wszystko co działo się dziś przez cały dzień od 9:00 do 16:00.

Wygląda imponująco. Patrz:

2
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Jak prywatnie nazywasz Prezydenta?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu Kto wygrał WebStarFestival 2006?
Przejdź do artykułu Najlepsze lekarstwo na ból gardła
Przejdź do artykułu Kandydat Darth Vader
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek na temat lądowania na Księżycu
Przejdź do artykułu Jedyny kandydat, który rozwalił już kilka układów
Przejdź do artykułu 21 niezwykłych gadżetów, których zastosowania nie odgadniesz na pierwszy rzut oka
Przejdź do artykułu Gawarit Moskwa! XLIX
Przejdź do artykułu VI zlot Joe Monstera - fotorelacja

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą