Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu - Modelka przespała się ze znanym piłkarzem. Potem przeżyła szok

74 024  
481   94  
W dzisiejszym odcinku m.in. każdy mężczyzna powinien przeżyć to raz w życiu; fenomen psiego węchu; plac zabaw kiedyś i dziś; blok mieszkalny od Bałtyku do Tatr oraz najważniejsze pytanie jakie usłyszeliście w życiu.

Katolicki Uniwersytet Lubelski znalazł podstępny sposób na fanów Harry Pottera

32 733  
39   32  
Po polskich arcybiskupach raczej trudno było spodziewać tak rewolucyjnych pomysłów, ale jakimś cudem wpadli na pomysł tak zaskakujący, że aż genialny. Pośród różnych kierunków studiów w Katolickim Uniwersytecie, dodali zupełnie bez rozgłosu coś dla fanów magii!

Najdziksze newsy tygodnia – kobieta wyśmiała męskość jednego z uczestników trójkąta i wywołała wielką awanturę

44 822  
185   30  
Dzisiaj o wrażliwej na uwagi męskości, dostarczaniu paczek w niesprzyjających okolicznościach czy spaniu w pracy.

#1. Jedyny bar z drinkami bezalkoholowymi w Dublinie musiał się zamknąć

l_201237936e4e0952.jpg

Niejednokrotnie w historii dowodzono, że już sam pomysł pójścia „pod prąd” to połowa późniejszego sukcesu. Niestety otwieranie knajpy bezalkoholowej w kraju kojarzonym w dużej mierze z pijaństwem nie okazało się wystarczająco rewolucyjne. Lokal o nazwie The Virgin Mary w Dublinie zostanie zamknięty, o czym poinformowali właściciele baru w mediach społecznościowych. Knajpę specjalizującą się w koktajlach bezalkoholowych wykończyły najpewniej wysokie koszty energii elektrycznej i coraz wyższe ceny towarów. Miłośnicy Dziewiczego Modżajto z Dublina nie muszą jednak rozpaczać, ponieważ Virgin Mary zamierza zmienić profil działalności i stać się barem obwoźnym.

#2. Elon Musk reklamuje loty na Marsa z pomocą wizualizacji restauracji


Elon Musk, CEO firmy SpaceX, jest znany z pomysłów, które wydają się zaskakujące i kontrowersyjne. Jednym z jego najnowszych pomysłów jest reklamowanie lotów na Marsa za pomocą wizualizacji restauracji, która tam zamierza zbudować.
W ostatnim czasie Musk coraz częściej mówi o swoich planach, aby zacząć kolonizować Marsa już w najbliższych latach. Oczywiście, nie będzie to łatwe zadanie, ale Musk jest przekonany, że uda mu się zrealizować ten cel.
Wizualizacja restauracji na Marsie, która ma pomóc w reklamowaniu lotów, jest częścią szerszego planu Musk'a. Chce on, aby ludzie zaczęli myśleć o Marsie jako o miejscu, gdzie można żyć i pracować. Aby to osiągnąć, musi pokazać, że życie na Marsie jest możliwe i nawet przyjemne.


Jednak, jak zauważają niektórzy eksperci, wizualizacja restauracji na Marsie jest jedynie elementem reklamowym i nie oddaje pełnego obrazu tego, co czekałoby pierwszych osadników na Czerwonej Planecie. Jak łatwo się domyślić, pierwsze lata spędzone na Marsie będą poświęcone na przede wszystkim na budowę infrastruktury, a także wspomnianych restauracji i zapewnienie podstawowych warunków do życia.
Mimo to, pomysł Muska na reklamowanie lotów na Marsa przy pomocy wizualizacji restauracji wywołuje zainteresowanie i może przyciągnąć uwagę ludzi, którzy nie myśleli jeszcze o życiu poza Ziemią. Czy uda mu się przekonać ludzi do idei kolonizacji Marsa? Czas pokaże.

#3. Zaginiony hydraulik nie zaginął, tylko zasnął w trakcie roboty

l_20123802ab302bb4.jpg

Kiedy robisz coś z pasją, to nawet praca staje się taką przyjemnością, że nawet nie wiesz, kiedy zasypiasz. Nie tylko urzędnicy państwowi mogą odczuwać niesłychaną satysfakcję z życia, czego dowodzi przykład jednego z amerykańskich hydraulików z przedmieść Los Angeles. Mężczyzna pojawił się w jednym z miejscowych domów na zlecenie mieszkającej tam kobiety, by sprawdzić instalację w budynku. Gdy hydraulik wczołgał się w liczącą prawie 200 metrów kwadratowych przestrzeń pomiędzy piętrami domu i nie wracał przez 3 godziny, właścicielka budynku zadzwoniła po straż pożarną. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, popukali tu i tam i w końcu zlokalizowali hydraulika, a następnie wycięli w podłodze na piętrze dwie dziury, żeby wydobyć mężczyznę. Ten, jak się okazało, nie dostał żadnego zawału, tylko smacznie spał.

#4. Kurier Amazona próbował dostarczyć paczkę w samym środku oblężenia policyjnego

l_2012378129e7b073.jpg

Niejeden pracodawca mógłby pozazdrościć Amazonowi pracowników lub takiego dociskania pracowników, że są oni stanie wejść w sam środek potencjalnej strzelaniny po to, by wykonywać swoje pracownicze obowiązki. Niezależnie od motywów swojego działania jeden z kurierów z miejscowości Cary w Karolinie Południowej zyskał wieczne 5 minut sławy w Internecie po tym, jak ktoś nagrał i opublikował film, na którym mężczyzna ubrany w trykot Amazona wchodzi pomiędzy stojące przed jednym z domów wozy jednostki policyjnej SWAT i rozgląda się za adresem, pod który ma dostarczyć niesioną w ręce paczkę. Trudno powiedzieć, czy kurier zdawał sobie z zagrożenia, lecz było ono całkiem realne, ponieważ w trakcie oblężenia mężczyzna, który zabarykadował się w jednym z budynków z 11-letnim chłopcem zastrzelił się i ranił chłopaka. Firma Amazon zobowiązała się w wydanym oświadczeniu przyjrzeć się bliżej okolicznościom zdarzenia z udziałem kuriera.

#5. Prowadzone są badania mające na celu opracowanie samochodu zasilanego energią kosmiczną


Światowe Stowarzyszenie Wiedzy o Samochodach i Ziemi (World Association of Car and Earth Knowledge w skrócie W.A.C.E.K.) prowadzi badania mające na celu opracowanie samochodu zasilanego energią kosmiczną.

W.A.C.E.K. już od dłuższego czasu zajmuje się badaniami nad rozwojem nowoczesnych technologii motoryzacyjnych, które umożliwią bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska sposoby poruszania się. Jednym z najnowszych i najbardziej innowacyjnych projektów realizowanych przez stowarzyszenie jest opracowanie samochodu zasilanego energią kosmiczną.

Energia kosmiczna, zwana również energią kosmiczną cząstek, to energia, która jest generowana w wyniku interakcji między cząstkami elementarnymi w kosmosie. Według badaczy z W.A.C.E.K., ta forma energii może stać się potencjalnym źródłem napędu dla samochodów przyszłości. Stowarzyszenie prowadzi już intensywne badania nad sposobami pozyskiwania i magazynowania energii kosmicznej oraz nad projektowaniem samochodu, który będzie w stanie wykorzystać tę energię w celu napędzania silnika. Celem projektu jest stworzenie samochodu, który będzie zupełnie wolny od emisji spalin, a jednocześnie będzie miał wystarczającą moc, by poruszać się z prędkością, którą oczekujemy od dzisiejszych samochodów.

Projekt ten może być przełomem w dziedzinie motoryzacji, ponieważ zapewniłby nie tylko bardziej ekologiczny sposób poruszania się, ale również nowe możliwości dotarcia w różne miejsca na Ziemi, gdzie tradycyjne źródła energii są niedostępne lub niewystarczające.

Światowe Stowarzyszenie Wiedzy o Samochodach i Ziemi jest przekonane, że samochód zasilany energią kosmiczną stanie się rzeczywistością w niedalekiej przyszłości i zmieni oblicze dzisiejszej motoryzacji. Dzięki zaangażowaniu w ten projekt, W.A.C.E.K. przyczynia się do rozwoju nowoczesnych technologii i zwiększenia świadomości na temat ekologii i ochrony środowiska.

#6. Jedna z uczestniczek trójkąta odniosła się z pogardą do genitaliów współuczestników spotkania i doprowadziła do awantury

l_20123779b4f149a1.jpg

Może i trójkątów nie wymyślono dla kulturalnych doznań, ale jakiś poziom kultury należy mimo wszystko reprezentować w trakcie tego typu przedsięwzięć. Najwidoczniej 29-letnia Della Draper z hrabstwa Monroe na Florydzie nie zaznajomiła się z zasadami, które zazwyczaj towarzyszą trójkątom, i nazwała członek 31-letniego Stevena Lopeza małym, a okolice intymne 20-letniej Angeli Vazquez – cuchnącymi. W efekcie doszło do ogromnej awantury, w trakcie której Draper próbowała wjechać swoim autem w dom wspomnianej wcześniej dwójki, która nie pozostała dłużna i uszkodziła auto napastniczki. Na miejscu zjawiła się policja, która zatrzymała rozbrykanych kochasiów.

A kto i jak brykał wcześniej, dowiesz się z poprzedniego odcinka newsów.

185
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Katolicki Uniwersytet Lubelski znalazł podstępny sposób na fanów Harry Pottera
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Kiedy renowator amator bierze się do pracy - czyli 10 przykładów najgorszych renowacji
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Życzenia Maleńczuka dla kobiet: Odchodźcie z Kościoła
Przejdź do artykułu Osiem najlepiej strzeżonych sekretów handlowych
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Wizualizacja vs. realizacja blokowiska w Warszawie
Przejdź do artykułu Co razi widzów podczas oglądania filmów i seriali
Przejdź do artykułu ​Najmocniejsze cytaty – Wersow zdradziła u Wojewódzkiego, ile kosztowała ją cała afera z kradzieżą logo
Przejdź do artykułu Oto co ponad 200 milionerów powiedziało na temat zarabiania pieniędzy...
Przejdź do artykułu Zatrzymane w kadrze - Nietypowe oświadczyny
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Oto ile Polska zapłaciła za 9-minutowy vlog znanego youtubera. Kwota zwala z nóg

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą