Szukaj Pokaż menu

Najmocniejsze cytaty – Mocny kandydat do Bzdury Roku

59 646  
243   192  
A dzisiaj:
  • Poseł partii Razem w starciu z Mazurkiem
  • Alice Cooper. Wiemy, skąd się wziął jego pseudonim
  • Kandydat do Bzdury Roku
  • Błaszczak obśmiewa polityków wspierających WOŚP
  • W Polsce wypłacane emerytury są za wysokie

Sztuczki, jakie stosują producenci, aby oszukać klientów IX

49 782  
338   38  
Na byciu uczciwym jeszcze nikt się nie dorobił – ci producenci na pewno tak uważają.

Najdziksze newsy tygodnia – Został odrzucony przez kobietę i zamierza ją pozwać

67 049  
266   138  
Dzisiaj o polskim sporcie narodowym, czyli wyłudzeniach, a także o zagubionych paczkach z radioaktywnymi substancjami i zagrożeniach z friendzonowania typów.

#1. Mężczyźnie odpadła kierownica w nowej tesliJak powszechnie wiadomo, jazda autostradą bywa bardzo monotonna. Zapinasz tempomat na 200, odpalasz serial na wyświetlaczu i jakoś telepiesz się do celu. Na szczęście istnieją samochody marki Tesla, w których zadbano o czynnik emocji i wprowadzono możliwość nieoczekiwanego odłączenia kierownicy od reszty samochodu. Co prawda użytkownik Twittera o nicku @preneh24 nie chciał odłączać tego elementu w swojej nowiutkiej tesli, ale chyba o to właśnie chodzi w dostarczaniu emocji. W momencie zdarzenia mężczyzna jechał autostradą swoim „Igrekiem” odebranym kilka dni wcześniej, gdy kierownica po prostu wypadła z mocowania. Mężczyzna nie miał większego wyboru i po odpadnięciu kierownicy musiał się zatrzymać. Auto odholowano do serwisu Tesli, gdzie dodatkowo obciążono właściciela kwotą ponad 100 dolarów za naprawę. Koszty zwrócono po uwzględnieniu reklamacji, jednak @preneh24 oczekuje dalszych wyjaśnień w tej sprawie, bo mimo wszystko wolałby nie powtarzać jazdy z podobną przygodą.

#2. Amerykańska policja zastrzeliła uciekającego mężczyznę bez nógDla amerykańskiej policji nie ma rzeczy niemożliwych. Ratowanie kotków czy strzelanie do ludzi pozbawionych kończyn dolnych – funkcjonariusze amerykańskiej policji zawsze staną na wysokości zadania. Choć nie można powiedzieć, że Anthony Lowe Jr. nie zapracował sobie uczciwie na swój los. 36-letni mężczyzna zaatakował nożem przypadkową osobę na jednej z ulic w miejscowości Huntington Park w Kalifornii, po czym zaczął uciekać o kulach przed przybyłymi na miejsce zdarzenia policjantami. Życie trzeba sobie ułatwiać, więc zamiast męczyć się pogonią za napastnikiem, policjanci wystrzelili w jego kierunku osiem kul i pozwolili fizyce wykonać resztę roboty.

#3. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało 55 milionów zł dofinansowania firmie założonej w prywatnym mieszkaniu na kilka dni przed końcem składania wniosków o dofinansowaniePolska to jest kraj takich geniuszy, że każdemu mieszkańcowi powinny należeć się pieniądze za samo istnienie. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju chyba właśnie po to powstało – by ten geniusz w narodzie pielęgnować. Jak ustalili dziennikarze śledczy Radia Zet, NCBiR przyznało 55 mln zł z łącznie 811 mln zł dotacji firmie, która powstała na 10 dni przed końcem terminu składania wniosków o dofinansowanie w konkursie na innowacje cyfrowe. Firmę założono na osobę prywatną w jednym z gdańskich mieszkań. Dalsze ustalenia dziennikarzy wykazały, że wniosek firmy otrzymał najniższą możliwą ocenę dopuszczającą do uzyskania dofinansowania, a złożono go w ostatni dzień, w godzinach, które uległy wydłużeniu „z powodu awarii systemu”. NCBiR nie chce ujawnić szczegółów dotyczących wniosku i samej firmy i zasłania się tajemnicą przedsiębiorstwa.

#4. Kobiecie wbił się w twarz klucz od auta rzucony przez jednego z jej znajomychJeśli komuś marzy się import wymarzonego auta z Kanady, to niech lepiej weźmie pod uwagę, że tamtejsze kluczyki robi się chyba z fragmentów nożyczek. Nie jesteśmy w stanie znaleźć innego wytłumaczenia dla tego, co przydarzyło się Renée Lariviere. 24-latka wybierała się ze znajomymi na kolację. W pewnym momencie jeden z nich rzucił kobiecie klucz do auta, którym cała grupa miała dojechać na miejsce. Klucz poleciał tak niefortunnie, że trafił Lariviere w twarz. Mniej niż sam tor lotu klucza w całej sprawie bardziej szokuje to, że klucz wbił się kobiecie w policzek. Kobietę zawieziono do szpitala i tam lekarze zrobili jej zdjęcie rentgenowskie, które wykazało ranę głęboką na ponad trzy centymetry. Kluczyk udało się wydobyć. Kobieta pali, jeździ.

#5. W Australii zgubiono pojemnik z radioaktywnym cezemKrokodyle-zabójcy, pająki wielkości psa, susze i powodzie to za mało. Ktoś doszedł do wniosku, że Australia jest zbyt bezpiecznym miejscem i w związku z tym postanowił ze swojej strony podnieść poprzeczkę, dorzucając zagrożenie skażeniem radioaktywnym. Australijskie służby postawiono w stan gotowości ze względu na zagubiony pojemnik z radioaktywnym cezem. Niewielkie, owalne opakowanie o szerokości 6 milimetrów i długości 8 milimetrów musiało wypaść z transportu na trasie z okolic małego miasta Newman do Perth w połowie stycznia. 10 dni później zorientowano się, że pakunku brakuje i zarządzono wielkie poszukiwania na trasie transportu, liczącej 1400 kilometrów. I choć można było sądzić, że pojemnik będzie znaleźć trudniej niż igłę w stogu siana, to się udało.

#6. Mężczyzna złożył pozew sądowy przeciwko kobiecie, która odrzuciła jego zalotySposób na zdobycie kobiety jest prosty: rób tak, żeby ją sobą zainteresować. Jeśli to nie pomoże, to błagaj, bo nic tak nie działa na kobiety, jak skamlący facet. W ostateczności groź jej pozwem sądowym. Niejaki K. Kawshigan mógłby napisać poradnik dla mężczyzn, skupiający się na podrywie poprzez to ostatnie. Mieszkający w Singapurze mężczyzna starał się o względy niejakiej Nory Tan, która jednak względy amanta odrzuciła. Odtrącony Kawshigan tak mocno przeżył odrzucenie, które miało u niego wywołać traumę, depresję i wywrzeć negatywny wpływ na jego życie, że pozwał Tan na kwotę trzech milionów dolarów.

Jeśli i ciebie odrzuciła kiedyś kobieta, to się nie martw, nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozwól się rozpieścić i poczytaj newsy z poprzedniego odcinka.
266
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Sztuczki, jakie stosują producenci, aby oszukać klientów IX
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 nieco mniej znanych faktów o dinozaurach
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Mocny kandydat do Bzdury Roku
Przejdź do artykułu 8 zupełnie świeżych przypadków niepokalanego poczęcia
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Zostawili dziecko na lotnisku, bo nie chcieli mu kupić biletu
Przejdź do artykułu Podziel się najlepszym lub najbardziej czerstwym żartem swojego ojca
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – ​Mama Ginekolog narzeka na swoich fanów, bo za mało dali na WOŚP
Przejdź do artykułu Twoje myśli czasem cię przerażają? Psychiatrzy mówią, że są one zupełnie normalne
Przejdź do artykułu Netflix zabiera się za prawdziwą świętość. Trwają prace nad odświeżoną wersją „Znachora” – Filmoteka Joe Monstera
Przejdź do artykułu ​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą