Szukaj Pokaż menu

​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie

79 608  
269   231  
W dzisiejszym odcinku:

  • Braun wszedł do sądu i wyniósł choinkę
  • Pokrwawiony raper chodził po Warszawie i twierdził, że ktoś chce go zabić. Na live'ie prosił o pomoc
  • Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie
  • TVP poświęciła na WOŚP całe 13 sekund Wiadomości
  • Duchowny przeżył śmierć kliniczną i był w piekle. Twierdzi, że demony słuchają Rihanny

Wydaje ci się, że właściciel twojego mieszkania jest zły? No to nie poznałeś jeszcze ich V

54 915  
254   76  
Życie na wynajmie nie jest łatwe... a niektórzy nam je jeszcze utrudniają.

Najdziksze newsy tygodnia – Po tym Pamela Anderson poznała, że chłopak ją zdradza

59 035  
229   95  
Dzisiaj o autonomicznych koniach, chlaniu na umór, trzodzeniu i unikaniu konsekwencji, a także o drobnych znakach świadczących o zdradzie.

#1. Koń zgubił dżokeja na samym początku wyścigu, ale i tak dobiegł do mety jako pierwszyTa cała autonomizacja środków transportu idzie już chyba za daleko. Najpierw samochody i ciężarówki, potem pewnie samoloty, a teraz jeszcze konie… Wiele wskazuje na to, że dżokeje podzielą los kierowców zawodowych i będą musieli szukać sobie nowego zajęcia zarobkowego, bo konie radzą sobie bez dżokejów całkiem nieźle, co można było zauważyć podczas wyścigu Tokay Stakes w japońskim mieście Nagoya. Koń imieniem Vanyar zrzucił dżokeja już na samym początku swojego wyścigu, ale to nie problem, bo zwierzę i tak dobiegło do mety jako pierwsze z całej stawki. Co prawda zgodnie z przepisami i tak nie można go było uznać za zwycięzcę zawodów, ale jakie to ma znaczenie wobec zapisania się na kartach historii jako pionier autonomicznych koni.

#2. W jednej z amerykańskich szkół światła palą się od półtora roku z powodu specyficznej usterkiChoćby człowiek nie wiadomo ile razy zwracał uwagę uczniom szkoły średniej Minnechaug Regional High School w amerykańskim mieście Wilbraham, by gasili za sobą światło, to za każdym razem prośba zostanie zignorowana. Choć na obronę uczniów można stwierdzić, że to nie z ich winy, ponieważ świateł w szkole nie da się zgasić od sierpnia 2021 roku. Wszystko z powodu równie osobliwego, co pechowego zbiegu okoliczności. Gdy w budynku doszło do awarii systemu zarządzania oświetleniem, włączył się tryb awaryjny, który dla bezpieczeństwa miał utrzymywać stałe oświetlenie. Problem w tym, że trybu awaryjnego nie da się wyłączyć tak, by nie padła reszta systemów – potrzeba do tego odpowiedniej wiedzy. Na dodatek firma, która montowała system, zdążyła już kilkukrotnie zmienić właścicieli i trudno jest znaleźć fachowca znającego się na naprawie. Sprawę dodatkowo utrudniają kłopoty z łańcuchem dostaw, bo nawet jeśli udaje się wypracować jakieś rozwiązanie zastępcze, to dostawy części przekładane są z miesiąca na miesiąc.

#3. Jeden z lokali McDonald’s będzie puszczać Beethovena, żeby ograniczyć liczbę rozróbWśród wielu mądrości, których dostarczył nam film „Czas Apokalipsy”, znajduje się ta, która mówi, że muzyka łagodzi obyczaje. Nic człowieka tak nie uspokaja podczas napalmu jak dźwięki instrumentów ułożone wg wizji największych kompozytorów świata. Możliwe, że już wkrótce widok rozrób w jednym z walijskich lokali sieci McDonald’s też będzie koić nerwy widza, zamiast wzbudzać w nim strach. Obsługa jednego z „maków” we Wrexham miała już dość agresywnych zachowań części swoich klientów i w związku z tym sięgnięto po najcięższą broń – muzykę klasyczną. Po godzinie 17 z głośników zamontowanych w lokalu będzie wybrzmiewać wyłącznie muzyka Beethovena, która w połączeniu z wyłączonym WiFi ma zapewnić spokój ducha obsłudze i spokojniejszym klientom lokalu.

#4. Ośmioletnia dziedziczka rodzinnej fortuny woli zostać kapłankąRozumiemy wszystkie problemy wynikające z konieczności dziedziczenia wielomilionowej fortuny i dlatego w pełni popieramy decyzję Devanshi Sanghvi. Ośmioletnia córka Dhanesha i Ami Sanghvi postanowiła zostać kapłanką dźin – jednej z najstarszych religii świata, praktykowanej przez ok. 4,5 mln Hindusów. Tym samym Devanshi odrzuciła wszystkie dobra materialne, których mogła mieć całkiem sporo dzięki rodzinnej fortunie zdobytej na handlu diamentami. Rodzice dziewczyny zdają się nie mieć nic przeciwko drodze obranej przez ich córkę, ponieważ sami są mocno religijni.

#5. Kobieta się narąbała, narobiła szkód na miliony dolarów i pozywa organizatora koncertu, na którym piła alkohol, bo jej zdaniem pozwolił jej się narąbaćNie sztuczna inteligencja, nie samochody elektryczne, a życie bez konsekwencji swoich czynów to szczytowe osiągnięcie, do którego powinna dążyć ludzkość. To ostatnie można uzyskać na przykład dzięki pozywaniu firm, które sprzedały człowiekowi towar, przez który człowiek popełnił jakąś głupotę. W 2019 roku Daniella Leis wjechała w dom stojący przy jednej z ulic w kanadyjskim mieście Ontario. Pech chciał, że 26-latka uszkodziła biegnący w pobliżu domu gazociąg i doprowadziła do eksplozji, która uszkodziła kolejne 3 domy i raniła 7 osób. W momencie zdarzenia kobieta wracała z koncertu Marilyna Mansona i była kompletnie pijana. Pewnie z tego powodu oraz przez fakt dokonania zniszczeń na kilkanaście milionów dolarów wpadła razem z ojcem na pomysł pozwania organizatora koncertu. Zdaniem Leisów zarządca Budweiser Gardens nie dopełnił swoich obowiązków i sprzedawał winowajczyni alkohol, choć mógł przewidzieć, że kobieta będzie wracać samochodem.

#6. Pamela Anderson poznała, że chłopak ją zdradza, po tym, że mył członka w zlewieZnaki świadczące o zdradzie mają przeróżny charakter. Czasem jest to powrót późną porą „z pracy”, innym razem – nałożenie świeżej pary majtek, a jeszcze innym – mycie członka w zlewie. Możliwe, że niektórzy lubią wyczyścić pstrąga w ten sposób, bo tak jest łatwiej, ale Pamela Anderson uważa to niemal za jednoznaczny dowód zdrady. Była seksbomba wyznała w jednym z niedawnych wywiadów, że chłopak, z którym zamieszkała zaraz po ukończeniu szkoły średniej, najprawdopodobniej miał inną dziewczynę na boku. 55-letnia gwiazda serialu „Słoneczny patrol” zrozumiała, że coś jest nie tak, gdy jej chłopak mył członka w zlewie. „To znak, że najprawdopodobniej cię zdradza” – wyjaśnia.

Różne znaki pojawiły się również w poprzednim odcinku newsów, więc czytaj, bo inaczej proroctwo się nie spełni.
229
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Wydaje ci się, że właściciel twojego mieszkania jest zły? No to nie poznałeś jeszcze ich V
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Te osoby w iście proroczy sposób przepowiedziały przyszłość. Problem w tym, że nikt nie traktował tego poważnie
Przejdź do artykułu ​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie
Przejdź do artykułu A ty jak prosisz swoją fryzjerkę o nową fryzurę?
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – popularna youtuberka zamierza poddać się eutanazji
Przejdź do artykułu Pół miliona Polaków wyszło na ulice Warszawy... i mieli fajne transparenty
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Dziennikarz zaorany przez Czarnka
Przejdź do artykułu Przemiana kobiet po wizycie u stylistki
Przejdź do artykułu Tej tragedii można było zapobiec – 53 lata temu potężna lawina pozbawiła życia dziesiątki tysięcy osób!
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Prowadził audycję w radiu, mając 2,5 promila

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą