Szukaj Pokaż menu

Kiedy oglądam p0rn0sa w VR – 15 codziennych reakcji na gifach

55 847  
336   24  
Dziś m.in. trudne pytanie zadane mnie i mojej dziewczynie, telefon z Urzędu Skarbowego, czytanie wpisów Korwina na Twitterze oraz oglądanie filmów dla dorosłych w VR.

To musiało boleć – Zdjęcia zrobione w idealnym momencie

27 511  
215   15  
Takie fotki zdarzają się tylko raz w życiu.

Odmrożony penis Harry'ego, czyli wielka arktyczna przygoda księciunia

21 357  
58   14  
Nie będziemy was katować historiami z kategorii Harry & Kate, natomiast ten jeden moment z autobiograficznej książki księcia Spare jest godzien odnotowania, szczególnie że dziwnie wygląda w kontraście z jego oświadczeniem "nie sprzedaję prywatności". To jest prawdziwa historia, która dziedzic drugiej kategorii dzieli się ze światem.


Przykry incydent miał miejsce podczas wyprawy na biegun północny w 2011 roku. Była to część większej wyprawy mającej na celu zebranie pieniędzy na rzecz Walking with the Wounded, organizacji charytatywnej, która pomaga żołnierzom i ich rodzinom.

Książę Harry i grupa czterech żołnierzy brali udział w 200-milowym arktycznym spacerze do bieguna północnego. Po drodze książę miał okazję skorzystać z nieplanowanej kąpieli lodowej. Ta kąpiel w połączeniu z mrozem sięgającym 70 stopni Celsjusza była przyczyną odmrożenia książęcego wacka. Do pełni kłopotów należy doliczyć także opóźniony o 48 godzin powrotny lot do domu. Wszystko z powodu oblodzenia lotniska. A wszystko to działo się przed ślubem Wiliama, czyli brata Harry'ego, który miał miejsce w kwietniu 2011 roku...


Według lekarzy był to naprawdę niemały kłopot, bo uszy i policzki goiły się w porządku, a członio już nie bardzo. I tak naprawdę zagoił się całkowicie dopiero po ślubie Harry'ego w 2018 roku (a przynajmniej nie słychać narzekań ze strony Meghan Markle).

I jak to zawsze bywa, taka przygoda nie mogła się obejść bez internetowych szyderców. Oto niektóre z fajniejszych komentarzy:


W jednej chwili książę Harry chce prywatności, a w następnej napisał książkę o braniu kokainy, bzykaniu się ze staruszką i jego odmrożonym penisie.Kiedy się czujesz jak odmrożony penis na królewskim weselu próbujący zacząć wszystko od nowa.Cóż to za dziwna rzecz w menu.A teraz czas na nowy singiel Odmrożony penis Księcia HarregoWszystko, czego dowiedziałem się o księciu Harrym było wbrew mojej woli.Rodzisz się, umierasz, przy okazji następuje apokaliptyczna zmiana klimatu – ale gdzieś w środku tego wszystkiego dowiadujesz się, że książę Harry miał odmrożonego penisa.Doskonały pomysł na film z Austinem Powersem. Zimny członek.


No cóż - niektóre rzeczy powinny raczej nigdy nie zostać opowiedziane...
58
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu To musiało boleć – Zdjęcia zrobione w idealnym momencie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Tragiczna historia Davida Vettera - chłopca z bańki
Przejdź do artykułu Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami
Przejdź do artykułu Który dom kupisz?
Przejdź do artykułu Gwiazdy rocka w latach 2000 i obecnie
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się kwestiami medycznymi, które ich zdaniem powinien znać każdy człowiek
Przejdź do artykułu Tak wyglądali, zanim stali się sławni
Przejdź do artykułu Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice
Przejdź do artykułu Kuchenne porażki – Teściowa zaserwowała nam to coś. Dobrze, że nie było mnie w domu
Przejdź do artykułu Mniej znane dzieci bardzo znanych rodziców

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą