Szukaj Pokaż menu

Zdjęcie, które pokazuję ludziom w Stanach. Nie wierzą, że to Polska - Demotywatory

83 537  
349   162  
  • Pilot linii lotniczych odpowiedział, na pytanie czy na tej pasji da się zarobić
  • Prosty sposób w jaki kobieta może osłodzić mężczyźnie całe życie
  • Wspominamy misia Wojtka, który brał udział w bitwie pod Monte Cassino
  • Zdjęcie, które pokazuję ludziom w Stanach. Nie wierzą, że to Polska
  • Parę słów mądrości od Tiny Turner, która skończyła właśnie 83 lata
  • Tak wygląda Peter Dinklage z córeczką

Sekrety branży lotniczej zdradzane przez pracowników

53 431  
324   66  
Tym razem to pracownicy branży lotniczej postanowili zdradzić kilka sekretów swojego zawodu, o których zwyczajni ludzie często nie mają pojęcia.

Aktorzy z Akademii Policyjnej - jak wyglądają dziś?

43 703  
261   37  
Od nakręcenia pierwszego filmu z serii Akademia Policyjna minęło 38 lat. To naprawdę szmat czasu i dlatego warto by zobaczyć jak dziś wyglądają i co porabiają aktorzy związani z tą kultową serią.

#1. Steve Guttenberg (Carey Mahoney) w filmie i w roku 2022

Kariera artystyczna Steve'a Guttenberga obejmuje ponad 40 lat pracy w przemyśle filmowym. Przed Akademią Policyjną (zagrał w 4 częściach) aktor był już znany z roli w filmie Diner (1982), który został uznany przez Vanity Fair za najbardziej wpływowy film ostatnich 30 lat. W 2021 roku został obsadzony rolą w serialu Papierowe Imperium i najnowszym sezonie serialu Goldbergowie.

#2. Kim Cattrall (Karen Thompson) w filmie i w roku 2022

Kim Cattrall to niezapomniana kadetka Karen Thompson w której podkochiwał się Mahoney. Wystąpiła tylko w pierwszym filmie z całej serii. Kim Cattrall najbardziej znana jest z roli Samanthy Jones w serialu Seks w wielkim mieście (oraz jego kinowych wersji), za którą zdobyła między innymi Złoty Glob. Ostatnio zagrała w sitcomie Jak poznałam waszego ojca.

#3. Sharon Stone (Claire Mattson) w filmie i w roku 2021

Sharon Stone wcieliła się w rolę dziennikarki Claire Mattson w Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski w roku 1987. Obecnie Sharon jest uznawana za gwiazdę światowego kina. Słynie z wysokiej inteligencji (154 IQ). Na pierwszą ważną rolę musiała czekać do 1990 roku, kiedy wystąpiła obok Arnolda Schwarzeneggera w filmie Pamięć absolutna w reżyserii Paula Verhoevena. Z reżyserem spotkała się 2 lata później w trakcie realizacji przełomowej roli psychopatycznej pisarki w filmie Nagi instynkt (gdzie zagrała obok Michaela Douglasa). Pochodząca z tego filmu scena przesłuchania weszła na stałe do historii kina. Rola przyniosła Stone ogromną sławę i uczyniła z niej nowy symbol seksu, co doskonale współgrało z innymi autokreacyjnymi posunięciami aktorki (sesja dla Playboya). Ponadto przyniosła aktorce nominację do Złotego Globu i dwie nagrody MTV (dla Najlepszej i Najbardziej Pożądanej Aktorki). A potem zagrała w ponad 40 różnych filmach i serialach. Już wkrótce zobaczymy ją w filmie What About Love.

#4. Bobcat Goldthwait (Zed) w filmie i w 2021

Bobcat Goldthwait pojawił się po raz pierwszy w filmie Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie. Ogólnie wystąpił w 3 częściach serii. Obecnie Bobcat Goldtwait jest uznanym artystą, aktorem komikiem, reżyserem filmowym i telewizyjnym oraz producentem, który dzięki swej energii, ekscentryczności, zgryźliwości i drapieżnej osobowości, stał się ikoną.

#5. GW Bailey (Thaddeus Harris) w filmie i w roku 2018

Największą popularność zyskał dzięki roli kapitana Harrisa w słynnej komediowej serii Akademia Policyjna (1984–1994; wystąpił w 5 z 7 części serii). W latach 1979–1983 grał w sitcomie CBS M*A*S*H. Wystąpił w komedii romantycznej Manekin (1987) jako kapitan Felix Maxwell. Od początku lat 90. występuje głównie w produkcjach telewizyjnych, w tym jako detektyw porucznik Louie Provenza w serialu kryminalnym TNT Podkomisarz Brenda Johnson. Duże uznanie zdobył rolami w filmach biblijnych z końca lat 90: Salomon, Jezus, Paweł z Tarsu.

#6. Leslie Easterbrook (Debbie Callahan) w filmie i w roku 2019

Któż nie wzdychał do niezaprzeczalnych atrybutów jakimi szczyciła się Debbie Callahan? Aktorka zagrała w 6 z 7 części Akademii Policyjnej. Obecnie występuje głównie w horrorach.

#7. Michael Winslow (Larvell Jones) w filmie i w roku 2022

Michael Winslow wystąpił we wszystkich 7 częściach Akademii Policyjnej. Grana przez niego postać była znana z tego, że imitowała paszczowo różne dźwięki. Co najlepsze aktor rzeczywiście ma taki talent i w Akademii wszystkie te dźwięki wydawał on osobiście. Obecnie kontynuuje swoją karierę wykorzystując ten niezwykły dar. Można go podziwiać między innymi na facebooku.

#8. Colleen Camp w filmie i w roku 2020

Wystąpiła w drugiej i czwartej Akademii Policyjnej. Aktorka prócz Akademii Policyjnej zagrała epizodyczne role w takich dziełach jak Death Game (1977) czy Czas apokalipsy (1979). Obecnie prócz kariery aktorskiej została producentką. Aktorka zagrała w ponad 100 filmach, głównie były to role drugoplanowe, lub epizodyczne.

#9. Claire Forlani (Katrina) w filmie i w roku 2022

Aktorka pojawiła się tylko w jednym, ostatnim siódmym filmie z serii. Ale została zauważona i doceniona przez fanów sagi. Claire obecnie występuje głównie w kinie niezależnym, gdyż jak twierdzi bardzo sobie je ceni. Ma też na swoim koncie główną rolę w wysokobudżetowej produkcji - zagrała u boku Brada Pitta i Anthony'ego Hopkinsa w melodramacie Joe Black.

#10. Ron Perlman (Constantine Konali) w filmie i w 2021

Podobnie jak Claire aktor dołączył do ekipy Akademii w ostatnim, siódmym filmie. Jako mało przystojny młodzieniec aktywnie udzielał się w szkolnym teatrze, a kolejne role zdobywał bez problemu dzięki wzrostowi (był bardzo wysoki) i grubemu głosowi. Perlman grał drugoplanowe role w takich hitach jak: Miasto Zaginionych Dzieci, Wyspa Doktora Moreau, Obcy: Przebudzenie czy Blade 2, użyczył także swego głosu w grze Fallout, a w przyszłym roku będzie można go zobaczyć w filmie W górach szaleństwa.
261
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Sekrety branży lotniczej zdradzane przez pracowników
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Wyciekło zdjęcie z Kremla – Demotywatory
Przejdź do artykułu Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)
Przejdź do artykułu 5 najdziwniejszych rzeczy, jakie spadły z nieba
Przejdź do artykułu Wydawało wam się, że są wysocy? Oto ile wzrostu mają ci celebryci
Przejdź do artykułu 7 zabawnych faktów, które mogłyby być zmyślone... ale nie są
Przejdź do artykułu Płać i płacz – a jak cię nie stać, to siedź w domu. Jak turystyka staje się nieznośna – także dla turystów
Przejdź do artykułu Nieretuszowane zdjęcia znanych celebrytek

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą