Szukaj Pokaż menu

Wysyp memów po meczu Polski z Meksykiem

60 424  
310   69  
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził... choć chyba nie było tak źle – w końcu graliśmy z Meksykiem, a tylko (albo aż) zremisowaliśmy. Z tej okazji łapcie kilka memów.

Motoryzacja na ciekawie, wesoło i czasami niedorzecznie

33 635  
248   139  
Przed Tobą taka pilotażowa seria ciekawostek i wiadomości ze świata motoryzacji. Jeżeli się spodoba, postaram się o następne. Zatem nie przedłużając – jedziemy.

Amerykanie opowiadają o najgorszych miastach w USA

40 026  
218   78  
Wygląda na to, że w Camden naprawdę wesoło mają...

#1. Miami

Gorący tropikalny raj przez cały rok? Nic z tych rzeczy. To miasto jest brudne. A śmieci plus duża wilgotność i wysoka temperatura tworzą mieszankę wprost nie do opisania, jeżeli idzie o zapach tego miasta. Ponadto miasto jest wiecznie zakorkowane i ma wysoką przestępczość. Oficjalnym kwiatem jest pleśń, oficjalnym zapachem jest rozkład, oficjalnymi ptakami są komary i plametto, co jest po prostu uroczą nazwą dla gigantycznych karaluchów. Edukacja w tym mieście jest fatalna. Znalezienie kogoś, kto mówi po angielsku, graniczy z cudem. Tanie domy? Owszem, tylko są bardzo źle zbudowane, a do najbliższego sklepu masz 30 km. Dlatego są takie tanie. A jeżeli ktoś spowoduje stłuczkę i okaże się, że jest ubezpieczony, to jesteś szczęściarzem. Szkoda dla Miami, że poziom wód nie podnosi się na tyle szybko, by zalać to miasto już dziś...

#2. Jacksonville na Florydzie

Najgorsze miasta to najnudniejsze miasta – najbardziej pozbawione osobowości. Jacksonville na Florydzie spełnia wszystkie możliwe kryteria takiego miejsca.

#3. Los Angeles

Do diabła, to miasto jest najgorzej zaprojektowanym miastem, w jakim kiedykolwiek byłem. To tak, jakby ktoś zbudował kilka domów jednorodzinnych z kilkoma autostradami, a potem nazwał to miastem. I jeszcze narzekał na problem bezdomności.

#4. Bakersfield w Kalifornii

Nic oprócz metamfetaminy i centrów handlowych.

#5. Jackson, Missisipi


Bardzo wysoki wskaźnik morderstw, niski poziom wykształcenia, upadająca infrastruktura.

#6. Baltimore

Każde miasto na świecie ma swoje lepsze i gorsze strony. Wydaje się, że Baltimore pożyczyło od każdego z tych miast wszystko, co najgorsze.

#7. Houston

To jedno duże, rozległe centrum handlowe.

#8. Camden, New Jersey

Przejeżdżałem z kumplami przez Camden w New Jersey w drodze na koncert. Zatrzymaliśmy się na światłach, podjechał gliniarz i dosłownie powiedział nam „Po prostu przejedź na czerwonych i jedź, nie zatrzymuj się”. Kiedy skręciliśmy, ujrzałem grupy ludzi na rogach czekających na zatrzymujące się samochody. To było dzikie.

#9. Newark, New Jersey

Będę to powtarzał do śmierci – nie bez powodu używają go do przedstawiania jako Gotham w Batmanie.

#10. Stockton, Kalifornia

W końcu złapano kolejnego seryjnego mordercę kilka tygodni temu. W tym mieście to jak nie morderca, to maniak prędkości. Normalni ludzie przeprowadzili się gdzieś indziej. W mieście mieszka 420 000 ludzi, z czego 60 000 to bezdomni. Trzech ostatnich burmistrzów zostało aresztowanych w trakcie lub tuż po zakończeniu kadencji. Rada miejska to farsa. Policja też nie lepsza. W ciągu ostatniego roku aresztowano dwóch sierżantów za gwałty. Kiedy się tu przeprowadziłem, był napad na bank z zakładnikami, policja wpakowała 27 nabojów w zakładnika. Każdy punkt mający zapewnić mieszkańcom rozrywkę zostaje szybko zamknięty. Jedyne co muszę pochwalić to straż pożarna. Są niesamowici, gaszą mnóstwo pożarów.

#11. Orlando

Drogi z cegieł i turyści. To miasto to jedna wielka turystyczna pułapka.

#12. Midland/Odessa, Teksas

To dwa miasta położone blisko siebie, pośrodku pola naftowego. Populacja jest w zasadzie przejściowa, co oznacza, że podwaja swoją wielkość podczas boomu naftowego i maleje podczas krachu. Boom naftowy podnosi ceny wszystkiego. Co ro ruchu ulicznego, to jest okropny ze względu na ciągłą migrację ludności. Kiedy pada deszcz, czuję smród ropy naftowej w mojej okolicy. Jedyne co mnie w tych miastach trzyma, to naprawdę godziwe zarobki.
218
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Motoryzacja na ciekawie, wesoło i czasami niedorzecznie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Największe wtopy podczas pisania SMS-ów - wspomnienia internautów
Przejdź do artykułu Żyjemy w erze niekompetencji
Przejdź do artykułu Hierarchia wartości różnych pokoleń
Przejdź do artykułu 8 tekstów, które zna każdy wegetarianin
Przejdź do artykułu Najgorsza rzecz, jaką powiedziała mi babcia
Przejdź do artykułu Aktywizm inaczej, czyli można zmieniać świat wokół siebie, nie niszcząc nic wokół
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Ksiądz Janusz został zaorany
Przejdź do artykułu Elon Musk nie żartował – większość pracowników Twittera jest już poza firmą
Przejdź do artykułu Upadek dwóch papieży polskiej kinematografii. Wspaniałe czasy dla polskiego kina?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą