Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu - O maj gat! Nie dalibyście jej 62 lat

112 145  
669   56  
W dzisiejszym odcinku m.in. „przycisk wszechwładzy” w samochodzie; gdzie zniknęło 10 tysięcy mieszkańców Bytomia; jak wygląda kawalerka 2,5 m² oraz gorące komentarze obrońców życia.

Czy znana polska „szamanka” faktycznie zasłużyła na taką krytykę?

46 623  
226   111  
Minęło już sporo czasu od momentu, gdy była szafiarka, przekonwertowana na aktualną szamankę, zagrała na bębenku w telewizji i tym samym skierowała na siebie uwagę całej Polski. W międzyczasie okazało się, że pani, która robiła „Ejo-łejo” w „Sprawie dla reportera”, oprócz bycia duchowym coachem prowadzi też sklep internetowy z wszelkiej maści akcesoriami z pogranicza świata magii i ludowych wierzeń. Szybko też na jaw wyszło, że niektóre ze sprzedawanych przez nią produktów są, wbrew opisowi, wytwarzane w Chinach i reklamowane jako panaceum na wiele chorób, z nowotworami włącznie. I chociaż cały kraj aż zatrząsł się z oburzenia, to mnie jakoś sprawa ta nie zdziwiła. Podobnie jak Tamara mam południowoamerykańskie korzenie i podobnie jak ona, handluję „szamańskimi” wynalazkami z tamtej części świata.

​Najmocniejsze Cytaty - Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie

75 940  
213   140  
W dzisiejszych Cytatach:
  • Papież uważa, że kto nie posiada dzieci, to ch*j, a nie patriota
  • Lewica proponuje skrócenie dnia pracy do 7 godzin przy takim samym wynagrodzeniu
  • Właścicielka mieszkania narzeka na najemczynię, bo ta próbowała się zabić
  • Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie
  • Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że seks z 8-latką nie powinien być karalny

#1. Papież uważa, że kto nie posiada dzieci, to ch*j, a nie patriota


W trakcie swojego ostatniego spotkania z członkami Powszechnej Konfederacji Przemysłu Włoskiego, papież zwrócił się szczególnie do kobiet, które często borykają się z wieloma problemami w pracy. Odniósł się m.in. do ciąży i posiadania dzieci:

Spadek liczby urodzeń w połączeniu ze starzeniem się społeczeństwa pogarsza sytuację przedsiębiorców i ogólnie gospodarki. Podaż pracy maleje, a wydatki na emerytury z finansów publicznych rosną. Istnieje pilna potrzeba wspierania rodzin i liczby urodzeń w praktyce.
Musimy działać nad jak najszybszym wyjściem z demograficznej zimy, w której żyją Włochy i inne kraje. Zdarza się, że kobieta, która pracuje tu czy tam, boi się zajść w ciążę. Bo faktem jest – i nie mówię, że to dotyczy konkretnie was – że jak tylko ciążowy brzuch zaczyna być widoczny, kobietę wyrzuca się z pracy. Dlatego proszę, przyjrzyjcie się temu problemowi i zobaczcie, co możecie zrobić, aby kobiety w ciąży mogły godzić pracę z macierzyństwem.

#2. Lewica proponuje skrócenie dnia pracy do 7 godzin przy takim samym wynagrodzeniu


Lewica złożyła niedawno do Sejmu projekt autorskiej ustawy, w myśl której pracodawca byłby zobowiązany do skrócenia tygodnia pracy z 40 do 35 godzin, pozostawiając to samo wynagrodzenie. W praktyce więc dzień pracy miałby być o godzinę krótszy i trwać 7, a nie jak do tej pory 8 godzin.

Patrząc na doświadczenia innych krajów takich jak Francja czy Dania – skrócenie czasu pracy będzie miało bardzo dobre korzyści i dla gospodarki, i dla poziomu wydajności pracowników, i dla ich zdrowia. Zgodnie z założeniami tego projektu przez pierwsze dwa lata czas pracy ma zostać skrócony do 38 godzin tygodniowo, a w trzecim roku – docelowo do 35.
Polska gospodarka i polscy pracownicy, a także pracodawcy na tym skorzystają, bo będziemy pracować wydajniej i będziemy pracować lepiej, a jednocześnie będziemy mieć więcej czasu dla rodziny czy na dokształcanie się.

Zwrócono również uwagę na propozycję Donalda Tuska, który rzucił pomysł 4-dniowego tygodnia pracy:

Z zadowoleniem przyjąłem nieco zaskakujące informacje, że pan przewodniczący Tusk rozważa poparcie dla skrócenia czasu pracy. W takim razie mówimy: „sprawdzam”. W tej sprawie nie chodzi o to, żeby obiecywać gruszki na wierzbie czy pilotaże na wierzbie, tylko chodzi o konkrety i dlatego kładziemy na stół konkretne, umiarkowane rozwiązanie – stopniowego skrócenia czasu w Polsce tak, żeby na koniec przyszłej kadencji Sejmu w Polsce obowiązywał 35-godzinny tydzień pracy. Mam nadzieję, że pan przewodniczący Tusk przekona swoich kolegów, swoje koleżanki z klubu Platformy Obywatelskiej, Koalicji Obywatelskiej, do wsparcia tego rozwiązania.

#3. Właścicielka mieszkania narzeka na najemczynię, bo ta próbowała się zabić


Jest kilka rodzajów lokatorów, których stanowczo się nie poleca w środowisku tzw. „landlordów” (a więc po prostu właścicieli mieszkań pod wynajem). Są to oczywiście osoby niepłacące rachunków na czas (lub w ogóle), alkoholicy oraz szeroko pojęta „patologia społeczna”, a także… niedoszli samobójcy.

Właścicielka OkejDOM (prowadząca również TikToka swojej agencji) podzieliła się niedawno swoimi przemyśleniami na nagraniu wideo. Narzekała w nich na najemczynię, która początkowo miała spore problemy z płatnościami przez napiętrzające się z każdym miesiącem długi, aby w końcu targnąć się na swoje życie.

Generalnie to pani Dagmara Lewandowska stanowczo odradza najemców-samobójców:

Rodzina zrobiła, co mogła, żeby wynieść wszystkie rzeczy osobiste najemczyni, jednak bałagan pozostał, zarówno w zmywarce, jak i w lodówce, pralce, na podłogach, materac jest brudny.

Dodatkowo w mieszkaniu było pełno kociej sierści, a w umowie było jasno zaznaczone, że właściciel lokalu nie zezwala na trzymanie zwierząt.

No cóż. Tragedia ludzka tragedią, ale helloooł… mieszkanie samo się nie posprząta. Jeśli chcecie znaleźć TikToka, o którym mowa, to próżny wasz trud. Właścicielka OkejDOM przytłoczona negatywnym odbiorem jej gorzkich żali, usunęła nagranie.

#4. Nimfomanka, która spała z ponad 700 facetami, przywołuje moment, w którym uświadomiła sobie, że jest na dnie


Belinda Rygier – była uczestniczka reality show „Kawaler do wzięcia” – podzieliła się swoją historią uzależnienia od seksu. Kobieta wyznała, że w swojej „karierze” poszła do łóżka z ponad 700 różnymi mężczyznami (i kobietami).

Kobieta stwierdziła w wywiadzie, że w pewnym momencie uzależnienie było tak silne, że myślała już tylko o tym, kogo może zaliczyć i czy ten ktoś zgodzi się na szybki numerek. Działo się to nawet w trakcie wykonywania tak prozaicznych czynności, jak zakupy spożywcze.

Nigdy nie byłam świadoma siebie. W chwili gdy tylko wychodziłam z domu, w mojej głowie pojawiała się myśl, gdzie jest jakieś ciacho.
Seks to jedyny nałóg, jaki posiadałam, bo dzięki niemu czułam się kochana. Miłość jest jedyną rzeczą, której mi tak naprawdę w życiu brakowało.

Rygier w pewnym momencie przyznała, że dobrze się bawiła. Kilkukrotnie była kochanką i czasem nawet kusiło ją, aby zrujnować małżeństwo swojego partnera. Patrząc wstecz, kobieta nie jest dumna ze swoich podbojów. Była skłonna ranić i krzywdzić innych dla własnej satysfakcji i rozrywki.


Rygier przywołała moment, w którym stwierdziła, że tego już za wiele. Było to w czasie, kiedy znajdowała się w związku z agresywnym partnerem. Pewnego dnia zepchnął ją ze schodów i zamknął w garażu. Miała podbite oko, jednak zdecydowała następnego dnia udać się do pracy. Na miejscu odesłali ją do domu i wezwali policję. Funkcjonariusze po zbadaniu sprawy stwierdzili, że jej partner posiada zadrapania na swoim ramieniu od jej biżuterii. Stało się to w chwili, kiedy próbowała go zepchnąć z siebie w obronie własnej. Nie wniosła więc oskarżenia, bo zarówno on, jak i ona mogli pójść do więzienia za przemoc domową. Wtedy postanowiła się leczyć.

Rygier dzieli się ze światem swoją historią, ponieważ wierzy, że będzie w stanie w ten sposób pomóc innym, którzy mają podobne problemy.

#5. Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że seks z 8-latką nie powinien być karalny


Janusz Korwin-Mikke był ostatnio gościem Marianny Schreiber w jej własnym programie „Mam tego dość”. Lider Konfederacji czuje chyba, że powoli zbliżają się wybory, ponieważ ewidentnie aktywował słynny „protokół 1%”. No bo jak inaczej wytłumaczyć to, o czym mówił w trakcie swojego wystąpienia?

Prowadząca program w pewnym momencie zapytała Korwina o kwestię pedofilii:

— Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku ośmiu lat. Nie uważa pan współżycia z tak małoletnią dziewczynką jako pedofilię? — zapytała Schreiber.
— Proszę panią, w naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają — odparł Korwin-Mikke. — O czym w ogóle mówimy? — dodał.

Jak widać, Korwin chciał zbyć temat, jednak Schreiber nadal drążyła. Zapytała lidera Konfederacji, czy postulowałby, aby nie nazywać tego pedofilią:

Ja uważam, że to nie powinno być karalne — odpowiedział Korwin-Mikke. Dodał, że „od tego jest matka, która takie rzeczy wie”.

Po opublikowaniu nagrania, w internecie zaczęło wrzeć. Wiele osób domagało się, aby Korwin w jakiś sposób wytłumaczył się z tego wszystkiego:

O co chodzi? Takie rzeczy naprawdę się u nas nie zdarzają — a gdyby nawet, to nie można dopasowywać prawa do wybryków natury! — tłumaczy Korwin-Mikke. — Wiek miesiączki jest prawem naturalnym i tak było zawsze (np. w Watykanie do niedawna), dopóki większości nie zaczęły dobierać się dziewczynom do majtek!
Pisał Korwin na swoim Twitterze.

W poprzednim odcinku: Męska prostytutka zdradza, jak wygląda jego praca

213
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Czy znana polska „szamanka” faktycznie zasłużyła na taką krytykę?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najbardziej rewolucyjne momenty w historii filmów animowanych
Przejdź do artykułu Największe obciachy - Zamówiła węgiel. Kiedy spadł deszcz, okazało się, że to pomalowane kamienie
Przejdź do artykułu Ciekawostki ukryte w logo
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty - Męska prostytutka zdradza, jak wygląda jego praca
Przejdź do artykułu Kilka ciekawych faktów o trendach, z którymi mieliśmy do czynienia w latach 90.
Przejdź do artykułu Największe obciachy – Polski fake news, który zrobił międzynarodową karierę
Przejdź do artykułu 7 ciekawych informacji o papryczkach chili i ostrym jedzeniu
Przejdź do artykułu Zbrodniarze Trzeciej Rzeszy – Dalsze losy Pięknej Bestii
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty - Minister Moskwa obniżyła temperaturę w domu do 17 stopni i prosi, abyśmy zrobili to samo

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą