Szukaj Pokaż menu

Sikanie w samolocie, podrzucanie śmieci i inne anonimowe opowieści

42 674  
250   34  
Dziś przeczytacie m.in. o bardzo przydatnej apce, podrzucaniu śmieci i zgaszonym gimnazjaliście, będzie też o turbulencjach podczas korzystania z toalety w samolocie i nieznajomości języków obcych.

Nieprawdopodobny wypadek na wojnie, który jednak miał miejsce

39 279  
189   30  
Śmigłowiec AH-64D Apache* i wszystkie jego systemy, to najprawdopodobniej najtrudniejszy śmgłowiec do opanowania. W czasie treningu pilotów nie tylko uczy się latania, obsługi uzbrojenia, systemów nawigacyjnych, ale również radzenia sobie we wszelkich sytuacjach awaryjnych, jakie mogą się pojawić. Życie pisze jednak scenariusze, na które nie przygotuje żadne szkolenie...

Gry od Ubisoftu będą droższe… i to dużo droższe - W co jest grane?

33 038  
146   38  
W dzisiejszym odcinku będzie zapowiedź nowej Zeldy, poznamy statystyki Lewandowskiego z FIFY 23 i zagramy na flecie w Call of Duty Warzone.

#1. Kolejna Zelda w końcu zapowiedziana


Po wielu latach oczekiwań w końcu dostaliśmy od Nintendo zapowiedź kolejnej części przygód Linka. Rewelacje zostały ujawnione w trakcie konferencji Nintendo Direct. Dowiedzieliśmy się m.in. tego, iż następna część będzie nosić nazwę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Dostaliśmy również trailer:

https://youtu.be/2SNF4M_v7wc
Dzięki niemu możemy dowiedzieć się też, że akcja gry będzie rozgrywała się w dużej mierze w przestworzach. No i oczywiście widzimy, że klimat zostanie zachowany na jak najwyższym poziomie. Wszyscy fani na pewno będą zadowoleni.

Premiera nowej Zeldy została zapowiedziana na 12 maja 2023 roku.

#2. Lewandowski drugim piłkarzem z najlepszymi ocenami w grze FIFA 23EA jak co roku wypuszcza nową FIFĘ (choć ta akurat będzie ostatnia) i jak co roku przygotowała oceny poszczególnych piłkarzy. No i w tym miejscu mamy powód do dumy, bowiem w prestiżowej topce znalazł się Robert Lewandowski.

Piłkarz został umieszczony na drugim miejscu, choć ostatecznie posiada tyle samo punktów (91), co plasujący się na pierwszej pozycji Karim Benzema. Tyle samo punktów otrzymali również Messi, Kevin De Bruyne i MBappe.


Dla przypomnienia dodam tylko, że premiera gry FIFA 23 została przewidziana na 30 września.

#3. Reklamy już niebawem zawitają do gier? Wiele na to wskazuje


Wprawdzie reklamy już teraz są obecne w grach sportowych (na wzór tych, które możemy znaleźć przykład na stadionach w prawdziwym życiu), jednak producenci już teraz myślą, w jaki sposób ugryźć temat i przemycić reklamy do pozostałych tytułów.

Według zapowiedzi, reklamy już niebawem mają pojawić się w Robloxie. Darmowy tytuł ma stanowić swego rodzaju poligon, na którym twórcy będą mogli przetestować, jak bardzo będą one przeszkadzać graczom.

Reklamy mają przypominać te obecne w filmie Ready Player One. Chodzi konkretnie o duże billboardy oraz specjalne portale, które będą przenosiły graczy tam, gdzie zażyczą sobie tego reklamodawcy (na przykład na ich stronę).

Czy pójdzie to dalej? Zapewne tak. Przecież Microsoft swego czasu również zapowiadał wprowadzenie reklam do gier. Co ciekawe u zielonych nie chodziło o to, aby napełnić własne kieszenie pieniędzmi, ale o to, żeby to twórcy gier nieco więcej zarobili.

#4. Gry od Ubisoftu będą droższe… i to dużo droższe


Skończyły się dobre czasy. Jak to mawiają „lepsze jutro było wczoraj” i dotyka to praktycznie każdej dziedziny życia. Podwyżki cen są wszędzie i nie ominie to też branży gier komputerowych. Już Sony zapowiedziało dość zaporową cenę remake’u The Last of Us Part 1. Gra ma kosztować 339 zł.

Na Sony jednak się nie skończy, bowiem Ubisoft też szykuje nam spore podwyżki. Zacznie się od gry o tematyce pirackiej, czyli Skull and Bones. Już teraz wiadomo, że Skull and Bones w przedsprzedaży będzie kosztowało 329 zł.

Jest to oczywiście nieco mniej od tego, co zapowiedziało Sony, jednak sporo może się jeszcze pozmieniać. No i oczywiście nie chodzi tylko i wyłącznie o Skull and Bones, ale o wszystkie duże tytuły AAA od producenta.

#5. Zagrał w Call of Duty Warzone za pomocą fletu


Kiedy gra dla kogoś przestaje stanowić większe wyzwanie, trzeba zacząć wprowadzać własne utrudnienia. Bywało tak już niejednokrotnie. Czy to przechodzenie Dark Souls na macie do tańca, czy sterowanie swoją postacią za pośrednictwem ziemniaków.

Tym razem warzyw nie będzie, ale będą instrumenty, bowiem jeden z graczy pokazał swoje umiejętności w grze Call of Duty Warzone, w którą grał za pomocą fletu. Zobaczcie zresztą sami.

https://youtu.be/h58m7PaSaLc
Wideo niemal natychmiast zdobyło ogromną popularność w sieci. Nikogo to jednak nie powinno dziwić, bowiem trzeba przyznać, że jest to naprawdę imponujący wyczyn.

W tym tygodniu w Epic Games Store za darmo dwie gry: Spirit of the North, The Captain.

W poprzednim odcinku: Cyberpunk z nową aktualizacją

146
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Nieprawdopodobny wypadek na wojnie, który jednak miał miejsce
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta
Przejdź do artykułu Misje w grach komputerowych, które były tak trudne, że doprowadzały graczy do szału
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu Cyberpunk z nową aktualizacją - W co jest grane?
Przejdź do artykułu ​Największe obciachy – Kiedyś znana jako „najbrzydsza panna młoda świata”. Tak wygląda teraz po niesamowitej metamorfozie
Przejdź do artykułu "Polybius" - tajemniczy automat, który w latach 80. przejmował kontrolę nad umysłami małoletnich graczy
Przejdź do artykułu "Chcę mieć dziecko" - taką wiadomość wysłały swoim chłopakom. Oto ich reakcje...
Przejdź do artykułu Zgodnie z tradycją w tym liceum uczniowie ostatnich klas mogą się przebierać do zdjęć na identyfikatorach
Przejdź do artykułu FIFA 23 to zakończenie pewnej ważnej dla gier epoki

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą