Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu DXXXIII - Uwolnić cycki! - Kobiety zaczynają walkę

97 518  
588   104  
W dzisiejszym odcinku m.in. dwie hipotezy katastrofy na Odrze; kto się uczył, a kto nie uczył o cnotach niewieścich; jak podnieść moralne rosyjskich spadochroniarzy; co miał w dłoni facet, który wszedł na dzwonnicę; jak przekopać dziurę na drugą stronę Ziemi oraz kogo będzie stać na iPhone'a 14.

6 zaginionych historycznych artefaktów

46 554  
246   29  
Od egipskich mumii, przez mózg znanego polityka, aż po aparat fotograficzny, którego zawartość mogłaby mocno namieszać w historii alpinizmu – niektóre zaginione „skarby nie muszą być wykonane ze złota i drogich kamieni, aby znaleźć się na liście najbardziej poszukiwanych zgub na świecie!

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 32-letnia matka wytatuowała tyłek, żeby dzięki temu mieć o czym gadać na randkach

73 050  
212   187  
W dzisiejszym odcinku Donald Tusk zdobędzie się na szczere wyznanie odnośnie jego kandydatury, profesor sobie pożartuje z dziewic, a pewna 32-latka wytatuuje sobie tyłek.

#1. Tusk wyznał, że nie chce mu się kandydować, ale będzie musiał


Nie tak dawno temu Donald Tusk był gościem Agaty Adamek w programie „Jeden na jeden” w TVN24. Pech chciał, że wymieniona wcześniej para nie była świadoma faktu, iż ich „pozakulisowa” rozmowa jest emitowana za pośrednictwem mobilnej aplikacji TVN24. W tym czasie Donald Tusk postanowił coś wyznać:

Demotywuje mnie świadomość, że będę musiał kandydować. [...] To jest tak upiorna myśl, że ja będę tam z powrotem siedział, na tej Wiejskiej.
Informacja ta nie umknęła uwadze obecnego premiera, Mateusza Morawieckiego, który postanowił odnieść się do wypowiedzi byłego premiera:

Ja jadąc tutaj, przeczytałem w jednym z portali, jak pan Donald Tusk z pogardą i wstrętem odniósł się do pracy dla Polaków, do pracy parlamentarzysty w Sejmie, myślę, że tym samym pokazał swoje prawdziwe oblicze i co myśli o ciężkiej pracy dla Polaków.

#2. Poseł PiS pochwalił się, że z okazji rocznicy umył podłogę


Poseł Prawa i Sprawiedliwości z Warszawy, Paweł Lisiecki, pochwalił się w ostatnich dniach na swoim Twitterze jedenastą rocznicą ślubu. Nie omieszkał przy okazji zaznaczyć, jak wspaniały prezent sprawił swojej małżonce.

Z okazji 11-stej rocznicy ślubu pozmywałem dzisiaj podłogę w mieszkaniu.
Małgosiu dziękuję obie za ten czas.

Pani Małgosia na pewno jest wniebowzięta z powodu posiadania tak wspaniałego męża.


#3. Wykładowca z UKSW pochwalił się swoim specyficznym poczuciem humoruProfesor Adam Wielomski, wykładowca z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, znany jest ponoć z tego, że lubi od czasu do czasu pożartować za pomocą swoich mediów społecznościowych. Jednak ostatnie jego wpisy pozostawiają sporo do życzenia – szczególnie w kontekście jego pracy na publicznym uniwersytecie.

Jego ostatnie dowcipy dotyczyły aktywności seksualnej wśród najmłodszych (niepełnoletnich) dziewczyn. A oto kilka z nich:Nie ma bezpośrednich linków do TT, są tylko screeny, ponieważ pan profesor swoje wpisy usunął. Prawdopodobnie pod wpływem nieprzychylnych komentarzy pod żartami, a może po prostu zwykłej refleksji nad własnym zachowaniem.

#4. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu pochwalił się nową członkinią kadry… a w komentarzach wylało się szambo


Podobno nie ocenia się książki po okładce, jednak internauci często o tym zapominają. Doskonałym przykładem takiego zachowania są komentarze pod informacją o nowej członkini Komitetu Sterującego East European Network for Philosophy of Science, opublikowaną przez Biuro Prasowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (UAM).

Dr Joanna Karolina Malinowska z Wydziału Filozoficznego @UAM_Poznan została członkinią Komitetu Sterującego (Steering Committee) East European Network for Philosophy of Science (EENPS) na lata 2022-2026. To międzynarodowa sieć osób zajmujących się filozofią nauki.
Chodzi o dr Joannę Karolinę Malinowską z Wydziału Filozoficznego. Już na pierwszy rzut oka widać, że pani Joanna lubi piercing i tatuaże. Czy jednak przeszkadza jej to w robieniu kariery na uniwersytecie? Jak widać nie, choć nie wszyscy są w stanie się z tym pogodzić. Wystarczy zerknąć do sekcji komentarzy pod informacją opublikowaną przez Biuro Prasowe UAM:

- Żydówka? Uroda nienachalna, ciało jak kartka brudnopisy. Fuj. Gówniany doktorat z filozofii.

- kolejny słup ogłoszeń, jak klawn Dogan, Dagan czy jak się ta małpa na sznurku nazywa? Co pieprzy takie brednie na temat fizyki kwantowej i Teorii Względności ,że ja geolog i inżynier z PRL słuchać tego nie mogę.

- Ładna, tylko brudną ma szyję.

- jprdl, z jakiej to sekty się wyrwała, że ją tak wytatuowali aż po czubek brody?

- Co to jest "członkinią"?
Coś takiego na koncie szanowanego uniwersytetu?

- Zakolczykowana jak biedna krowa do tego chude to… pewnie weganka i na trawie jedzie, albo larwach.

- Bez urazy, ale w czasach jak zaczynałem pracę w Uniwerytecie, personę o takiej aparycji, janitor pogoniłby miotłą. Ale... przylalezność do społeczności akademickiej wówczas jeszcze do czegoś zobowiązywała.
Nie dziwi fakt, że jedynie 3 uczelnie polskie w 4 setce świata...

Jest jeszcze tego całkiem sporo. Zresztą możecie zobaczyć sami:


#5. Kobieta wytatuowała sobie na pośladku logo sieci sklepów, bo ma to pomóc jej w randkowaniu


Ach, czegóż to człowiek w dzisiejszych czasach nie zrobi, aby pomogło mu to w zdobywaniu partnerów na Tinderze. Okazuje się, że całkiem sporo. Najlepszym przykładem jest tutaj Jodie Waddell, która jeszcze rok temu pracowała w dziale z pizzą w sieci supermarketów ASDA. Praca podobno podobała jej się na tyle, że postanowiła wytatuować sobie logo sklepu na... pośladku. Jednak nie był to jedyny powód.

32-latka wyznała, że ma nadzieję, iż pomoże jej to w przełamywaniu lodów na randkach z partnerami poznanymi za pośrednictwem Tindera:

Uwielbiałam oglądać reklamy ASDA jako dziecko i uwielbiałam tam pracować.

Okazuje się, że tatuaż spełnia swoją funkcję:

Każda wiadomość, którą dostaję na Tinderze, dotyczy tatuażu. Wszyscy chcą wiedzieć, czy jest prawdziwy i dlaczego go zrobiłam.
Mam tatuaże na nogach i rękach, jednak żaden z nich nie jest tak bliski mojemu sercu jak ten.

Kobieta wyznała, że po wykonaniu tatuażu nie mogła siedzieć na tyłku przez kilka dni, a ból towarzyszący samemu „dziaraniu” był po prostu straszny. Oprócz tego na pośladku przez długi czas utrzymywał się siniak.


Jodie wyznaje jednak, iż była to niewielka cena, którą gotowa była zapłacić bez wahania.

W poprzednim odcinku: Metallica przerwała piosenkę, żeby zaapelować do fanów

212
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 6 zaginionych historycznych artefaktów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 ciekawych faktów o blondynkach
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Internauci zdegustowani najbardziej obrzydliwym kobiecym wyznaniem o ciąży
Przejdź do artykułu Który dom kupisz?
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – lotniskowy żartowniś zapłacił wysoką cenę za swój żart
Przejdź do artykułu Chcieli kupić dobre auto - niestety trafili na Mirków-handlarzy
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Metallica przerwała piosenkę, żeby zaapelować do fanów
Przejdź do artykułu 5 najdziwniejszych rzeczy, jakie spadły z nieba
Przejdź do artykułu Dobre rady dla nastolatków, których chcielibyśmy udzielić młodszej wersji siebie
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Pozew przeciwko znanym polskim celebrytom reklamującym alkohol

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą