Szukaj Pokaż menu

Nigdy nie zostawiaj w samochodzie lustra parabolicznego

191 787  
467   28  
Marc "Zeke" Kossover wpadł na pomysł zrobienia kuchenki solarnej. Potrzebne mu było do tego coś, co skupia promienie światła. I takie coś Marc znalazł. Była to metrowej średnicy antena satelitarna porzucona obok drogi.


Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – PO zastosowało na Was socjotechnikę i prezes Wam to wyjaśni

67 252  
217   122  
Dziś m.in. o tym, że to nie Matka Natura tworzyła węgiel, jaki mamy, a politycy, co potrafi wypisywać ksiądz, kiedy nie ujarzmi chuci (i nie chodzi o Dębskiego), oraz kolejne cytaty z prezesa PiS.

Znany patostreamer wpadł w furię przez memy na Wykopie, efektem czego powstało ich jeszcze więcej

104 879  
499   136  
Jakiś czas temu użytkownicy Wykopu wzięli się za największego przedstawiciela ruskich onuc w Polsce Wojciecha Olszańskiego i zaczęli tworzyć materiały propagandowe, w których przedstawiają go jako wielkiego przyjaciela Ukraińców, zwolennika szczepionek i miłośnika LGBT. Obrazki te dotarły do samego Olszańskiego, który zareagował na nie w swoim stylu.


Każdy, kto miał okazję zobaczyć materiały znanego patostreamera Wojciecha Olszańskiego, zna doskonale jego stosunek do LGBT, Żydów czy szczepionek (film). Naczelny „Kamrat” Rzeczpospolitej nie zostawia na nich suchej nitki, głosząc w swoich materiałach treści pełne przemocy i nienawiści. Doszło nawet do tego, że 31 stycznia 2022 roku Olszański został aresztowany, ponieważ na jednej z manifestacji antyszczepionkowców nawoływał do zabicia posłów. Podobny los spotkał też nieco później jego nieodłącznego towarzysza, Marcina Osadowskiego, który w Bydgoszczy podczas manifestacji poparcia dla uwięzionego „Jaszczura” sam zaczął życzyć śmierci „wrogom Polski” i wymachiwać przedmiotem przypominającym pistolet. Wcześniej ze studio wyrzucił ich syn Korwina-Mikkego

Od kiedy wybuchła wojna na Ukrainie, Olszański otwarcie wypowiada się za sojuszem z putinowską Rosją i chwali Łukaszenkę, oraz w swoim stylu wylewa hektolitry jadu w stronę Ukraińców.

Internauci postanowili zrobić mu mały dowcip i zaczęli tworzyć memy, na których głosi on zupełnie odmienne hasła: wspierające Ukrainę, związki homoseksualne i szczepienia. Kiedy Olszański się o tym dowiedział, wpadł w istną furię (filmik na końcu artykułu), co doprowadziło niejako do „efektu Streisand”, bo internauci zaczęli tworzyć takich obrazków jeszcze więcej.

Wybraliśmy najciekawsze i prezentujemy poniżej.

W memach przeważa temat Ukrainy


Ale pojawiają się też wątki LGBTOraz oczywiście szczepionekPod filmikami Olszańskiego zaczynają się już pojawiać ciekawe komentarzeA oto jak zareagował bohater tych memów, kiedy się o nich dowiedział


499
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – PO zastosowało na Was socjotechnikę i prezes Wam to wyjaśni
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jeremiah Peterson - 39-letni koleś, który w ciagu 6 mięsięcy dokonał niemożliwego
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – PO zastosowało na Was socjotechnikę i prezes Wam to wyjaśni
Przejdź do artykułu 7 ciekawych faktów na temat Nowego Jorku - mieście, którego liczba mieszkańców odpowiada połowie Polski
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Obmacywał się na plaży dla nudystów i został zastrzelony
Przejdź do artykułu 7 najdziwniejszych mostów na świecie
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Obmacywał się na plaży dla nudystów i został zastrzelony
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – Nieudana ucieczka Suskiego przed dziennikarzem

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą