Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu DXXV - Oto ideał kobiety dla większości mężczyzn

101 346  
586   99  
W dzisiejszym odcinku m.in. dlaczego Fabijański po spotkaniu z Rafalalą nic nie pamięta; po co Sasin zagotował wodę w słoiku; co Alexa – sztuczna inteligencja od Amazona – kazała zrobić 10-letniej dziewczynce oraz beka z podludzi, którzy nie dają napiwków.

Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień CLIII - Zupa podana do łóżka

56 318  
360   61  
Zobaczmy, czym nas zaskoczą dzisiejsi pechowcy.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Mia Khalifa twierdzi, że OnlyFans jest lepszy niż służba w armii

76 112  
210   249  
Dzisiaj Magdalena Ogórek podsumuje nowy sondaż, w którym KO wygrywa z PiS-em, Mia Khalifa wypowie się na temat służby w wojsku, a profesor Matczak po raz kolejny będzie chciał zachęcić nas do nadgodzin.

#1. Marcin Rola w ostrych słowach o sukcesie zbiórki na Bayraktara


Marcin Rola, mianujący siebie redaktorem naczelnym internetowej telewizji wRealu24, podsumował ostatnio na swoim facebookowym profilu sukces zbiórki na zakup Bayraktara dla Ukrainy. Chodzi oczywiście o bezzałogowy statek powietrzny do niszczenia celów naziemnych.

Bojownicy najprawdopodobniej doskonale wiedzą, o jakiej zbiórce mowa, ponieważ sami od siebie dorzucili niemałą cegiełkę – 48 tys. złotych – do zrealizowania tego szczytnego założenia (z całościowej puli wymaganej 22,5 mln złotych). Cel udało się zrealizować kilka dni przed planowanym zakończeniem zbiórki, a cały naddatek ma zostać przekazany Ukraińskim Siłom Zbrojnym.


Przejdźmy jednak do wpisu pana Roli:
Czytam, że fajnopolacy za namową lewackich celebrytów zebrali 22,5 miliona PLN na kupno jakiegoś wypasionego drona dla Ukrainy. Nie no GIT! Ciekawe jak by się zachowywali gdyby chodziło o chore polskie dzieci? Zapewne skończyłoby się na zbieraniu nakrętek. Naród samozagłady...

Pod spodem w jego własnym komentarzu mogliśmy przeczytać:
PS Żeby to się nie skończyło jak akcja z Margotem bo zwykle z lewactwem wychodzi się finansowo jak Zabłocki itp...

A kiedy poniżej pojawiła się ogromna liczba wypowiedzi krytykujących postawę pana Marcina, ten podsumował całość w kilku słowach:
Wow ależ wyrzyg antypolskiej postkomuny w komentarzach. Uderz w stół...

#2. Profesor Matczak uważa, że skoro De Niro pracował po 15 h dziennie, to my też damy radę


Na twitterowym profilu Cinephils pojawiła się ciekawostka, wedle której Robert De Niro w trakcie przygotowywania się do roli w filmie „Taksówkarz” pracował w Nowym Jorku na taksówce po 15 h dziennie i zagłębiał się w specyfikę chorób psychicznych.

Wpisem posłużył się sam profesor Matczak (znany z bycia ojcem rapera Maty), aby po raz kolejny wbić szpilę tym przeklętym lewakom i bezczelnej młodzieży, która śmie narzekać, że ktoś im każe robić nadgodziny w pracy.
Robert De Niro pracował 15 godzin dziennie przez miesiąc jako taksówkarz, przygotowując się do roli w „Taksówkarzu”… Że też się nie obawiał krytyki ze strony nowej lewicy…

Panu Matczakowi najwyraźniej nie wystarczy, że internauci już raz dobitnie wyrazili swoje zdanie na temat jego poglądów.

#3. Mia Khalifa twierdzi, że OnlyFans jest lepszy niż służba w armiiMia Khalifa – była aktorka filmów dla dorosłych, a obecnie TikTokerka i „modelka” z OnlyFans – była ostatnio gościem programu talk-show prowadzonym przez Ziwe Fumudoh emitowanym na Showtime. Ogólnie rozmowa sama w sobie nie była aż tak ciekawa, aby w ogóle o niej wspominać, jednak w pewnym momencie Khalifa wypowiedziała bardzo kontrowersyjne słowa, które poszły w viral i podzieliły internautów. Dotyczyły one służby w wojsku.

Na pewnym etapie rozmowy prowadząca wrzuciła kilka zawodów do jednego wora, twierdząc, że to wszystko to tak naprawdę sprzedawanie swojego ciała:
Mamy OnlyFans, mamy przemysł usług seksualnych i mamy aktorów. Czy istnieje różnica między tymi branżami, czy wszyscy zasadniczo sprzedajemy nasze ciało w jakiś sposób?

Odpowiedź Khalify wyglądała następująco:
Szczerze mówiąc, myślę, że sprzedawanie swojego ciała – jeśli idziemy za tą definicją – bycie w wojsku jest gorsze niż bycie na OnlyFans.
Sprzedajesz swoje ciało rządowi.

Mogłoby się wydawać, że co taka kobieta w ogóle wie o służbie w armii i jakim prawem wypowiada się ona na ten temat? W tym miejscu warto dodać, że Khalifa urodziła się w Libanie, a wychowała się w USA. Jako nastolatka uczęszczała do Massanutten Military Academy, a jej krótka kariera w ślizgaczach zapewniła jej tytuł najbardziej „poszukiwanej” gwiazdy p0rno na świecie.

#4. Magdalena Ogórek twierdzi, że PO aktywowało swoje bojówki, bo przebili w sondażu PiS


Stała się rzecz niespotykana od dawien dawna. Według najnowszego sondażu Kantaru Koalicja Obywatelska po raz pierwszy przebiła swoim wynikiem Prawo i Sprawiedliwość (27% do 26%). Jest to oczywiście nieznaczna różnica, jednak Tusk i spółka już zacierają ręce, wierząc, że to dopiero początek.

Różne głosy można usłyszeć również z drugiej strony barykady. Nietrudno się domyślić, że są to oczywiście głosy niezadowolenia. Czasem jednak bywają one, delikatnie mówiąc, dość oderwane od rzeczywistości. Doskonałym przykładem jest tutaj komentarz pani Magdaleny Ogórek dotyczący całej sprawy. Prezenterka TVP odnosi się w nim również do coraz częściej pojawiających się głosów niezadowolenia – jak na przykład te niewygodne pytania w stronę premiera Morawieckiego na spotkaniu w Działdowie – czy przykrych dla PiS-u incydentów – jak na przykład obrzucenie jajkami kolumny prezesa Kaczyńskiego w trakcie przejazdu.
Aktywowane przez Tuska bojówki KOD i Soku z Buraka, udające niezadowolonych Polaków, wrzeszczą w miejscach spotkań polityków PiS.
Fikcyjny sondaż, wykonany przez kumpla posła PO KO.
Tusk jest aż tak bezradny w przebijaniu szklanego sufitu wyniku PO?

Jeśli więc następnym razem ktoś postanowi skrytykować panującą obecnie władzę, to już wiecie, czyja to wina…

#5. Były piłkarz, który został gwiazdą p0rno, twierdzi, że to nie takie proste, jak niektórym się wydaje


Damian Oliver – były członek drużyny piłkarskiej Crystal Palace, a obecnie aktor w filmach dla dorosłych – był ostatnio gościem podcastu Anything Goes prowadzonego przez Jamesa Englisha. Mężczyzna opowiadał w nim o swoim życiu, doświadczeniach i swoim „pierwszym razie” przed kamerą. Według jego relacji wcale nie było to tak przyjemne doświadczenie, jak niektórym może się wydawać.

Przeszłość Olivera jest dość zawiła i pełna wzlotów i upadków. Po swojej karierze w klubie piłkarskim Crystal Palace mężczyzna nieco się stoczył, popadł w konflikt z prawem i ostatecznie wylądował w więzieniu. Później postanowił uporządkować swoje życie i spróbować normalnej pracy w wykończeniówce.


W tym samym czasie umawiał się on dodatkowo z gwiazdą filmów dla dorosłych (Sophie Anderson), przez którą sam postanowił spróbować sił w branży. Dodatkowo jego kumple twierdzili, że i tak prowadzi rozpustny tryb życia i „bez przerwy r*cha, więc czemu miałby nie robić tego za pieniądze”. Niestety już w trakcie pierwszego zlecenia wyobrażenia o pracy w przemyśle całkowicie runęły wobec tego, z czym miał do czynienia Oliver.
Wizyta na moim pierwszym planie była dość przerażająca, facet od kamery był wielkim łysym Irlandczykiem, był dość przerażający, a ja na dodatek musiałem przed nim wyciągnąć swój sprzęt i zacząć r*chać.

Presja spowodowała, że aspirujący aktor zestresował się tak mocno, iż narzędzie jego pracy odmówiło posłuszeństwa. Na szczęście partnerka była dość wyrozumiała i miła, więc wszystko niebawem zaczęło się układać po myśli byłego piłkarza… no może nie do końca wszystko.


Aktor opowiadał o tym, że było gorąco, oni cały czas się pocili, on świecił gołym tyłkiem, podłoga była morka, więc para ślizgała się w swoim własnym pocie, mimo iż obsługa wycierała go niemal na bieżąco:
Ta podłoga była niczym zalaminowana. A ja świeciłem gołym tyłkiem i pociłem się jak szalony. Musieli ciągle robić cięcia, ja stałem za nią, ona pochylała się nad sofą, ja cały czas się ślizgałem, ociekaliśmy we własnym pocie, to był jeden wielki bałagan.

W związku z wieloma rozmowami, jakie piłkarz przeprowadził ze swoją ówczesną partnerką, miał on zupełnie inne wyobrażenie o całym przemyśle. Początkowo Oliver chciał tylko dorobić na boku, jednak w końcu zyskał tak dużą pewność siebie, że rzucił wszystko na rzecz kariery w ślizgaczach. Niestety jego pierwsza wypłata również była dość srogim rozczarowaniem. Za cały dzień męczarni aktor zarobił wtedy zaledwie 150 funtów. Później jednak było już tylko lepiej.

https://youtu.be/Q9PzdPmYLbI

W poprzednim odcinku: Mężczyzna, który zamienił siebie w kosmitę narzeka, że nie może znaleźć pracy

210
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień CLIII - Zupa podana do łóżka
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 7 bardzo złych nauczycielek
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Turyści w Tatrach zrobili sobie basen z Morskiego Oka
Przejdź do artykułu 7 szalonych rzeczy, które ludzie zrobili, żeby uniknąć odpowiedzialności
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Zobacz wielkie pole konopi rosnących między blokami w Lublinie
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Amazon Prime ze znacznymi podwyżkami za abonament - Co nowego w technologii?
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Mężczyzna, który zamienił siebie w kosmitę narzeka, że nie może znaleźć pracy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą