Szukaj Pokaż menu

Nietypowe statystyki o seksie

100 535  
313   64  
Powiadają, że liczby zawsze mówią prawdę. Spójrzmy więc na kilka ciekawych wyników badań statystycznych związanych z naszym życiem seksualnym.

Piloci Lotniczego Pogotowia Ratunkowego mają poczucie humoru

39 504  
325   21  
Odważni i doświadczeni, potrafiący wylądować na wąskiej ulicy lub między samochodami na parkingu miejskim, nie są wcale kowbojami. Jak na przykład jest potrzebna opłata parkingowa, to oni zgodnie z prawem jej dokonują. Zwykli ludzie, tacy jak my.

Dakota Johnson po latach wyznała, co działo się na planie filmu „50 twarzy Greya” - Filmoteka Joe Monstera

67 894  
191   103  
W dzisiejszym odcinku Netflix będzie chciał zrobić sobie hotel w dość nieodpowiednim miejscu, Dakota Johnson zdradzi, co takiego działo się na planie filmu „50 twarzy Greya”, a chłopak w bajce Disneya dostanie okresu.

#1. Film „Hokus Pokus” powraca po 30 latach


Po niemal 30 latach od premiery oryginału, Disney postanowił zafundować nam drugą część filmu „Hokus Pokus”. Akcja filmu rozgrywa się 29 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Główne bohaterki to licealistki, z czego jedna z nich obchodzi właśnie 16. urodziny. Okazuje się, że jest to wiek, w którym młode wiedźmy otrzymują swoje moce i tak właśnie jest w przypadku bohaterki. Całe to zamieszanie wskrzesza nieżyjące od dawna siostry Sanderson, a nowe bohaterki muszą je zniszczyć.

W sieci pojawił się nawet zwiastun wraz z datą premiery. Film zadebiutuje już 30 września tego roku na platformie Disney+.

https://youtu.be/ecJRvz9nk-U

#2. Emilia Clarke wypowiedziała się o swoim powrocie do roli Daenerys


Sporo zamieszania wywołała przytoczona przed tygodniem wiadomość, jakoby Kit Harington (odtwórca postaci Jona Snowa) miał dostać swój własny serial na HBO, będący spin-offem „Gry o tron”. W udzielonym ostatnio dla BBC wywiadzie jego koleżanka z planu Emilia Clarke (odtwórczyni roli Daenerys) zdradziła, że w zasadzie to był pomysł samego Kita i jest bardzo zaangażowany w cały ten projekt. Kobieta jednocześnie ma nadzieję, że wszystko przebiegnie po jego myśli, a serial ostatecznie trafi do produkcji.

Dziennikarz nie mógł przepuścić okazji i zapytał aktorkę, jak ona zapatrywałaby się na ewentualny powrót do „Gry o tron”. Oczywiście byłoby to trudne do zrealizowania, bo jej wątek po prostu się wyczerpał. Jak wszyscy dobrze wiemy, Daenerys (uwaga! spoiler!) pod koniec serialu umiera z ręki Jona Snowa.

Jeśli jednak twórcy znaleźliby sposób na wrócenie jej do świata żywych lub rozwinąłby się gdzieś z nią jakiś wątek poboczny, to Emilia Clarke jasno zaznaczyła, że skończyła z tym!

Nie, myślę, że już z tym skończyłam.
Treściwie i na temat. Taka odpowiedź nie pozostawia więc żadnych wątpliwości.

#3. Dakota Johnson po latach wyznała, co działo się na planie filmu „50 twarzy Greya”


Pamiętacie jeszcze „50 twarzy Greya”? Wprawdzie od premiery filmu minęło już sporo czasu, to jednak dopiero teraz odtwórczyni jednej z głównych ról, Dakota Johnson, zdecydowała się podzielić ze światem tym, jaka atmosfera panowała na planie filmu.

Kobieta bez owijania w bawełnę stwierdziła, że atmosfera na planie była wręcz „psychotyczna”, a odpowiedzialna za nią była jedynie sama autorka książek, na podstawie których powstał film, E.L. James. Dakota zarzuca jej również, że to przez nią film poniósł fiasko w kwestii artystycznej.

Aktorka twierdzi, że James miała swoją własną wizję filmu, która często (uwaga!) nie pokrywała się z tym, co widniało w książkach. Jako przykład można podać choćby wewnętrzny monolog głównej bohaterki, który wielu widzów doprowadzał do szału.

Dakota źle wspomina czas spędzony na planie filmu, choć sama pochodzi z aktorskiej rodziny z mocnymi tradycjami i ciężkiej pracy, jak sama twierdzi, wcale się nie obawia.

#4. Czwarty sezon „Stranger Things” kręcony był w miejscu kaźni ofiar II wojny światowej


Kto oglądał nowy sezon „Stranger Things” ten wie, że akcja dzieje się niemal jednocześnie w kilku różnych lokacjach. Mamy filmowe Hawkins, mamy słoneczną Florydę, mamy nawet daleką Rosję i więzienie, w którym przetrzymywany jest Hopper. No i właśnie o tę ostatnią lokację poszło.

Okazało się bowiem, że całe to więzienie to miejsce kaźni Polaków, Romów oraz Żydów w trakcie II wojny światowej. Jest to bowiem litewski zakład karny na Łukiszkach. I choć sam fakt, że zdecydowano się tam kręcić sceny do serialu już wzbudził spore kontrowersje, to gwoździem do trumny okazał się fakt, iż Netflix postanowił otworzyć tam… tymczasowy hotel dla fanów „Stranger Things”. Widzowie mogą spędzić w nim noc za jedyne 100 euro za dobę.

Przedstawiciele społeczności romskich oraz żydowskich stworzyli specjalną petycję, aby zdusić ten chory pomysł jeszcze w zarodku. Założono zebranie 35 tys. głosów, co uda się osiągnąć już niebawem. Przytoczono również sprawę numerków na nadgarstkach, które podobno tatuują sobie fani serialu „Stranger Things”. Niektórym tego typu numeracja kojarzy się jednak tylko i wyłącznie z obozami koncentracyjnymi, a nie z serialem o grupie dzieciaków walczących z potworami z innego wymiaru.

Pierwsi goście mieli zawitać do hotelu już 4 lipca, jednak prawdopodobnie do tego nie dojdzie. Głosy protestujących są tak silne, że pomysłodawcy już powoli zaczęli się wycofywać.

#5. W nowej bajce na Disney+ chłopak dostaje okresu, co wprawiło pewnego dziennikarza we wściekłość


Na Disney+ zadebiutował ostatnio serial zatytułowany „Baymax”. To o tym robocie z filmu zatytułowanego „Wielka Szóstka”. Wokół serialu krąży jednak dość sporo kontrowersji, a spowodowane są one głównie postacią transseksualnego chłopaka, który doświadcza menstruacji.

Mało tego! W serialu pokazywane są również produkty związane z menstruacją! I choć nie jest to już żadna nowość u Disneya, to jednak w tym przypadku wyraz swemu oburzeniu postanowił dać na Twitterze dziennikarz i filmowiec Christopher F. Rufo.


Post cieszy się ogromną popularnością i rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę dyskusję. Oczywiście część osób zgadza się z oburzonym dziennikarzem, jednak zdecydowanie przeważająca część broni produkcji, twierdząc, że to chyba dobrze, iż ktoś bierze na siebie rolę edukatora i oswaja młodych ludzi z rzeczami tak oczywistymi i powszechnymi jak kobiecy okres czy też nieco mniej oczywistymi i powszechnymi jak transseksualizm.

W poprzednim odcinku: Kevin Spacey z oficjalnymi zarzutami. Dopuścił się ponoć aż czterech napaści

191
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Piloci Lotniczego Pogotowia Ratunkowego mają poczucie humoru
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Kilka ciekawych faktów o trendach, z którymi mieliśmy do czynienia w latach 90.
Przejdź do artykułu Najbardziej rewolucyjne momenty w historii filmów animowanych
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu Głupota czy poświęcenie dla roli? Kto pochorował się na planie filmowym
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek na temat whisky - ulubionego napoju aniołów
Przejdź do artykułu Czego nie wiedzieliśmy o Cameron Diaz
Przejdź do artykułu Moje życie z autyzmem - doświadczenia bojowniczki JM
Przejdź do artykułu GIF-y, po obejrzeniu których powiesz „Wow! Tego się nie spodziewałem”
Przejdź do artykułu 15 ciekawostek z planów filmowych, które uzmysłowią wam, że bycie aktorem to nie bułka z masłem

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą