Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie Internetu DXVII - Takie baby są najładniejsze

99 798  
595   91  
W dzisiejszym odcinku m.in. warsztaty z orgiami; oryginalna nazwa pizzerii; reaktor czy podpalacz w hali nagraniowej TVP; straszne wydarzenie pod namiotem oraz kochanego ciałka nigdy za dużo.

Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień CLI - Z każdą chwilą było coraz gorzej

53 027  
360   48  
Jakiego pecha mieli dzisiejsi bohaterowie? Zobacz, bo działo się naprawdę sporo.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Kaczyński pomylił gdzie jest i kto jest prezydentem

62 786  
227   135  
W dzisiejszym odcinku papież Franciszek wskaże powód, dlaczego mężczyźni nie wyprowadzają się z domów, poseł przeprosi za jazdę na rowerze po pijaku, a Edyta Górniak pokaże, że jest odklejona znacznie bardziej, niż przypuszczaliśmy.

#1. Przeprosiny posła zatrzymanego po pijaku na rowerze

7ab9c8a1cb4ba49a16f091f5a1372f9e.jpg

Pamiętacie Franka Sterczewskiego, posła Koalicji Obywatelskiej, który swojego czasu zasłynął biegając z reklamówką do imigrantów na granicy? Albo odbierał zaświadczenie o tym, że został wybrany do Sejmu w butach, jakby wrócił właśnie z pola? Teraz dał się poznać kolejny raz. TVP Info pokazało nagranie z zatrzymania posła podczas podróży rowerem w Poznaniu około 3 nad ranem. Jego trasa przebiegała zygzakiem. Policjanci wyczuli alkohol i chcieli użyć alkomatu, ale poseł Sterczewski użył karty „wyjście z więzienia”, zwanej u nas legitymacją poselską. Przypiął rower do stojaka i oddalił się. Pytany, czy spożywał coś, odparł:

Wczoraj, że tak powiem.
Dziś na jego profilu pojawił się wpis z przeprosinami i obietnicą poprawy:

Szanowni Państwo, chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i nigdy się już nie powtórzy. W ramach zadośćuczynienia wpłacę 5000 zł na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber.
Dodajmy, że poseł Sterczewski należy do Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

FWWe4utWIAEZpd4?format=jpg&name=900x900


tvpinfo.pl

#2. Edyta Górniak i jej złote myśli o kosmosie, reptilianach itp.

a1ace30a3d85e6c3265f79be38e2b867.jpg

W Torzymiu (powiat sulęciński) w dniach 23-26 czerwca odbył się zlot „Harmonia Kosmosu 2022”. Jedną z gwiazd i kultowych postaci w środowisku był tam Jerzy Zięba, publicysta, propagator pseudonauki, naturopatii i medycyny niekonwencjonalnej. Autor książki „Ukryte terapie”, którego poglądy są sprzeczne z aktualną wiedzą medyczną. Jednak tym, co okazało się najciekawsze, była prelegentka w postaci diwy muzyki – Edyty Górniak. I tak mogliśmy się dowiedzieć, że:

Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia.
Czyli w skrócie reptilianie istnieją i mają się dobrze. Było też o kultowym filmie „Matrix”, kto z Was wierzył, że ponad 20-letni film to dokument, ten się odnajdzie:

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to.
Dalej przyszła pora o tzw. „samospełniające się przepowiednie”, które u niej miały ważny wpływ na życie prywatne i zawodowe:

Jeżeli w coś mocno uwierzymy, to tak się dzieje. Ja mocno wierzyłam przez całe życie, że nigdy nie uda mi się żaden związek i że zawsze będę śpiewała dla ludzi.
Jak macie ponad godzinę wolnego, to tutaj znajdziecie nagranie:

https://youtu.be/1vSrw0-Nzg0
gazetalubuska.pl

#3. Poseł PiS „przeprasza” za swoje słowa o pensjach nauczycieli

gmIsOhIy_400x400.jpg

Gościem Beaty Lubeckiej w Radiu ZET był Tomasz Rzymkowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Rozmowa zeszła na pensję nauczycieli i porównanie ich z zarobkami polityka, przyznał on, że zarabia 11 tys. zł netto miesięcznie. Wywiązała się taka rozmowa, która miała swoje późniejsze konsekwencje:

- Beata Lubecka: Panu wpływa 11 tys. netto na konto.
- Tomasz Rzymkowski: Przy pracy 7 dni w tygodniu.
- BL: Widziały gały, co brały.
- TR: Nauczyciele też wiedzieli, co brali.

Kilka godzin później pojawiły się „przeprosiny”:

Jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią z porannej rozmowy w Radio ZET, to chciałbym przeprosić. Nie miałem zamiaru nikogo urazić, mam wielki szacunek dla pracy nauczycieli. Sam jest z rodziny nauczycielskiej i uważam, że pedagodzy powinni zarabiać więcej.

Reakcja była szybka:

Mógłby Pan jeszcze raz wrzucić tego tweeta i napisać, że po prostu przeprasza? Bez tych wygibasów? Będzie przyzwoicie.

Nie nooooo, czemu ktoś miałby się tak poczuć.

FV770ZcX0AAPL2d?format=jpg&name=900x900

dziennik.pl

#4. Kaczyński pomylił gdzie jest i kto jest prezydentem

main_02fejk_kt_rego_nie_potrzebowali_my_ale_doceniamy.jpg

Prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedził w niedzielę (26 czerwca) Inowrocław. Z całości zapamiętane zostaną dwa zdania, jedno dotyczy prezydenta Ryszarda Brejzy. Warto zaznaczyć, że jest on ojcem Senatora Koalicji Obywatelskiej, Krzysztofa Brejzy, który regularnie zgłaszając interpelacje, dogryza obecnej władzy. Jarosław Kaczyński stwierdził:

Czy gdyby w Polsce była dyktatura, a ja, jak twierdzą, jestem tym dyktatorem, czy tutaj pan Mejza by rządził? No obawiam się, że nie.
Tylko że Łukasz Mejza to były polityk PiS, który odszedł z partii po kilku aferach w 2021 roku. Później prezes dodał:

Tym bardziej że przejeżdżając przez Włocławek, szczególnych powodów tych rządów nie widziałem. Może się mylę, ale wydaje mi się, że miasto nie jest tak zadbane, jak by mogło być.
Tylko że we Włocławku był dzień wcześniej. Jarosław Kaczyński ma 73 lata, w sondażach Polacy zwykle opowiadają się za emeryturą dla polityków od 65. roku życia.tvn24.pl

#5. Papież Franciszek: Synowie nie wyprowadzają się z domów przez matki

l_1965340eb8503ecScreenshot_2022_06_2.jpg

Podczas niedzielnej mszy z okazji zakończenia X Światowego Spotkania Rodzin papież Franciszek wystosował apel do matek. Poruszonym problemem okazał się fakt, że młodzi mężczyźni nie opuszczają rodzinnych domów i nie chcą się żenić.

Widzimy tak wielu młodych mężczyzn, którzy nie mają odwagi się ożenić, a matki często mówią mi: „Zrób coś, porozmawiaj z moim synem, który się nie żeni, a ma 37 lat”. Mówię: „Ale signora, nie prasuj mu koszul, wykonaj pierwszy ruch, odeślij go z domu, niech opuści gniazdo”.
ofeminin.pl

W poprzednim odcinku: Piłkarka reaguje na określanie jej „najseksowniejszą”

227
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień CLI - Z każdą chwilą było coraz gorzej
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Klejące pułapki, które złapały więcej niż miały
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Co matka myśli o swoim synu/córce, kiedy...
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu 7 zaskakujących produktów, które wydają się wręcz niezniszczalne
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Próbowała zaskoczyć partnera, wsiadając do jego samochodu w samej bieliźnie, ale tego się nie spodziewała
Przejdź do artykułu Skąd wzięły się popularne gesty?
Przejdź do artykułu Sklep Avans straszy swoich klientów sądem, bo ci kupili mikrofalówki z ogromnym rabatem - Co nowego w technologii?
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – obsługa hotelu się wkurzyła i zrobiła porządek z „rezerwacjami” leżaków przy basenie

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą