Szukaj Pokaż menu

Historia, która nigdy nie miała prawa się wydarzyć, a skończyła się gehenną młodej kobiety

29 928  
153   35  
Każdego roku przestępcy popełniają tysiące przestępstw w Stanach Zjednoczonych, podszywając się pod funkcjonariuszy organów ścigania. Wśród wielu rabunków, oszustw i chuligaństwa przestępstwo seksualne w mieście Mount Washington, popełnione... przez telefon, uderza swoją perfidią i absurdem.

Surrealistyczne portrety kobiet

12 431  
58   16  
Zapraszamy do surrealistycznego świata Vivien Szaniszlo, która specjalizuje się w malowaniu portretów kobiet. Jej dzieła są niezwykle barwne i sprawiają wrażenie, jakby zostały wyjęte z jakiegoś snu lub czasem horroru.

Internauci pokazują, jak upiększyli wnętrza swoich domów

27 912  
100   10  
Czasami nie potrzeba wielkich nakładów finansowych, żeby ulepszyć nieco swoje otoczenie. I nieważne, że nie każdemu będzie się to podobać – ważne, że podoba się autorom.

#1. „Namalowałem w jadalni mural. Bardzo mnie to relaksuje, mam już trzy w domu”#2. „Wprowadziliśmy się z chłopakiem rok temu. Trochę się pozmieniało”#3. Małe patio przed i po#4. „Lampka nocna mojego nowego projektu”#5. „Dodaliśmy tapetę do małego kącika, w którym trzymamy książki i od razu mam wrażenie, że zrobiło się tam więcej miejsca”#6. „Zamieniliśmy naszą małą pralnię na pokój do pracy. Właśnie dodaliśmy tapetę i jestem zachwycony”#7. Kącik do czytania#8. „Dodaliśmy nowy łuk na ścianie – jak wam się podoba?”#9. „Wynajęliśmy nowe mieszkanie, ale bardzo nie podobała nam się łazienka”#10. „Nie wiedziałem, jak zagospodarować tę przestrzeń między kuchnią i jadalnią, więc postanowiłem zrobić tu mini bar śniadaniowy”#11. „Przeróbka kuchni z cyklu: zrób to sam”#12. „Własnoręcznie przerobiłem naszą pralnię i jestem z siebie dumny”#13. „Moja dziewczyna chciała nadać nieco kolorytu naszej jadalni. Uważam, że wyszło świetnie”#14. Przeróbka łazienki – przed i po#15. „Pomalowałem kredens na czarno i dodałem tapetę. Od razu inaczej”#16. „Postanowiłem pomalować ściany w domu”#17. „Wreszcie odnowiliśmy nieco łazienkę dla gości”#18. „Nie wiem, czy to się liczy. Z ulicy widać tylko nasz garaż, więc zatrudniliśmy artystę do namalowania muralu i efekt bardzo się nam podoba”#19. „Przy ograniczonym budżecie i w krótkim czasie odnowiliśmy dom naszych dziadków, który był na sprzedaż#20. Wymarzony balkon dla miłośnika książek100
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Surrealistyczne portrety kobiet
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Megatsunami w zatoce Lituya na Alasce. Woda sięgnęła terenu powyżej 500 m n.p.m.
Przejdź do artykułu A jednak da się zrobić oryginalne zdjęcie pod Krzywą Wieżą w Pizie!
Przejdź do artykułu Za co można dostać bana na Facebooku?
Przejdź do artykułu 14 dziwnych rozwiązań, które można zobaczyć w domach, mieszkaniach i na ulicach na całym świecie
Przejdź do artykułu Panie w początkowej fazie ubierania leżąc prezentują swe wdzięki III
Przejdź do artykułu Kupił domek letniskowy na odludziu, kiedy miał stawiać sobie toaletę, odkrył tajemniczy tunel
Przejdź do artykułu 7 nowych, kreatywnych sposobów, na jakie rżną nas sprzedawcy
Przejdź do artykułu Tajemnice przemysłu filmowego, których mogłeś nie znać
Przejdź do artykułu Architekt płakał, jak projektował, czyli najgorsze z najgorszych wnętrz znalezionych w internecie VIII

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą