Szukaj Pokaż menu

Top Gun: Maverick, czyli jak Tom Cruise oszukał system i rozbił bank

49 762  
198   64  
Odświeżyć hit sprzed niemal czterdziestu lat, na którym wychowały się miliony. Zrobić to lepiej i – przy okazji – pogodzić w ocenie praktycznie wszystkich widzów? Wydawałoby się… mission impossible. A jednak.

Ciekawe typy klientów

31 823  
193   49  
Każdy kto pracuje z klientami wcześniej niż później natknie się na jakiegoś oryginała. Czasem jest to typ meczący, czasem wkurzający, ale czasem trafi się zabawny.

Ludzie dzielą się anonimowo swoimi największymi sekretami

46 901  
260   83  
Dzisiaj internauci podzielą się z nami swoimi największymi sekretami, o których nie mówili jeszcze nikomu.

#1.Pinky, rybka mojej córki, nie jest oryginalną Pinky. Tak naprawdę to Pinky numer 9.

#2.Rodzice myślą, że mam na ręce blizny po pazurach kota. Nie mogę uwierzyć, że oni naprawdę „kupili” moje tłumaczenie, że 5 równoległych, białych blizn mam w wyniku podrapania.

#3.Moja rodzina nie wie, że prawie miesiąc temu rzuciłem pracę. Miałem w tym czasie dwie rozmowy kwalifikacyjne i szukam dalej. Wydaje mi się, że ktoś do mnie oddzwoni po dzisiejszej rozmowie. W każdym razie czuję się skrępowany - nie chcę im o tym mówić, bo nie chcę być znowu na ich garnuszku, ale fakt jest taki, że jestem spłukany i spóźniam się z zapłatą czynszu. Kiedy ostatni raz odwiedziłem mamę, ukradłem jej kilka rolek papieru toaletowego.

#4.Mam 29 lat i nadal jestem prawiczkiem. Wychowywałem się w bardzo religijnej rodzinie, więc chodzenie na randki nie wchodziło w grę. Zacząłem tracić nadzieję w wieku 23 lat. Mam wrażenie, że jestem w tych tematach tak zacofany, że nigdy nawet nie zaprosiłem żadnej dziewczyny na randkę.

#5.Pojechałam na wakacje z moją najlepszą przyjaciółką i wiem, że zdradziła wtedy swojego chłopaka. Żałowała tego od razu po fakcie i nadal są razem, a ja nikomu nie powiedziałam o tym, co się wydarzyło.

#6.Moi rodzice nie wiedzą, że jestem gejem. Jeśli się dowiedzą, stanę się bezdomnym.

#7.Mój kumpel ma zamiar rozstać się ze swoją żoną. Głównie przez to, że dowiedział się, iż jego dziecko tak naprawdę nie jest jego. Podejrzewa też, że kolejne dziecko, które jest w drodze, to również nie jego sprawka.

#8.Mój największy sekret? Mimo że jestem w szczęśliwym związku, nadal kocham swoją byłą. Najgorsze jest to, że moja obecna dziewczyna jest naprawdę wspaniała i uwielbiam spędzać z nią czas, ale boję się, że moje uczucie do byłej powstrzymuje mnie przed pełnym zaangażowaniem się w obecny związek.

#9.Mój chłopak nie ma pojęcia, jak drogi był dla mnie prezent, który sprawiłam mu na święta. Atrakcja bardzo mu się spodobała i ja też byłam szczęśliwa, że mogę przeżyć to razem z nim, ale on pochodzi z bogatej rodziny i nawet gdyby wiedział, ile to kosztowało, nie zrozumiałby, jaki to był dla mnie wydatek. Oszczędzałam 5 miesięcy na to, żeby sprawić mu tę przyjemność i mieć jeszcze kasę na normalne prezenty dla rodziny, ale wiem też, że on sam nie wahałby się ani chwili, żeby wydać tyle samo na prezent dla mnie. Po prostu cieszę się, że mu się podobało, mimo że nie zdaje sobie sprawy, jakie to było dla mnie obciążenie finansowe.

#10.Nie czuję żadnej więzi emocjonalnej w stosunku do mojej rodziny i znajomych.

#11.Dowiedziałem się, że moja siostra ma dziecko i nie powiedziała o tym nikomu z rodziny. Nie wie, że to odkryłem.

#12.W szkole średniej miałem najlepszego kolegę, który był gejem i sypiał z o 15 lat starszym mężczyzną, który miał żonę, czworo dzieci i mocno udzielał się w lokalnym kościele.

#13.Dziewczyna, z którą byłem 3 lata, zerwała ze mną tuż po Święcie Dziękczynienia. Moja rodzina oczekuje, że przyjedziemy razem na święta Bożego Narodzenia, ale powiedziałem im, że tym razem ona ma zamiar spędzić święta ze swoją rodziną.

#14.Strasznie ciągnie mnie do tego, żeby wrócić do zażywania mety. Obecnie piszę magisterkę z elektrotechniki i szkoda byłoby na powrót stać się narkomanem.

#15.Mieszkam w Arabii Saudyjskiej i jestem ateistą, o czym nie wie nikt.
260
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Ciekawe typy klientów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak się żyje w najludniejszym kraju świata?
Przejdź do artykułu 23 dziwne przedmioty sprzedane za duże pieniądze
Przejdź do artykułu Za co można dostać bana na Facebooku?
Przejdź do artykułu Dziwne i czasem chore rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Przejdź do artykułu Czego nigdy, przenigdy nie powinniśmy googlować
Przejdź do artykułu 11 bardzo nieetycznych lifehacków dla ludzi bez sumienia i skrupułów
Przejdź do artykułu Faktopedia CMXCVI - Ile biznesów zamknięto w Polsce w pierwszej połowie tego roku
Przejdź do artykułu 20 tekstów, które świetnie obrazują, jak to jest być rodzicem XXIX - 1 z 947
Przejdź do artykułu Rodzice szczerzy do bólu w kwestii wychowawczej

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą