Szukaj Pokaż menu

Zapytano lekarzy o najdziwniejsze diagnozy, które sami sobie postawili ich pacjenci

256 800  
820   104  
Chyba większość z nas szukała kiedyś w internecie informacji na temat swoich dolegliwości i okazywało się bardzo szybko, że to na pewno rak czy AIDS i za dwa dni umrzemy. Na Reddicie ktoś zadał lekarzom pytania o pomysły ich pacjentów.

Najdziksze newsy tygodnia – odbył stosunek z żoną, po czym wydarzyło się coś nieoczekiwanego

78 204  
406   60  
W dzisiejszym odcinku będziemy przestrzegać przed chowaniem się pod latarnią, intensywnymi stosunkami i zbliżającym się kryzysem gospodarczym.

Największe obciachy ostatnich dni – Brama na nowym osiedlu jak wejście do obozu?

89 397  
306   85  
W tym tygodniu w Obciachach znajdziecie kierowcę, który uznał, że dobrym pomysłem będzie wyprawa samochodem bez prawa jazdy na przesłuchanie, stewarda, który miał dziwny pomysł na pokładzie samolotu oraz kolejną osobę, która przekonała się, że lotnisko to złe miejsce do głupich żartów.

#1. Bez prawa jazdy na przesłuchanie

SieradzTablica.JPG

Wyjątkowego pecha miał 33-letni kierowca z okolic Sieradza, którego zatrzymała policja. Mężczyźnie jakiś czas wcześniej zostało zatrzymane prawo jazdy, gdy prowadził samochód na podwójnym gazie. W dodatku samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Wtedy też znaleziono przy nim narkotyki. Po jakimś czasie policja widząc znajomy samochód, postanowiła go ponownie zatrzymać. Pechowy kierowca tłumaczył się, że nie chciał się spóźnić na przesłuchanie we wcześniejszej sprawie. Teraz grozi mu grzywna w wysokości do 30 tys. złotych i do 3 lat zakazu prowadzenia pojazdów.
sieradztomy.pl

#2. Nawalony steward w samolocie z Rzeszowa

Ryanair-Dmitry-Birin-1200x800-1200x800-1-1200x800-1200x800-1200x800.jpeg

Samolot linii Ryanair leciał z Rzeszowa do Stansted w Londynie. Jeden z pasażerów nagrał członka personelu pokładowego, który postanowił sobie umilić podróż alkoholem. W ruch poszły buteleczki whisky i wina, a mężczyzna nie krył się nawet z tym, co robi. Do innych pasażerów miał mówić „Nie mów nikomu, ja też się napiję”. Sytuacja została nagrana, a po wylądowaniu zatrzymano stewarda. Firma Lauda Europe zdecydowała o jego natychmiastowym zwolnieniu.
podroze.gazeta.pl

#3. Powiedział, że ma w bagażu trotyl i na tym skończyły się wakacje

260c8d9c24b73e0eb9d44a5a9ec0.jpeg

24 maja jeden z pasażerów na lotnisku w Krakowie stwierdził, że dobrym pomysłem będzie powiedzieć podczas odprawy, że ma w bagażu trotyl. Funkcjonariusze Placówki SG w Krakowie-Balicach, wykorzystując specjalistyczny sprzęt oraz psa przeszkolonego do wykrywania materiałów wybuchowych, zbadali bagaż pasażera. Sprawcą okazał się 28-letni Polak, którego ukarano mandatem w wysokości 400 zł. Kapitan statku powietrznego odmówił mu także wejścia na pokład, więc dowcipniś nie wybrał się na wakacje do Barcelony.
karpacki.strazgraniczna.pl

#4. Szpital nie korzystał ze sprzętu, bo szczury pogryzły kable

l_1961134377f6c04Screenshot_2022_05_3.jpg

Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła, jak jest wykorzystywany sprzęt w szpitalach. Wynikiem kontroli jest raport pod tytułem „Niewykorzystany potencjał wysokospecjalistycznej aparatury medycznej”. Sprawdzano zakupy szpitali w latach 2017-2021. W tym czasie na stanie przybyło 26 proc. urządzeń. Jednak, jak się dowiadujemy, gorzej jest z ich wykorzystaniem. Szczególnie absurdalny jest przypadek ze szpitala w Białymstoku, w raporcie możemy przeczytać: „W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku przez pięć miesięcy nie korzystano z zainstalowanego angiografu. Okazało się, że okablowanie urządzenia było poważnie uszkodzone przez szczury. Serwis oszacował całkowity koszt naprawy na ponad 980 tys. zł”. NIK zwraca uwagę, że szpital mógł uniknąć tej sytuacji, odpowiednio zabezpieczając kable.
nik.gov.pl

#5. Interwencja policji w sprawie telefonu z klapką

FTKd-HZaAAAOYkN?format=jpg&name=900x900

W miejscowości Sendai w Japonii na stację kolejową została wezwana policja. Nastolatka poinformowała władze, że widzi kogoś z nożem lub innym ostrzem w ręku. Reakcja była natychmiastowa i na stację udało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Podejrzana osoba, która towarzyszyła nastolatce, miała od początku twierdzić, że to żaden nóż, tylko telefon. Jednak skoro policja już przybyła na miejsce, to postanowiono zbadać sprawę. Na podstawie monitoringu ustalono o kogo chodzi i przeszukano mężczyznę. Nie miał on przy sobie żadnego noża czy innego ostrza, ale posiadał... telefon z klapką.
soranews24.com

#6. Brama na nowym osiedlu jak wejście do obozu?Przy ul. Obornickiej we Wrocławiu powstało nowe osiedle – „Nowe Miasto Różanka”. Przy wjeździe znajduje się brama z napisem „Różanka”. Mieszkańcy mają jedno skojarzenie – dla nich brama wygląda jak ta z obozu Auschwitz-Birkenau. W komentarzach piszą:

Jak to jest z tą równością? Nie budzi to złych skojarzeń? Czy to nowe osiedle dla uprzywilejowanej grupy? Znajdują się tam jakieś piece grzewcze?
Tam chyba w projekt byli zamieszani niemieccy architekci.
Coś ten napis przypomina. To plagiat jest.

Twórcy podkreślają, że nie rozumieją dyskusji, a projekt był konsultowany z konserwatorem zabytków. Zaznaczają także, że jest to oryginalna brama, która została odrestaurowana, a wykonano ją w czasach powojennych.
tuwroclaw.com
306
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – odbył stosunek z żoną, po czym wydarzyło się coś nieoczekiwanego
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 6 zupełnie nieskutecznych rzeczy, które kobiety robią, aby podobać się facetom
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Biały człowiek w krainie Azjatek - 10 rad i wskazówek dla początkujących
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Kolorowane zdjęcia pokazują, jak badano grobowiec Tutanchamona
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – odbył stosunek z żoną, po czym wydarzyło się coś nieoczekiwanego
Przejdź do artykułu Tajemnica śmierci, która idzie za mną krok w krok przez ostatnie 16 lat
Przejdź do artykułu Jak powinny wyglądać postacie z „Gry o tron”, gdyby wiernie trzymać się książkowych opisów
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Mocne słowa dewelopera na temat dzisiejszych pracowników

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą