Szukaj Pokaż menu

Upływ czasu pokazany na zdjęciach XXIX

40 253  
207   10  
Nic nie jest wieczne i wszystko kiedyś się zużyje. Potrzeba na to tylko jednego upływającego czasu.

Niezręczne fotki z banków zdjęć II

31 617  
63   21  
Niektóre zdjęcia stockowe wyglądają, jakby ich przeznaczeniem było zilustrowanie zadania maturalnego pt. „Co autor miał na myśli?. Bo niby w jakim innym celu powstały? Dosłownie absurd goni absurd.

Zapnijcie pasy: Rosjanie wzięli udział w oficjalnym międzymiastowym konkursie na dekorowanie grobów

31 198  
57   29  
Kiedy pierwszy raz o tym usłyszeliśmy, nie mogliśmy uwierzyć. Czy to jakiś żart lokalnego oddziału Latającego Cyrku Monty Pythona? Czy ci ludzie za bardzo nie ryzykują wysyłki do paki za pogardę dla rosyjskich sił zbrojnych, które giną masowo na wojnie? Otóż nie, ktoś uznał, że to właściwy pomysł. W syberyjskim Nowosybirsku odbył się niecodzienny konkurs na najlepiej udekorowany grób. W zawodach rozegranych w trzecim największym pod względem ludności mieście w Rosji wzięły udział zespoły z Omska, Sewastopola i Nowosybirska.

Impreza odbyła się 14 maja


Radzie... rosyjski portal pisze:
- Nasz konkurs ma na celu przede wszystkim skierowanie uwagi naszego konsumenta na inne postrzeganie miejsca pochówku. Aby ludzie przychodzący na cmentarz nie byli w stanie żalu, ale w stanie najlepszych wspomnień ukochanej osoby. Uczestnicy mają za zadanie, aby przy minimalnym użyciu materiałów, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić na coś bardzo drogiego, zrobić coś niezwykłego - powiedziała korespondentowi NGS Irina Dolzhenko, członek jury.

Organizatorzy powiedzieli, że chcieliby zmienić nastrój podczas odwiedzin na cmentarzach...


Portal stale się zachwyca:
- Wrażenie jest niesamowite. Te konkursy są słuszne. Musimy pokazać ludziom, że pochówki należy poprawić. Specjalizujemy się w architekturze krajobrazu. Pomagamy również w poszukiwaniu grobów, malowaniu. Na przykład ludzie ze względu na swój wiek nie mogą posprzątać miejsca pochówku, a my im pomagamy. Słusznie organizatorzy ogłosili taki konkurs. Trzeba ludziom tłumaczyć, że można zainwestować w utrwalanie, które potrwa wiele lat. Beton z granitem i płytami chodnikowymi - podzieliła się z NGS Tatiana Fedotova.

Aby rodziny zmarłych nie czuły żalu, ale czuły, że wspierają ukochane osobyPomysłodawcą konkursu była Natalia Putilina z OmskaDrużyna z Sewastopola jechała do Nowosybirska przez 4 dni...Kierowała nią Tatiana FedotowaKonkurs wygrała drużyna z Omska pod wodzą Natalii PutilinyZwycięzcy otrzymali 20 tysięcy rubli (na dziś równowartość ok. 1400 zł)Putilina stwierdziła, że wygrana była dla niej zaskoczeniem, ponieważ...Decyzja o starcie została podjęta w ostatniej chwili57
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Niezręczne fotki z banków zdjęć II
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak nie można po dobroci, to trzeba siłą - 7 aktorów zmuszonych do przyjęcia roli
Przejdź do artykułu RPA: Gdzie firmy ubezpieczeniowe odmawiają polis volkswagenowi polo, czyli o bezpieczeństwie
Przejdź do artykułu Ciekawostki ukryte w logo
Przejdź do artykułu Drwal, krawiec, żołnierz czy szpieg - kim był tajemniczy biznesmen, który zniknął z Podlasia tak szybko, jak się pojawił
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, których możesz nauczyć się w kilka minut, a z których będziesz korzystać do końca życia
Przejdź do artykułu 20 rzeczy, które mnie zaskoczyły po przylocie do Nowej Zelandii
Przejdź do artykułu 15 rzeczy, które większość z nas robi, ale się do tego nie przyznaje
Przejdź do artykułu 30 osób, który wyniosły sztukę rzeźbienia w drewnie na nieco wyższy poziom
Przejdź do artykułu Widoki, dla których warto udać się na sam koniec świata

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą