Szukaj Pokaż menu

Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień CXL - I tak przez 5 godzin lotu

65 801  
351   82  
Dzisiaj pech dosięgnął kilku ludzi i jednego sympatycznego zwierzaczka...

Rosyjscy instagramerzy żądają odszkodowania od Mety - Co nowego w technologii?

42 660  
244   89  
W dzisiejszym odcinku Putin, Rosja i jeszcze raz Putin, potem trochę płaczu influencerów, a na koniec rosyjski Google Play.

Mieć taką partnerkę to prawdziwy skarb

76 139  
368   30  
O facetach, którzy wykazali się poczuciem humoru w swoim związku już kiedyś mówiliśmy, więc dziś przyszedł czas na zmianę strony. Przed wami partnerki idealne.

#1. „Mój chłopak chyba nie poprosi mnie już o odebranie go z lotniska”Witaj w domu po wyjściu z więzienia, kochanie!

#2. „Dzisiaj moja dziewczyna oświadczyła mi się”#3. „Żona karmi piersią, a ja leżę w łóżku”Nienawidzę twoich bezużytecznych sutków.

#4. „Oto prezent, jaki moja koleżanka sprawiła swojemu mężowi”#5. „Znalazłam nowe hobby: wklejam w Photoshopie zdjęcia naszego kota do różnych plakatów filmowych i ustawiam je jako tapetę na telefonie mojego narzeczonego”#6. „Moja żona wzięła mnie na stronę do drugiego pokoju i już myślałem, że szykuje się poważna rozmowa, a ona chciała mi tylko dać M&M's-y tak żeby dzieci nie widziały”#7. „Kiedy po raz pierwszy powiedziałem swojej dziewczynie, że ją kocham, odparła, że to niebezpieczne. Rok temu się pobraliśmy i na mojej obrączce znalazła się taka inskrypcja”Mówiłam ci, że to niebezpieczne.

#8. „Na Halloween moja żona przebrała się za mnie”#9. „Zaczęliśmy rywalizować z żoną o to, kto poda hot doga w bardziej wyszukany sposób. Oto jej dzieło”#10. „Dzisiaj urodził się mój syn. Jestem daleko od domu, ale żona wysłała mi to zdjęcie. Jestem przeszczęśliwy”#11. „Moja mam zrobiła tę plakietkę dla mojego taty, który wybiera się w weekend do Vegas bez niej”Mam na imię Jim. Jeśli wyglądam na zagubionego, zadzwoń do mojej żony, Kim Gip. Jeśli jestem w restauracji i gapię się w menu, zamów dla mnie jakieś azjatyckie jedzenie, najlepiej z ryżem. Nigdy wcześniej nie byłem tak daleko od żony, która robi dla mnie wszystko.

#12. „Dziewczyna zaproponowała, żebym zrobił jej zdjęcie podczas kąpieli. Nie tego się spodziewałem, ale i tak wyszło super”#13. „Moja żona zrobiła mi to zdjęcie, kiedy sprzątałem mieszkanie”#14. „Tak, w taki sposób mój mąż dowiedział się, że znowu jestem w ciąży”Nie mam pojęcia, co jest napisane na tej tablicy. Będziemy mieli kolejne dziecko!

#15. „Ostatniej nocy zaliczyłem zgon. Dziewczyna przypomniała mi, co się wydarzyło”Puściłem pawia obok muszli | A ja go zjadłem

#16. „Pracuję w sklepie z odzieżą skórzaną. Tego dnia było już ciemno, kiedy usłyszałem pukanie w okno. Moja żona myśli, że jest zabawna”#17. „Przez cały dzień nic mi nie napisała, aż w końcu dostałem to zdjęcie”#18. „W dniu urodzin, za czasów lockdownu, mojej żonie zachciało się przebieranek. Efekt nudy, obejrzenia Króla tygrysów i wypicia dużej ilości whiskey”#19. „Pracowałem na nocnej zmianie i dostałem od żony takie zdjęcie”#20. „Pod choinkę dostałem od żony album z moimi cytatami wyrwanymi z kontekstu, które zasłyszała, kiedy grałem z kolegami w gierki online368
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Rosyjscy instagramerzy żądają odszkodowania od Mety - Co nowego w technologii?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu MŻJDD - wróciła wcześniej do domu, zastała męża w takiej sytuacji...
Przejdź do artykułu Co może się wydarzyć na najgorszej randce w życiu?
Przejdź do artykułu 10 mitów o seks-biznesie w Tajlandii
Przejdź do artykułu 15 najgorszych pierwszych randek, o których opowiedzieli internauci
Przejdź do artykułu Demotywatory DCCL - Jak dać znać facetowi, że ci się podoba
Przejdź do artykułu 10 potwornickich ciekawostek o pocałunkach
Przejdź do artykułu Janusze lotnictwa w samolocie są nieobliczalni
Przejdź do artykułu Zakupy w internecie (i nie tylko): oczekiwania vs. okrutna rzeczywistość XXIX - Miłośnicy whisky byli zdegustowani
Przejdź do artykułu Jak powstają relacje między mężczyznami?

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą