Szukaj Pokaż menu

Największe obciachy ostatnich dni – Religijny VAT, czyli prawica w ekstremalnym wydaniu

91 905  
295   203  
W dzisiejszych obciachach m.in. o tym, jak Tesco próbowało kupić przychylne teksty, niezbyt przemyślana nazwa dla bota przeznaczonego dla uchodźców z Ukrainy, pozdrowienia dla pustego peronu i nowy pomysł z podatkami, o którym lepiej, żeby rząd się nie dowiedział...

Mity ze świata p0rno, w które wierzy zdecydowanie zbyt wielu ludzi

121 252  
330   99  
Wszyscy wiemy, że obraz dostawców pizzy czy hydraulików jest w filmach dla dorosłych nieco zakrzywiony. Nie każdy jednak pamięta o tym, że na tym lista się nie kończy.

Najdziksze newsy tygodnia – ruscy przejechali czołgiem własnego dowódcę

59 778  
263   37  
Dzisiaj o oscarowym incydencie, pladze mew i wężach atakujących w najmniej spodziewanym momencie.

#1. Weneckie hotele rozdają gościom pistolety na wodę przeciwko mewom

l_195132447185b831.jpg

To miłe, gdy hotel, do którego się udajemy, dodaje coś od siebie. Pobyt staje się wówczas przyjemniejszy. Gorzej, gdy coś wyrywającego kanapki z ręki i srającego na głowę próbuje nam ten pobyt zniszczyć. Tak jak mewy w Wenecji, która boryka się z prawdziwą plagą ptaków uprzykrzających życie miejscowym i turystom. W związku z tym lokalne hotele wyposażają swoich gości w pistolety na wodę do obrony przed mewami. Dodatkowo skuteczność przeciwko ptaszorom przebrzydłym zapewnia kolor pomarańczowy, którego użyto do wykonania zabawek i którego podobno mewy nie znoszą.

#2. Czterech zawodników badmintona zostało ukaranych za obijanie się w trakcie meczu

l_1951325e0bd9c682.jpg

Gdy piłkarz zagra słaby mecz, to mówi się o słabszej dyspozycji dnia, po czym piłkarz wsiada do swojego lamborghini i jedzie na imprezę urodzinową siostry. Na szczęście badminton to poważniejsza gra i jak nie pokażesz wystarczająco dużo zaangażowania, to spotkają cię przykre konsekwencje. Li Jun Hui i Liu Yu Chen rozgrywali w 2018 r. spotkanie deblowe przeciwko He Ji Tingowi i Tan Qiangowi w ramach turnieju Fuzhou Open. Wszyscy czterej zawodnicy wyglądali jednak tak, jakby woleli obejrzeć jakiś serial zamiast rozgrywać ćwierćfinał turnieju. W związku z tym jeszcze w trakcie meczu złożono na nich skargę, po której w cudowny sposób mecz nabrał dużo żywszego tempa. Do sprawy wróciła właśnie światowa federacja badmintona, która ukarała zawodników 3-miesięcznym zawieszeniem i nakazem zwrócenia wynagrodzeń na udział w Fuzhou Open.

#3. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów

l_1951328dec8d8c35.jpg

Ostatnio tyle emocji na rozdaniu Oscarów mieliśmy, gdy ktoś podziękował Stevenowi Spielbergowi i Spielberg wyprzedził Boga w rankingu postaci najczęściej otrzymujących podziękowania za Oscara. Will Smith też chyba uznał, że widzom należy się więcej atrakcji, więc dał w ryj Chrisowi Rockowi. Ten drugi chwilę wcześniej żartował sobie z żony Smitha i jej „fryzury”. Niestety dla Rocka Jada Pinkett Smith choruje na łysienie plackowate i na gali stawiła się z całkowicie łysą głową. Gdy występujący w komediach Rock żartował sobie z Pinket Smith, Will Smith wstał z widowni, poprawił taktownie marynarkę, po czym podszedł do Rocka i strzelił go w pysk. Następnie wrócił na miejsce i zaczął krzyczeć w kierunku komika, by ten darował sobie żarty z Pinkett Smith. Chwilę później Will Smith odbierał statuetkę dla najlepszego aktora i przepraszał za swoje zachowanie.

#4. Piłkarz porzucił swoje lamborghini, bo nie chciało mu się go zabierać ze sobą

l_1951326fa9547f73.jpg

O wysokości zarobków piłkarzy powiedziano już tyle, że szkoda czasu na kolejną dyskusję. Zamiast słów lepiej niech przemówią czyny. A co lepiej podsumowuje kwestię przepłacania za piłkarzy niż historia Diafry Sakho? Senegalski piłkarz porzucił warte ponad milion złotych lamborghini po przeprowadzce z angielskiego West Hamu do francuskiego Rennes w 2018 roku. Dlaczego? Bo tak. Historię Sakho przytoczył niedawno brytyjski tabloid „Daily Mail”, który zastanawia się też, w jakim miejscu znajduje się angielska ekstraklasa, skoro tak nijaki piłkarz jak Sakho może pozwolić sobie na porzucenie supersamochodu.

#5. Mieszkaniec Chin otworzył butelkę wina z marynowanymi wężami, które wyskoczyły ze środka

l_19513293f728c196.jpg

Pijąc alkohol podrzędnej jakości, należy liczyć się z konsekwencjami, ale pijąc berbeluchę o magicznych właściwościach, musisz brać pod uwagę, że z butelki może wyskoczyć coś mocno niezadowolonego ze swojej aktualnej sytuacji. Dziwisz się? Po roku marynowania się w winie każdy tryskałby jadem. Jeden z mieszkańców chińskiej prowincji Heilongjiang był szalenie zaskoczony, gdy z zakupionej rok wcześniej butelki wina wyskoczyły trzy wściekłe węże, a jeden z nich dopadł celu i ukąsił mężczyznę. Ofiara ukąszenia trzymała butelki, by znajdujący się w środku eliksir dostatecznie dojrzał i nabrał pełnych mocy leczniczych, bo jak wiadomo, wywar z węża to świetne remedium na łamanie w kościach i grypę. Weterynarze twierdzą jednak, że to niemożliwe, by węże przetrwały tyle czasu w pełnym zanurzeniu, więc obstawiamy, że facet chwilę wcześniej testował dojrzałość innych butelek.

#6. Niezadowoleni rosyjscy żołnierze przejechali swojego dowódcę czołgiem

1951330839421614.jpg

Co robisz, gdy nie podoba ci się twoja praca? Zaczynasz szydełkować dla urozmaicenia, przeglądasz ogłoszenia z ofertami zatrudnienia albo idziesz pogadać z przełożonymi o tym, co cię trapi. Zawsze jest jakieś wyjście – chyba że służysz w rosyjskiej armii, gdzie niezadowolenie żołnierzy może kosztować zwierzchników sporo zdrowia. Jurij Miedwiediew zapłacił za niezadowolenie swoich podwładnych co najmniej własnymi nogami. Dowódca 37. brygady strzelców zmotoryzowanych trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami po tym, jak niezadowoleni żołnierze, którymi dowodził, przejechali po nim czołgiem. Żołnierze mieli dość przeciągającego się oblężenia osiedla Makarów pod Kijowem i patrzenia na śmierć wybijanych jak kaczki kolegów, więc korzystając z zamieszania podczas walk, przejechali się po swoim dowódcy. Według różnych raportów Miedwiediew przeżył albo nie.

Ruscy lubią powozić się czołgiem, a czym lubią powozić się arabscy szejkowie? Odpowiedź znajdziesz w poprzednim odcinku newsów.

263
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mity ze świata p0rno, w które wierzy zdecydowanie zbyt wielu ludzi
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Trochę techniki i człowiek się gubi - "W taki sposób moja ciocia blokuje reklamy"
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu 7 wsi, o których można powiedzieć wiele... ale na pewno nie to, że są zwykłe
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – Religijny VAT, czyli prawica w ekstremalnym wydaniu
Przejdź do artykułu 25 ciekawostek o najcenniejszym kruszcu - złocie
Przejdź do artykułu Will Smith nie zdzierżył dowcipu, więc na scenie spoliczkował Chrisa Rocka – oraz memy z tego zdarzenia
Przejdź do artykułu Nie strasz, nie strasz, czyli jak nasz memowy prezydent Duda wygrał w internety

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą