Szukaj Pokaż menu

Emeryt pomimo zakazu zorganizował garaż przy miejskiej ulicy

140 227  
826   41  
Mieszkający w Belgii emerytowany właściciel sklepu wystąpił do władz miasta o zgodę na wstawienie drzwi garażowych we frontowej ścianie budynku. Władze odrzuciły wniosek, a mężczyzna... i tak postawił na swoim. I to w jakim stylu!

#1.

Niecodzienne problemy, z jakimi spotykają się mechanicy samochodowi XXII - Radio działa tylko wtedy, gdy uderza się w nie młotkiem

88 460  
372   58  
Klienci zawsze potrafią zaskoczyć swoich mechaników.

Najdziksze newsy tygodnia – Nagranie z igraszkami nauczycielki trafiło do uczniów

101 201  
358   93  
W dzisiejszym odcinku poznamy ostateczny los statku z samochodami luksusowymi płonącego od ponad 2 tygodni, sprawdzimy zagrożenia płynące z posiadania konta na OnlyFans, a także będziemy przestrzegać przez nagrywaniem własnych igraszek, gdy jest się nauczycielką.

#1. Światowa federacja taekwondo pozbawiła Władimira Putina czarnego pasaKolejne sankcje spadają na Rosję i jej mieszkańców jak krople deszczu podczas letniej burzy. Jeszcze chwila i Władimirowi Putinowi cofną członkostwo w moskiewskiej bibliotece publicznej. Jednak zanim to nastąpi, rosyjski zbrodniarz wojenny przywódca będzie musiał zdjąć ze ściany – czy gdzie tam go trzyma – czarny pas w taekwondo. Honorowe odznaczenie zostało podarowane Putinowi w 2013 roku przez Międzynarodową Federację Taekwondo, jednak Międzynarodowa Federacja Taekwondo najwyraźniej uznała, że taki honor nie należy się komuś takiemu jak Putin. Ponadto federacja wycofała się z organizowania jakichkolwiek zawodów na terenie Rosji i Białorusi.

#2. Statek z luksusowymi autami na pokładzie w końcu zatonąłPonad dwa tygodnie trwała agonia osób, które dostały cynk o tym, że ich wymarzone auto znajduje się w drodze i będzie je można wkrótce odebrać. Niestety w międzyczasie na statku Felicity Ace, którym transportowano luksusowe samochody różnych marek, wybuchł pożar i można było mu się co najwyżej przyglądać. Jednostka płonęła przez ponad 2 tygodnie kilkaset kilometrów od Azorów na Oceanie Atlantyckim, a wraz z nią cztery tysiące sztuk lambo, porszawek i audi wycenianych na 400 milionów dolarów. W końcu należący do MOL Ship Management Singapore Pte Ltd statek zatonął, dając początek legendom o zatopionym wraku z wielkim skarbem na pokładzie.

#3. Mechanik próbował zatopić jacht swojego rosyjskiego pracodawcyWalka z rosyjskim najeźdźcą trwa na każdym froncie. Unia nakłada sankcje, internauci wystrzeliwują tysiące memów ziemia-powietrze i generalnie każdy stara się pomóc jak tylko może. Mechanik zatrudniony na jachcie Lady Anastasia należącym do Aleksandra Michejewa próbował zatopić jednostkę swojego szefa. Pochodzący z Kijowa mężczyzna nie wytrzymał po zobaczeniu nagrania z bombami spadającymi na jego rodzinne miasto i chciał odegrać się na właścicielu firmy Rosoboronexport eksportującej broń. Niestety sztuka nie powiodła się, ponieważ inni członkowie załogi w porę zorientowali się, że wart 6,5 mln dolarów jacht zaczyna nabierać wody i jednostkę uratowali. Teraz mechanika czeka sprawa sądowa.

#4. Gazeta „New York Times” zilustrowała artykuł o jednej z tenisowych sióstr Williams zdjęciem niewłaściwej siostry WiIliamsWszystkie siostry Williams wyglądają tak samo, a w dodatku każda z nich gra w tenisa, więc trudno się dziwić dziennikarzom gazety „New York Times”, którzy się pomylili i umieścili w jednym z tekstów zdjęcie niewłaściwej siostry. W artykule poświęconym zbiórce pieniędzy dokonanej przez Serenę na rzecz jednego z funduszy inwestycyjnych autorzy wkleili zdjęcie jej starszej siostry Venus. Nie umknęło to uwadze samej Sereny, która za pośrednictwem Twittera napisała:
Nieważne, jak wiele uda nam się osiągnąć, to i tak będzie za mało.
Swój wpis skwitowała słowami:
Stać Was na więcej, New York Timesie.
Osoby odpowiedzialne za zarządzanie kontem gazety na Twitterze uderzyły się w pierś i obiecały zamieścić na łamach pisma odpowiednie sprostowanie.

#5. Stalker zamieszkał po cichu na poddaszu domu wynajmowanego przez swoją idolkę z OnlyFansKto powiedział, że Internet zabija w ludziach romantyzm? Mauricio Damian Guerrero to żywy, choć już aresztowany, dowód na to, że nawet w czasach technologii izolującej ludzi od siebie niektórych stać na filmowe porywy serca. 20-latek z miasta Bensalem w amerykańskim stanie Pensylwania odwiedzał kobietę poznaną na OnlyFans i wykazywał się przerażającą wręcz determinacją. Guerrero przesiadywał na poddaszu domu zamieszkiwanego przez swój obiekt westchnień i wychodził tylko nocami, żeby filmować śpiącą kobietę. Wcześniej zdobył i dorobił klucze do domu zajmowanego przez kobietę. W końcu został zdemaskowany, gdy właścicielka konta na OnlyFans i jej matka usłyszały kroki na poddaszu i zadzwoniły na policję, która zdemaskowała żarliwego kochasia.

#6. Szkoła zawiesiła nauczycielkę po tym, jak nagranie, na którym nauczycielka baraszkuje ze swoim chłopakiem, zostało wysłane uczniomCzasy dla nauczycieli są trudne. Za gówniane pieniądze musisz użerać się z baranami, którzy nie potrafią skupić się przez 5 minut. Jednej z nauczycielek ze szkoły średniej Ginn Academy w amerykańskim stanie Ohio udało się jednak przyciągnąć uwagę swoich uczniów, zaś przekazany materiał zapadnie im w pamięć na długo. Film z nagraniem nauczycielki, która udziela korepetycji z różnych układów geometrycznych swojemu partnerowi, został udostępniony uczniom za pośrednictwem serwera, z którego korzysta szkoła. Materiał, choć z pewnością pouczający, nie spodobał się jednak dyrekcji szkoły, która wyrzuciła nauczycielkę z pracy. Choć istnieją podejrzenia, że telefon kobiety zhackowano, to zarówno rodzice uczniów, jak i dyrekcja uważają, że nie ma to większego znaczenia.

Obecnie mało co ma znaczenie, więc równie dobrze możesz rzucić okiem na newsy z poprzedniego odcinka.
358
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Niecodzienne problemy, z jakimi spotykają się mechanicy samochodowi XXII - Radio działa tylko wtedy, gdy uderza się w nie młotkiem
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 12 ciekawostek ze świata fast foodów, o których klienci nie powinni wiedzieć
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Idealna dziewczyna - mem internetowy
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Tajemnica śmierci, która idzie za mną krok w krok przez ostatnie 16 lat
Przejdź do artykułu Śmiech przez łzy, czyli świat śmieje się z Putina II
Przejdź do artykułu 9 ciekawostek o wojowniczych Czukczach
Przejdź do artykułu Steven Seagal i wiadro hejtu, które wylało się na niego po jego wypowiedzi - Filmoteka Joe Monstera
Przejdź do artykułu Rosyjski ekspert ds. finansów zabrał głos w sprawie sankcji nałożonych na Rosję

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą