Szukaj Pokaż menu

Gwiazdy, które w tym roku kończą 60 lat

56 050  
179   17  
Trudno uwierzyć, część z nich znamy z filmów z dzieciństwa, innych z bardziej współczesnych, ale... 60 lat?! Jak to?!

Dziwacy z rosyjskich portali społecznościowych CCLXVIII - żonaty, dwoje dzieci

38 770  
109   5  
W dzisiejszych "Dziwakach...", między innymi, mistrzowska fotka ślubna, sałatka dla Władimira Władimirowicza oraz złowieszczo wyglądający gołąb.

Skradzione dzieciństwo: historie dzieci, które stały się gwiazdami

37 678  
113   14  
Czasem rodzice czy opiekunowie chcą realizować swoje chore ambicje przy pomocy dzieci. Oto kilka tragicznych historii gwiazdorskich dzieciaków, którym za popularność przyszło zapłacić wysoką cenę.
Kliknij i zobacz więcej!

#1. Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo

Mama Alany, June, zawsze marzyła o sławie, dlatego od 6 roku życia wysyłała córkę na konkursy piękności. Pozytywna blondyneczka zdobyła kilka tytułów i przede wszystkim rozpoznawalność.

Kliknij i zobacz więcej!

Producenci w końcu zauważyli rodzinę i zaproponowali nakręcenie reality show o ich życiu Here Comes Honey Boo Boo.

Kliknij i zobacz więcej!

To naprawdę była kopalnia złota: show nie o celebrytach, ale o typowych redneckach: alkoholizm, niechlujstwo, wczesne małżeństwa i ciąże, śmieciowe jedzenie, skandale i otyłość – cały zestaw wad, które są tak interesujące dla każdego.

Kliknij i zobacz więcej!

Ale podczas tego show matka Boo Boo pobiła wszelkie rekordy. Przed kręceniem poiła córkę mieszanką lemoniady i napoju energetycznego, żeby Honey Boo Boo była „żywsza”. Złymi nawykami żywieniowymi doprowadziła córkę do solidnego stadium otyłości.

Kliknij i zobacz więcej!

W pewnym momencie zawieszono kręcenie kolejnego sezonu show. Matka Alany, June, związała się ponownie z byłym partnerem, który odsiedział 10 lat za pedofilię. Molestował starszą córkę June, 8-letnią wówczas Annę.
Po tym, jak June została aresztowana pod zarzutem posiadania narkotyków, Honey Boo Boo zamieszkała ze starszą siostrą i jej mężem.

Kliknij i zobacz więcej!

Teraz Honey Boo Boo bezskutecznie próbuje schudnąć, a jej matka odpowiada na wszystkie ataki dziennikarzy jednakowo:
A cóż ja takiego zrobiłam? Nie dawałam jej alkoholu. A mogłam!

#2. Richard Sandrak

Ojciec Richarda, były mistrz sztuk walki, zawsze marzył o wychowaniu syna na „najsilniejsze dziecko na świecie”.

Kliknij i zobacz więcej!

Kiedy chłopiec miał 2 lata, rodzina przeniosła się z Ukrainy do USA, a Richard rozpoczął codzienne treningi.

Kliknij i zobacz więcej!

Ojcu Richarda zarzucano znęcanie się nad dzieckiem: Richardowi nie wolno było bawić się, chodzić po ulicy, jeść niezdrowego, ale smacznego jedzenia i, oczywiście, robić sobie przerwy od treningu.

Kliknij i zobacz więcej!

Za to już w wieku 8 lat „Młody Herkules” wyciskał 95 kg. Richarda ogłoszono najsilniejszym dzieckiem na świecie: był zapraszany do programów telewizyjnych, na treningi i konkursy.

Kliknij i zobacz więcej!

Wkrótce jednak „Młody Herkules” zerwał wszelkie więzi z ojcem: mężczyzna trafił na trzy lata za kratki za przemoc domową – pobił swoją żonę. Policję wezwał sam Richard. Treningi zostały przerwane.

Kliknij i zobacz więcej!

Trzydziestoletni były kulturysta nie wygląda już tak fajnie jak w młodości.
Jestem bardzo dumny ze swoich osiągnięć z dzieciństwa, nie wstydzę się ich i nie staram się przed kimś ukrywać tej strony mojego życia. Po prostu nie chcę już tak żyć.
Richard nadal nie komunikuje się ze swoim ojcem, który już dawno wyszedł z więzienia.

#3. Björn Andrésen

Gdy Björn miał 6 lat, jego matka została pozbawiona praw rodzicielskich, a chłopcem zaopiekowała się babcia.

Kliknij i zobacz więcej!

Sam chłopiec marzył o zostaniu pianistą, ale jego babcia, która pracowała w Sztokholmskim Studiu Filmowym, marzyła o karierze filmowej wnuka, zwłaszcza że na pewno miał ku temu warunki zewnętrzne.

Kliknij i zobacz więcej!

Niemal na pierwszym castingu w życiu Bjorna reżyser Luchino Visconti wybrał go do roli Tadzia w jego filmowej adaptacji powieści Thomasa Manna „Śmierć w Wenecji” – to historia niezdrowej pasji pisarza Gustava von Aschenbacha do młodego Polaka, arystokraty Tadzia.

Kliknij i zobacz więcej!

Reżyser zabraniał Björnowi opalania się, pływania w morzu, zabawy z innymi dziećmi, szczególnie flirtowania z dziewczynami: gdy tylko Visconti zauważył coś, co mu się nie spodobało, robił awanturę i przestawał filmować. Andrésenowi surowo zabraniano wychodzenia z wizerunku młodego arystokraty-homoseksualisty.

Kliknij i zobacz więcej!

Po premierze Björn stał się sławny, zaczęto go nazywać „najpiękniejszym chłopcem XX wieku”. Jednocześnie dziennikarze nieustannie próbowali przyłapać go na kontaktach z mężczyznami, co ułatwiał również reżyser filmu: po premierze zaprosił Björna do klubu gejowskiego.

Kliknij i zobacz więcej!

W rezultacie Björn, nie mogąc wytrzymać takiego napięcia, zaczął naprawdę umawiać się z mężczyznami, ale później tego żałował:
Doświadczenie homoseksualne, które miałem jako nastolatek, wywarło bardzo negatywny wpływ na moją psychikę. Poddałem się ogólnemu wpływowi i po prostu wyrządziłem sobie krzywdę fizyczną i moralną.

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Lindsay Lohan

Lindsay rozpoczęła karierę w wieku trzech lat. Początkowo dziecko pracowało jako modelka.

Kliknij i zobacz więcej!

Po tym, jak przerzuciła się na programy telewizyjne, w wieku 11 lat zagrała główną rolę w komedii „Nie wierzcie bliźniaczkom”, która otworzyła jej drogę do kariery filmowej.

Kliknij i zobacz więcej!

Jednym z najbardziej udanych projektów młodej Lindsay była komedia „Wredne dziewczyny”, po której paparazzi zaczęli uganiać się za 16-letnią Lohan. I wtedy coś poszło nie tak...

Kliknij i zobacz więcej!

Okres dojrzewania i stres związany z jej nowym statusem supergwiazdy doszły do głosu po pierwszej nieudanej roli: po nagrodach, brawach i pochwałach Lindsay otrzymała pierwsze krytyczne recenzje za film „Całe szczęście”, a następnie swoją pierwszą antynagrodę w postaci Złotej Maliny za rolę w filmie „Wiem, kto mnie zabił”.

Kliknij i zobacz więcej!

W tym samym czasie aktorka zaczyna uczęszczać na spotkania anonimowych alkoholików, a rok później postanawia poddać się rehabilitacji w klinice dla narkomanów. Co wydarzyło się później – wiadomo.

Kliknij i zobacz więcej!

Aresztowania za jazdę pod wpływem alkoholu i wypadki samochodowe, skandale na planie z powodu skradzionych przedmiotów, ucieczki z odwyku, prace społeczne w kostnicy. Tak, nadal mówi się o Lindsay, ale nie w związku z jej pracą w filmie.

#5. Macaulay Culkin

Historia Macaulay Culkina, który stał się popularny i bogaty po nakręceniu komedii „Kevin sam w domu”, jest klasycznym przykładem tragicznego losu dziecka, które nie dało rady udźwignąć swojej wczesnej sławy.

Kliknij i zobacz więcej!

Przy czym Culkina nie można nazwać aktorem jednej roli – miał wszelkie szanse, aby wyjść z komediowej szufladki. Na przykład w 1993 roku Macaulay zagrał negatywną rolę w dramatycznym thrillerze „Dobry syn”.

Kliknij i zobacz więcej!

Reżyserzy chcieli pracować z utalentowanym młodym Culkinem, ale zachłyśnięty sukcesem chłopak żądał wielomilionowych gaż za udział w projektach, podczas gdy jego rodzice byli bliscy rozwodu z powodu konfliktu o prawo do dysponowania pieniędzmi syna.

Kliknij i zobacz więcej!

Culkin został zmuszony do czasowego zawieszenia pracy w kinie, aby jego rodzice mogli rozwiązać problemy finansowe. Rodzice ostatecznie się rozwiedli, pieniądze trafiły do podrośniętego już Macaulaya, ale reżyserzy przez długi okres bezczynności zapomnieli o młodym talencie.

Kliknij i zobacz więcej!

Co więcej, już sam talent stracił świeżość i młodzieńczy urok, uzależnił się od alkoholu i narkotyków, w wieku 17 lat zdołał poślubić aktorkę Rachel Miner, a dwa lata później rozwiódł się.

Kliknij i zobacz więcej!

Jedynym godnym uwagi filmem dorosłego Culkina była rola w tragikomedii „Party Monster”, gdzie zagrał niesławnego promotora, Michaela Aliga, który zabił swojego dilera narkotyków.

Kliknij i zobacz więcej!

Krytycy i widzowie określili tę rolę samotnego szaleńca, pogrążonego w imprezach i nałogach, odbiciem wewnętrznego świata samego Culkina.

Kliknij i zobacz więcej!

W grudniu 2012 roku poinformowano, że Macaulay próbował popełnić samobójstwo z powodu depresji po zerwaniu z aktorką Milą Kunis. Obecnie jest w związku z aktorką Brendą Song.

113
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dziwacy z rosyjskich portali społecznościowych CCLXVIII - żonaty, dwoje dzieci
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)
Przejdź do artykułu 7 bardzo złych nauczycielek
Przejdź do artykułu Kilka ciekawych faktów o pięknej Mili Kunis
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X
Przejdź do artykułu Trochę techniki i człowiek się gubi - "W taki sposób moja ciocia blokuje reklamy"
Przejdź do artykułu Dziwne i jeszcze dziwniejsze samochody XIX
Przejdź do artykułu Bardzo brzydkie tajemnice "nieskazitelnych" idoli, uwielbianych przez miliony

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą