Szukaj Pokaż menu

Największe obciachy ostatnich dni – Gra tak słaba, że twórcy cheatów nie chcą jej wspierać

86 297  
264   183  
W dzisiejszych obciachach m.in. cisza na stołówce jako sposób na walkę z pandemią, gra tak słaba, że twórcy cheatów nie chcą jej wspierać oraz żenująca sytuacja w „Sprawie dla reportera”: kobieta płacze, a w tle koncert disco polo.

Małe rzeczy, które diametralnie odmieniły ich życie intymne

106 531  
329   105  
Jeśli lubicie uczyć się na cudzych błędach, warto zapoznać się z wypowiedziami anonimowych internautów, którzy zdali sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ na sprawy łóżkowe mogą mieć naprawdę niewielkie zmiany.

Najdziksze newsy tygodnia – Dramat legendarnej gwiazdy kina posuwistego

76 350  
325   120  
Dzisiaj o wrednych kotach (są inne?), znanych naukowcach pedofilach i sile wybuchu wulkanu w okolicach wysp Tonga.

#1. Kobieta nie może rozpakować zakupionego blendera, bo koty upodobały sobie karton, w który zapakowano urządzenieCzłowiek sprawi sobie coś na Gwiazdkę i nie może się tym pocieszyć choćby przez krótką chwilę, bo koty mają radochę. Jessica Gerson-Neeves i jej żona sprawiły sobie blender firmy Vitamix 16 grudnia 2021 roku, ale do tej pory go nie użyły, ponieważ karton z blenderem bardzo spodobał się posiadanym przez kobiety kotom. Sierściuchy przesiadują na pudełku z urządzeniem odkąd tylko pojawiło się ono w kuchni obu kobiet. Sprawa stała się na tyle poważna, że tysiące osób na Facebooku zaczęły śledzić sytuację kotów i blendera. Gerson-Neeves tłumaczy, że rozpakowanie urządzenia nie stanowiłoby tak naprawdę wielkiego problemu, ale zaskakująco wiele osób znajduje dużo radości w obserwowaniu kotów i ich stosunku do kartonu. Nawet producent blendera zaangażował się w tę telenowelę i przesłał obu kobietom trzy kartony wypełnione różnymi gadżetami dla kotów.

#2. Rząd wyda 150 milionów złotych na dofinansowanie polskich klubów piłkarskichPolska piłka stronk i będzie jeszcze bardziej stronk dzięki decyzji polskiego rządu o przeznaczeniu 150 milionów złotych na wsparcie klubów z Ekstraklasy i 1. ligi. W ramach programu (sic!) „Wsparcie Mistrzów” kluby piłkarskie otrzymają pieniądze na szkolenie młodych talentów piłkarskich i rozbudowę infrastruktury piłkarskiej. Dziękując premierowi Morawieckiemu za tę hojność, minister sportu i turystki Kamil Bortniczuk powiedział:

Może w końcu przestaną kopać się po czołach.
Wierzę, że dobrze zdiagnozowane potrzeby środowiska piłkarskiego oraz sprawnie wypracowane i zaimplementowane rozwiązania wzmocnią kluby piłkarskiej Ekstraklasy i 1 Ligi w procesie szkolenia i rozwoju infrastruktury sportowej.

#3. Fala uderzeniowa po wybuchu wulkanu w rejonie wysp Tonga dotarła do PolskiW sobotni poranek Internet obiegły zdjęcia i filmy wideo, na których widać wybuch podwodnego wulkanu na Oceanie Spokojnym. Materiały robią ogromne wrażenie – szczególnie te nagrywane z kosmosu, skąd widać skalę erupcji. Jak donosi Crazy Nauka, chmura powstała w wyniku wybuchu miała powierzchnię dwóch trzecich powierzchni Niemiec. Eksplozja wywołała fale tsunami, które szybko dotarły do Tonga, gdzie ewakuowano mieszkańców. Ostrzeżenia wydano również w Japonii i na zachodnim wybrzeżu USA oraz w Australii. I choć Polsce tsunami z Oceanu Spokojnego (jeszcze) nie grozi, to i u nas odnotowano aktywność wulkanu z okolic Tonga. W sobotę o godz. 20:23 urządzenia pomiarowe Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zarejestrowały gwałtowny wzrost ciśnienia powietrza, podchodzącego z fali uderzeniowej, która okrążyła Ziemię po wybuchu.

#4. Erwin Schroedinger był pedofilemKojarzysz typa od kota, który niby jest w pudełku, ale jak się pudełko otworzy, to kot znika? Ten eksperyment myślowy miał tak duże znaczenie dla nauki, że nazwano go od nazwiska autora eksperymentu, Erwina Schroedingera. Możliwe jednak, że gdyby szersza publika wiedziała więcej o życiu austriackiego fizyka, to dzisiaj mówilibyśmy o nim jako o typie od „małolatek Schroedingera”. W przerwach między wkładaniem a wyjmowaniem kota do pudełka laureat Nobla lubił pomacać kilkunastoletnie dziewczęta i uznał za stosowne spisywać swoje doświadczenia. Ujawniona niedawno przez gazetę „The Irish Examiner” treść pamiętnika należącego do Schroedingera szokuje. Fizyk opisywał w nim swoje relacje z młodymi dziewczętami, z których jedną zapłodnił, a potem namówił do aborcji. Próbował również związać się z pewną dwunastolatką, ale rodzice dziewczyny zorientowali się, że ze starszym o 30 lat facetem jest coś nie tak i w porę zareagowali na zaloty austriackiego Romea. Po publikacji pamiętników zawrzało i w najbliższej przyszłości można spodziewać się fali wniosków o usunięcie Schroedingera jako patrona różnych uczelni.

#5. Przeprowadzono badania, z których wynika, że mężczyźni w błękitnych maseczkach wydają się atrakcyjniejsiNie tylko zdaniem wiceminister Emilewicz pandemia niesie ze sobą również pozytywne skutki. Naukowcy z uniwersytetu w Cardiff także dostrzegli dobre strony szalejącej na świecie zarazy, czym dają nadzieję mężczyznom o niezbyt dużym wzięciu. Z badań przeprowadzonych na uniwersytecie wynika, że ludzie w maskach zakrywających dolną część twarzy wydają się atrakcyjniejsi, a największym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej cieszą się mężczyźni w błękitnych maseczkach, kojarzonych z salą operacyjną. Jak tłumaczy dr Michael Lewis, zakrywanie dolnej części twarzy pozwala osobie spoglądającej na noszącego skupić swoje spojrzenie na jego oczach. Pandemia zmieniła również sposób postrzegania osób z maseczką – przestały one kojarzyć się z chorobami.

#6. Jenna Jameson nie jest w stanie chodzićW ciągu wielu lat spędzonych w branży Jenna Jameson nie raz pokazała zdolności przerastające większość ludzi. Niestety nawet taka wojowniczka, która w czasach świetności nie bała się stawać do nierównej walki z wieloma przeciwnikami naraz, musiała w końcu skapitulować. Była gwiazda kina jęczonego trafiła niedawno do szpitala w związku z pogorszeniem zdrowia. Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród filmowych miała wymiotować bez powodu od kilku tygodni, aż w końcu przestała chodzić. Lekarze przeprowadzili na byłej aktorce badania i odkryli, że Jameson cierpi na zespół Guillaina-Barrégo. Ta choroba autoimmunologiczna prowadzi do uszkodzenia nerwów i w konsekwencji – osłabienia lub paraliżu mięśni. Większość pacjentów z zespołem Guillaina-Barrégo wraca do zdrowia, jednak sam proces leczenia może trwać nawet kilka lat.

Ty nie musisz czekać aż tyle, by przeczytać poprzedni odcinek newsów. Możesz to zrobić nawet teraz.
325
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Małe rzeczy, które diametralnie odmieniły ich życie intymne
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Napalone zakonnice z Loudun - sprawa demonicznych nawiedzeń z XVII wieku
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia - policjanci zignorowali wezwanie do napadu, bo woleli polować na pokemony
Przejdź do artykułu Miss Mińska okazała się...
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Jak obniżyć rachunki za gaz? Pozbyć się sklepów i reszty usług z osiedla
Przejdź do artykułu Ukryte smaczki z filmów z serii "Harry Potter", o istnieniu których wiele osób nie ma pojęcia
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia - prosty trik uratował mężczyznę uwięzionego w samochodzie
Przejdź do artykułu Jak wygląda świat gdy jesteś nieśmiały
Przejdź do artykułu Zdjęcie, które podzieliło internautów i ostatecznie nikt nie wie, jak jest naprawdę
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – próba przeskoczenia bramek w metrze zakończyła się tragedią

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą