Szukaj Pokaż menu

Największe obciachy ostatnich dni – Szefa sportu w TVP poniosło na Twitterze

102 863  
390   162  
W dzisiejszych obciachach m.in. nagranie pokazujące co się dzieje, jak staniesz żołnierzowi na drodze, GameBoye zalane żywicą wkurzyły ludzi, Kurski pokazał za dużo, a szef Sportu TVP napisał za dużo...

Mistrzowie z P0rnhuba - perełki z sekcji komentarzy XII

78 344  
235   29  
Jak widać, czasem nawet tam można znaleźć błyskotliwe komentarze...

Najdziksze newsy tygodnia – dramat bogaczy i ich basenu na 35. piętrze

73 169  
285   104  
W dzisiejszym odcinku pokażemy zagrożenia płynące z posiadania napakowanych elektroniką aut, poznamy też problemy najbogatszych i zobaczymy, jak traktuje się w Chinach osoby łamiące obostrzenia.

#1. Książę Yorku musi udowodnić, że się nie poci

l_19367821491b9711.jpg

Książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II, ponownie znalazł się w tarapatach, choć biorąc pod uwagę jego poprzednie doświadczenia w podobnych kwestiach, trudno sądzić, że tym razem Andrzejowi stanie się jakakolwiek krzywda. Książę Yorku został oskarżony o odbycie stosunku z nieletnią wbrew jej woli. Virginia Giuffre miała najpierw zostać dostarczona Andrzejowi przez współpracowników Jeffreya Epsteina, a następnie zmuszona do czynności seksualnych z księciem Yorku. Wcześniej oboje mieli bawić się w jednym z londyńskich klubów, gdzie Andrzej podobno mocno się pocił. Książę odpiera te zarzuty i twierdzi, że sytuacja opisywana przez Giuffre nie mogła mieć miejsca, ponieważ w tamtym czasie Andrzej miał cierpieć na dolegliwość, która blokowała jego organizm przed poceniem się. Możliwe, że prawnicy Giuffre zażądają od księcia przedstawienia stosownej dokumentacji medycznej, która to potwierdzi.

#2. Część samochodów tesla wydaje z siebie dźwięk bezwstydnego pierdzenia przy otwieraniu drzwi

l_1936783b7ae53472.jpg

W sumie to dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej? Zamiast sztucznie podbijać dźwięk silnika w głośnikach, niektórzy producenci samochodów mogliby postarać się o to, żeby ich samochody wydawały dźwięk monumentalnego bąka. Ale nie wszyscy są Elonami Muskami i nie we wszystkich samochodach montuje się moduł mierzenia poziomu emisji, w którym znajdzie się błąd prowadzący do tego, że nawet po wyłączeniu modułu samochód będzie pierdział rzęsiście po każdorazowym otwarciu drzwi. Wielu użytkowników Tesli 3 uznało to za szalenie zabawne i ubolewa, że błąd poprawiono w najnowszej wersji oprogramowania. Przy okazji sam Elon Musk wyraził na Twitterze życzenie, by na nagrobku wyryć mu jedynie napis:
Wynalazł pierdzące auto.

#3. Chińscy piłkarze występujący w reprezentacji narodowej otrzymali zakaz tatuowania się

l_1936787885090a56.jpg

W oczach wielu osób współczesny piłkarz to laluś, który grałby lepiej, gdyby nie poświęcał tyle uwagi wrzucaniu postów na Instagrama, żelowaniu włosów i robieniu tatuaży. Zachowanie piłkarzyków nie umknęło chińskim władzom, które postanowiły przeciwdziałać erozji moralności i wydały dokument z opisem dopuszczalnych zachowań piłkarza reprezentacji narodowej. Jeden z zapisów dokumentu przygotowanego przez Generalną Administrację Sportu (GAS) mówi, że w reprezentacji nie mogą grać piłkarze z tatuażami. Ci, którzy sprawili sobie tatuaż przed powołaniem do kadry, nie mogą robić sobie nowych malunków na ciele i muszą zakrywać tatuaże podczas występów. Z kolei trenerzy drużyny młodzieżowej U20 mają całkowity zakaz powoływania do niej zawodników z tatuażami. Zdaniem chińskich władz nowe przepisy pomogą „w pełni ukazać pozytywnego ducha chińskich piłkarzy i będą stanowić wzór postępowania dla reszty społeczeństwa”.

#4. Bogacze skarżą się, że podgrzewanie basenu kosztuje ich zbyt dużo

l_193678641f92f815.jpg

Fajnie jest mieć przeźroczysty basen zawieszony na wysokości 35 metrów pomiędzy dwoma budynkami, ale najwidoczniej mniej fajnie jest ponosić koszty podgrzewania wody w tym basenie. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla Embassy Gardens w południowym Londynie przeżywają prawdziwy dramat, ponieważ musieli zapłacić w 2021 roku ponad 164 tys. funtów za podgrzewanie wody w basenie. Jedna z mieszanek osiedla mówi, że utrzymywanie temperatury wody na poziomie 30 stopni Celsjusza przez całą dobę mija się z celem – szczególnie gdy na zewnątrz jest zbyt zimno, by w ogóle myśleć o spędzaniu czasu nad basenem. Co więcej zasuwa, która ma utrzymywać ciepłotę wody, zepsuła się, więc ciepło ulatnia się jeszcze szybciej niż zwykle.

#5. Chińska policja urządziła marsz hańby osobom, które złamały obostrzenia dotyczące COVID-19

l_19367853641a5804.jpg

Ludzie, którzy płaczą w Internecie i mamroczą coś o białych opaskach, bo knajpa nie przyjmuje niezaszczepionych przeciwko COVID-19 gości, byliby wniebowzięci podczas wizyty w Chinach, bo tam mogliby doświadczyć prawdziwego upokorzenia, które przyprawia ich o mokre sny. Policja z miasta Jingxi postanowiła zrobić przykład z czterech mężczyzn, którzy mimo zakazu podyktowanego pandemią COVID-19 próbowali wwieźć do kraju kilka osób. Mężczyzn złapano i w ramach kary urządzono im marsz hańby. Na zdjęciach opublikowanych przez miejscowe media widać jak winowajcy ubrani w kombinezony ochronne idą po ulicy w asyście policji i na szyi mają zawieszone tablice ze swoimi zdjęciami i nazwiskami.

#6. Rzymski sąd administracyjny podtrzymał decyzję o zakazie budowy McDonalda w bliskim sąsiedztwie starożytnych term

l_1936784c9917c413.jpg

Człowiek się nałazi po tych ruinach, nic ciekawego nie zobaczy, bo co ciekawego może być w rozpadających się murach, to by chociaż podjadł hamburgerka z fryteczkami. Niestety nawet to nie będzie mu dane po decyzji sądu administracyjnego w Rzymie, który podtrzymał wcześniejszą decyzję o zakazie budowy lokalu sieci McDonald’s na terenie term Karakalli. Pochodzące z trzeciego wieku naszej ery pozostałości po termach to jeden z najbardziej znanych i najważniejszych obiektów historycznych Rzymu i zdaniem sądu należy go chronić za wszelką cenę. Tym samym międzynarodowa sieć fast foodów będzie musiała obejść się smakiem, choć ostrzyła sobie zęby na liczący 10 000 metrów kwadratowych kompleks z parkingiem i drive-thru.

Żaden sąd nie zabierze ci prawa do czytania newsów z poprzedniego odcinka, więc korzystaj ze swoich swobód obywatelskich, jakby jutra miało nie być.
285
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie z P0rnhuba - perełki z sekcji komentarzy XII
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Rzeczy, które w USA zaskakują tych, którzy nie urodzili się w USA
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Faceci opowiadają o rzeczach, których nie rozumieją u kobiet
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Asystentka wiceministra odsłoniła taki dekolt, że wiceminister wyleciał z roboty
Przejdź do artykułu 7 naturalnych zjawisk, w których istnienie trudno uwierzyć
Przejdź do artykułu Roast me, czyli pojedź po mnie po całości LXIV - Full Metal Jacket, Różowe lata 70. i Trainspotting
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Lech Wałęsa przed Wigilią wyznał, że jest bankrutem

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą