Szukaj Pokaż menu

Demotywatory DXCVII - Skoro kobiety noszą staniki push-up, to ja mogę nosić to!

111 506  
424   185  
W dzisiejszym odcinku m.in. czym naprawdę jest efekt placebo, jak wyglądałaby Mona Lisa, gdyby namalowano ją dzisiaj, kiedy kobieta jest szczęśliwa, świąteczny dramat Judyty oraz skoro kobiety noszą staniki push-up, to ja mogę nosić to!

Co najfajniejszego masz w swoim domu? Internauci pochwalili się zdjęciami swoich mieszkań

82 751  
401   101  
Niektórzy mają w swoich domach naprawdę fajne rzeczy, których możemy im pozazdrościć. Nie wierzycie? To zobaczcie sami!

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – Lech Wałęsa przed Wigilią wyznał, że jest bankrutem

74 055  
181   96  
Dzisiaj m.in. poważne problemy Lecha Wałęsy, były premier nie ma litości dla niezaszczepionych, a Kaczyński ma sposób na Pegasusa.

#1. Lech Wałęsa przed Wigilią wyznał, że jest bankrutemByły prezydent Lech Wałęsa przed świętami zebrał się na osobiste wyznania na temat tego, jak ma ciężko i po prostu, jak żyć. Prezentów dla bliskich nie planuje, ale gdyby było go stać, to chętnie by wszystkich obdarował. Na dodatek Wigilia, opłatek i jeden śledź na cztery osoby. Ciężko by to było czytać bez łez, gdyby nie fakt, że emerytura prezydencka to 9,5 tys. brutto plus 12 tys. zł miesięcznie na działalność biura, dożywotnia opieka zdrowotna dla rodziny i jego samego i ochrona SOP. Oto dokładne słowa prezydenta Wałęsy:
Byłem nawet za granicą, ale to wciąż mało pieniędzy. Parę groszy jest, ale to na długi. Mam za mało pieniędzy na prezenty. Podzielenie się opłatkiem, śledź jeden na cztery osoby będzie. Sam nie liczę na żaden prezent, tylko na żonę. I nie chcę nic od nikogo, żadnego prezentu pod choinkę.
se.pl

#2. Ważny i szczegółowy komunikat w sprawie Sousy – tak bardzo, że zamieszczamy go w całościW związku z (nadal aktualnym) trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej jest dużo plotek. W siedzibie Zarządu PZPN odbyło się specjalne spotkanie i postanowiono wydać komunikat, który wszystkich uspokoi. Oto czego się dowiedzieliśmy:
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że, w trosce o przebieg rozmów prowadzonych w tej sprawie, do odwołania nie będzie udzielał dalszych komentarzy.

PZPN liczy na wyrozumiałość. Możliwości jest kilka, ale wydaje się, że przed nowym rokiem nic się nie dowiemy.
laczynaspilka.pl

Edit: Po dodaniu tego materiału okazało się, że Paulo Sousa oficjalnie rozstał się z reprezentacją Polski. Poinformował o tym Cezary Kulesza na Twitterze:
Jako Zarząd @pzpn_pl podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji.

Według informacji Interii w ramach ugody Portugalczyk będzie musiał wpłacić do kasy PZPN około 300 tys. euro, czyli blisko półtora miliona złotych.
interia.pl

"Siwy Bajerant" pochwalił się już fotką ze swoimi nowymi kolegami:


Instagram

#3. Były premier o niezaszczepionych – IDIOCITrzykrotny premier Wielkiej Brytanii Tony Blair w jednym z wywiadów nie miał skrupułów i na antenie Times Radio powiedział:
Szczerze mówiąc, jeśli nie jesteś w tej chwili zaszczepiony, a kwalifikujesz się do tego i nie masz powodów zdrowotnych, aby nie być nieszczepionym, nie jesteś po prostu nieodpowiedzialny. Jesteś idiotą. Przepraszam szczerze, jesteś.

W rozmowie z BBC stwierdził jednak:
Możliwe, że moje słowa były trochę niezbyt dyplomatyczne.

#4. Kaczyński radzi, jak uniknąć inwigilacji PegasusemPrzed kilkoma dniami wybuchła afera dotycząca podsłuchów telefonów znanych osób. Ofiarami mieli paść senator Krzysztof Brejza i prokurator Ewa Wrzosek (prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w jej sprawie). Wszystko miało się odbyć przy użyciu systemu Pegasus, który z założenia przeznaczony jest do walki z terroryzmem i przestępczością zorganizowaną. Do całej sytuacji odniósł się Jarosław Kaczyński. Prezes PiS stwierdził:
Panowie, pół-żartem, to mogę tylko doradzić używanie takiego telefonu, jaki mam ja. Stary, wysłużony, choć chyba może filmować, jak się naciśnie odpowiedni przycisk.
salon24.pl

#5. Kukiz: wyłem wewnętrznie, do momentu podpisania umowy z PiSPaweł Kukiz w rozmowie z PAP udzielił obszernego wywiadu, gdzie odniósł się do tego, jak to się stało, że zbratał się z Prawem i Sprawiedliwością. Podstawowym problemem była dla niego bezsilność:
Był taki moment, że wyłem wewnętrznie, że moja obecność w Sejmie nie ma sensu, bo nic nie mogę zrobić. Bo taki mamy ustrój, że jeśli jedna partia ma 231 posłów, to nie musi się liczyć z nikim z opozycji.

Jakie błędy popełnił legendarny muzyk? Największy to niebranie pieniędzy, chodzi konkretnie o 50 mln zł:
Jednym z nich była decyzja o niepobieraniu subwencji. Chciałem być transparentny, naiwnie wierzyłem, że ludzie się o tym dowiedzą i docenią, a tymczasem potraktowali mnie jak frajera. A później okrzyknęli złodziejem, bo przecież - według nich - coś musiałem wziąć.

Swoją decyzję o dołączeniu do PiS podsumowuje:
Gdybym nie zawarł umowy z PiS-em, gdyby wnuk za kilkanaście lat mnie zapytał, co robiłem w Sejmie, musiałbym mu powiedzieć, że tylko wciskałem guziczki i nic, a teraz wierzę, że będę mógł mu kiedyś powiedzieć: twój dziadek wbił komunie ostatni gwóźdź do trumny.

W poprzednim odcinku: Miss pośladków ma problem z seksem przez tatuaż z Messim

181
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Co najfajniejszego masz w swoim domu? Internauci pochwalili się zdjęciami swoich mieszkań
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Niezwykłe mapy 3D unaoczniają jak naprawdę wyglądają kontynenty
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Rzeczy, które w USA zaskakują tych, którzy nie urodzili się w USA
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – Wkurzył się na koszt naprawy samochodu i go wysadził
Przejdź do artykułu 7 naturalnych zjawisk, w których istnienie trudno uwierzyć
Przejdź do artykułu Kolekcja interesujących zdjęć CXI - Najbardziej niebezpieczna roślina na świecie
Przejdź do artykułu Najlepsze memy po tym, jak Paulo Sousa, ksywa Siwy Szachraj, ogłosił, że nie chce już prowadzić reprezentacji Polski

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą