Szukaj Pokaż menu

Samobójstwa, p0rnografia i kanibalizm, czyli z czym mają na co dzień do czynienia moderatorzy TikToka - Co nowego w technologii?

62 349  
225   76  
W dzisiejszym odcinku pozwiemy Google i Facebooka, dostaniemy PTSD od pracy na TikToku, a na koniec rząd da nam 100 zł, żebyśmy nadal mogli oglądać TVP.

20 jajcarskich świątecznych prezentów, których obdarowani szybko nie zapomną

67 154  
378   54  
Jeżeli nie robisz żadnej "listy życzeń" i nie wymagasz od swoich krewnych i przyjaciół, żeby ściśle się jej trzymali, możesz liczyć na to, że prezent będzie dla ciebie niespodzianką. Szczególnie kiedy dostaniesz podarunek od prawdziwego kawalarza...

Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2021 roku

62 433  
100   9  
Joe Monster to nie tylko poczytne serie, ale też sporo autorskich tekstów tworzonych zarówno przez redakcję, jak i przez samych bojowników - i jak co roku podczas podsumowania to na nich się właśnie skupimy. Część pewnie Wam umknęła, więc to dobra pora, aby nadrobić zaległości.

StyczeńPodczas gdy cały świat obserwował postępy szczepień na COVID, z nieba sypał plastikowy śnieg zrzucany przez samoloty! Sieć zalały filmiki, w których internauci zapalniczkami opalają śnieżne bryłki i z wielkim przejęciem komentują, że te nie tylko nie chcą topnieć, ale i pokrywają się sadzą. Reptiliański spisek? Nie do końca, zresztą poczytajcie sami.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

LutyW lutym na ustach całej Polski był wypoczynek Krystyny Pawłowicz w luksusowym hotelu zakończony pożarem i skandalem - internauci byli bezlitośni i sieć zalała fala memów.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

MarzecW listopadzie zeszłego roku Jakub Żulczyk, autor "Ślepnąć od świateł", nazwał naszego prezydenta "debilem". Kilka miesięcy później z artykułu na pewnym portalu dowiedział się, że prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia o znieważenie głowy państwa. Ten jeden kamień zapoczątkował prawdziwą lawinę... Wysyp memów z okazji nazwania Andrzeja Dudy "debilem".

Dodatkowo polecamy jeszcze:

KwiecieńKwiecień tradycyjnie rozpoczęliśmy od przeglądu tego, jakie żarty ludzie robili sobie na prima aprilis. W tym roku było już nieco lepiej niż w ponurym - niechaj będzie przeklęty na zawsze - 2020. Reszka jak zawsze przygotowała specjalny odcinek Zatrzymanych w kadrze, a do pozostałych wspominek odsyłamy tutaj: Prima aprilis 2021 w sieci - czyli z czego śmiał się świat pierwszego kwietnia.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

MajZrobił to! W maju Robert Lewandowski rzutem na taśmę, w samej końcówce ostatniego spotkania sezonu z FC Augsburg strzelił 41. bramkę, ustanawiając nowy rekord Bundesligi. Jak na to historyczne wydarzenie zareagowali internauci? Wysyp memów po wyczynie Lewandowskiego - rekord pobity!

Dodatkowo polecamy jeszcze:

CzerwiecW czerwcu zaczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i... No cóż, każdy się łudził, chociaż przeczuwał, jak będzie. Nasz debiut na Euro 2020 nie poszedł najlepiej, a internauci z tej okazji zrobili całą masę memów.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Lipiec


Tomasz Broda – „Piwnica pod Baranami”

W lipcu rozpoczęła się kolejna edycja Satyrykonu, który w tym roku skończył 44 lata. Z tej okazji pokazaliśmy, jak to nasi satyrycy walczyli z systemem PRL.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

SierpieńW internecie pojawiło się nowe pojęcie: Kukizować - robić bardzo brzydkie rzeczy, być dość obleśnym w swoich aktywnościach i bezgranicznie bezczelnym w ich wyjaśnianiu. A wszystko to spowodowane głosowaniem w sprawie tzw. ustawy lex TVN, która sprawiła, że internauci znienawidzili Pawła Kukiza i postanowili wyrazić to w memach.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Wrzesień„Seksedukator” – to słowo, które od pewnego czasu w niektórych mediach budzi grozę niemal równie dużą, co „ideologia gender” jeszcze kilka lat temu. Czy żyjący internetem młodzi rzeczywiście potrzebują przewodnika po świecie seksualności? Rozmawiamy z seksedukatorkami, które właśnie zakończyły szkolenie i będą uczyć nasze dzieci.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

PaździernikPoznajcie Piotra Świniarskiego – doktora nauk medycznych, androloga i urologa. To jeden z niewielu w naszym kraju chirurgów zajmujących się tzw. operacjami korekty płci u osób transseksualnych. Dzięki rozmowie, którą przeprowadził z nim Coldseed, dowiecie się na czym polegają takie procedury i dlaczego (o ironio!) trzeba mieć wielkie jaja, aby zdecydować się na ten nieodwracalny krok: Rozmawiamy z polskim chirurgiem, którego praca polega na korekcie płci.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

ListopadListopad, mimo niskich temperatur, ostatnimi czasy bywa w Polsce gorący, a to za sprawą Marszu Niepodległości. W tym roku bez zadym, zeszłoroczna bitwa o Empik nie znalazła godnego następcy, a Bąkiewicz tylko zabłysnął mową o krużganku oświaty, jaki dźwiga z kolegami dla Europy. Zapraszamy na małe podsumowanie: Reakcja internautów po Marszu Niepodległości 2021.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

GrudzieńNa początku grudnia cały internet żył sprzedażą działki przez żonę naszego premiera Mateusza Morawieckiego. Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt, że działka na początku tego stulecia została kupiona za 700 tys. złotych od kościoła, a sprzedana niedawno za prawie 15 mln złotych. Przypadek? Nie sądzę! Zobaczcie, jak w memach skomentowali to internauci.

Dodatkowo polecamy jeszcze:

Artykuły tylko dla osób z aktywnymi kontami (+18)


Ten rok nowymi seriami z cycusiami stał. Bardzo udanie zadebiutowały między innymi (klikaj w obrazek):

A to jeszcze nie ostatnie słowo, bowiem 31 grudnia kolejna nowa galeria +18. Czy się przyjmie i powstanie z niej seria? Nie wiadomo...

Zobacz też: Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2020 roku

100
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 20 jajcarskich świątecznych prezentów, których obdarowani szybko nie zapomną
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Problemy pierwszego świata
Przejdź do artykułu Fajne artykuły z grudnia 2020
Przejdź do artykułu Pierwowzory fikcyjnych postaci z filmów hollywoodzkich
Przejdź do artykułu Szczęśliwego 2021!
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu DXXXI - Kto tak naprawdę zanieczyszcza oceany plastikiem
Przejdź do artykułu Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2020 roku
Przejdź do artykułu Gigantyczne dziury fabularne w znanych filmach
Przejdź do artykułu Bardzo nietypowe bałwany
Przejdź do artykułu Najciekawsze artykuły na Joe Monsterze w 2019 roku

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą