Szukaj Pokaż menu

Jak po taniości zaspokoić żonę

78 197  
535   66  
TO był ten wyjątkowy moment, gdy w teoretycznych rozważaniach zbliżyłem się do ostatecznego rozwiązania kryzysu politycznego na Bliskim Wschodzie. W międzyczasie opracowałem też założenia absolutnie pewnego prostego i taniego źródła zasilania pojazdów kosmicznych Ziemia-Mars, a w ramach rozrywki intelektualnej po tej ciężkiej umysłowej pracy naszkicował mi się w głowie scenariusz filmu, o który zabijać się będą Tarantino z Timem Burtonem. I wtedy przyszła ONA i zadała to prymitywne i niegodne geniusza pytanie: To kiedy w końcu zrobisz mi ten inspekt na pomidory? Drugi rok cię proszę! A twój brat i twój sąsiad to już dawno... Bla, bla, bla.

Kolekcja interesujących zdjęć XCIII - o takie nicnierobienie nic nie robiłem

53 936  
398   35  
W dzisiejszym odcinku "Kolekcji..." grzyby zachowujące dystans, samonaprawiający się budynek oraz zadziwiające koreańskie zawody.

Oto "kodeks ulicy" ułożony z rad internautów

64 952  
258   72  
Miasto to dżungla, a na ulicach nie ma żartów. Tym razem poproszono internautów, aby podali swoje najlepsze uliczne lifehacki, dzięki którym można nie tylko wyplątać się z ewentualnych kłopotów, ale przede wszystkim uniknąć ich. Oczywiście część rad będzie dotyczyła nieco innej rzeczywistości niż nasza, polska, ale mimo wszystko warto się z nimi zapoznać. Przecież każdy z nas czasem podróżuje.

#1.

Powiedzcie swoim dzieciom, że w razie gdyby kiedyś się zgubiły, niech znajdą najbliższego dorosłego z małym dzieckiem. Sama raz byłam tym dorosłym w Disneylandzie 4 lata temu. Jedliśmy posiłek w barze, kiedy nagle podeszła do nas mała dziewczynka i wyjaśniła nam, że się zgubiła, a mama jej kiedyś powiedziała, że jak się zgubi, ma znaleźć osobę dorosłą z dzieckiem, to ta osoba na pewno pomoże w odnalezieniu rodzica. Dziewczynka posiedziała z nami, a po jakimś czasie usłyszałam nawoływania jej rodziców. Ulga na ich twarzach była nie do opisania.
- Aguacero7

#2.

Jeśli jesteś w nieznanym sobie mieście i nie masz pewności, czy dana okolica na pewno jest bezpieczna, żeby beztrosko sobie ją zwiedzać, szukaj matek z dziećmi. Rzadko bywa tak, że matki zabierają swoje pociechy na spacer w niebezpieczne miejsca. U mnie sprawdziło się to w trakcie moich wycieczek zarówno po Ameryce Północnej, Południowej, Europie i Azji.
- =Xiaozhu

#3.

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to znaczy, że coś jest nie tak. Zaufaj swoim pajęczym zmysłom.
- E_911

#4.

Maszeruj szybko i wyglądaj na wkurzonego. Mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś cię będzie zaczepiał.
- Heroshade

#5.

Jeśli grupa ludzi nagle pada na ziemię – zrób to samo!*
- aardvarkheart

*ja wiem, że w naszych warunkach rzadko zdarzają się takie sytuacje, jednak na wakacjach w innych krajach różnie to bywa.

#6.

Posiadanie dobrych manier i odnoszenie się do ludzi z szacunkiem często może uchronić cię przed niebezpieczeństwami, z istnienia których mogłeś nawet nie zdawać sobie sprawy.
- Sin117

#7.

Jeśli nieznany ci policjant przyjdzie do twojego domu w noc poprzedzającą twój wyjazd gdzieś poza granice kraju, nie mów mu, że wyjeżdżasz, dopóki nie zadzwonisz do jego przełożonego i nie upewnisz się, że rzeczywiście jest policjantem. Taka ostrożność oszczędziłaby Kevinowi sporo kłopotów.
- Coughlan16

#8.

Nawet jeśli masz rację i faktycznie masz pierwszeństwo, to musisz pamiętać, że w razie wypadku, to ty jesteś stroną niechronioną (jeśli jesteś pieszym lub poruszasz się na rowerze) i to ty w razie nieszczęśliwego wypadku będziesz stroną najbardziej poszkodowaną. Więc nie pakuj się na przejście dla pieszych lub nie ładuj się przed maskę samochodu tylko dlatego, że masz zielone. Zawsze bądź czujny i ostrożny.
- juhiman

#9.

To, że ktoś jest dla ciebie miły, wcale nie oznacza, że niczego od ciebie nie chce.
- Dajerts

#10.

Jeśli jesteś w niepewnej okolicy, nie zapominaj o zamykaniu drzwi samochodu od wewnątrz.
- kothecat

#11.

Jeśli coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe, to na ogół nie jest prawdziwe.
- Dizzy_Amphibian

#12.

W lodziarniach najpierw proś o jedną gałkę lodów. Na ogół pojedyncze gałki są po prostu większe. Potem możesz udawać, że się namyśliłeś i jednak poprosisz dwie gałki. W takich sytuacjach muszą dopasować rozmiar drugiej porcji do tej pierwszej.
- gustavoramosart

#13.

Noś buty, w których wygodnie się biega. Nigdy nie wiadomo, kiedy i przed czym przyjdzie nam uciekać.
- Crocutaborealis

#14.

Jeśli masz portfel pełen pieniędzy, nigdy nie wyciągaj go na widok publiczny. W takich sytuacjach dobrze jest mieć w kieszeni trochę drobnych, którymi można zapłacić za bieżące wydatki.
- MrsDoctorSea

#15.

Jeśli jedziesz samochodem i nagle wjedziesz na szklankę (lód) na drodze, zdejmij nogę z gazu, ale za nic nie naciskaj hamulca. Przeczekaj, aż dojedziesz do końca oblodzenia.
- AltheaInLove

#16.

Nigdy nie wrzucaj na media społecznościowe wpisów informujących, że wyjeżdżasz na wakacje, albo nawet wyjeżdżasz zawodowo. Wszyscy będą wiedzieć, że twoje mieszkanie stoi puste.
- acelkins720

#17.

Kontakt wzrokowy. Samotni napastnicy często wykorzystują element zaskoczenia na swoją korzyść. Jeśli ktoś dajmy na to za tobą idzie i czujesz, że coś jest nie tak, nawiąż z nim kontakt wzrokowy. Jeśli dasz mu do zrozumienia, że jesteś świadomy jego obecności, straci swoją przewagę.
- MildlyobsessedwithSB

#18.

Nigdy nie mów taksówkarzowi, że tak naprawdę nie wiesz, dokąd jedziesz, bo w ogóle nie znasz miasta.
- H0T-S0UP
258
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Kolekcja interesujących zdjęć XCIII - o takie nicnierobienie nic nie robiłem
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Co się stanie, kiedy połączymy ze sobą brytyjskie monety? Meksykanie też tak by chcieli
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu 10 bezużytecznych gadżetów sprzed lat
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Dowcipnisie są wśród nas - pierwsza fotografia równika
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu 10 niebezpiecznych zabawek
Przejdź do artykułu Wspaniałe życie przed narodzinami dzieci i co się zmieniło po narodzinach
Przejdź do artykułu Chłopiec, na podstawie życia którego napisana została „Księga dżungli”

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą