Szukaj Pokaż menu

Zatrzymane w kadrze CCCXCVIII - Wyrzut sumienia Niemców w III Rzeszy

97 645  
516   91  
W dzisiejszym odcinku przybliżymy wam m.in. kulisy zamachu na redakcję pewnej gazety oraz dowiecie się, jak doszło do najtragiczniejszej katastrofy kolejowej w ZSRR. Opowiemy wam także, dlaczego może to i lepiej, że samoloty pasażerskie zaczęły omijać przestrzeń powietrzną Białorusi...

7 ciekawych miejsc, w których nie uświadczycie ludzi

54 177  
218   11  
Czasem po prostu brakuje środków na dokończenie projektu, a czasem powody okazują się zupełnie inne. Opuszczone lub niezamieszkałe miejsca zdarzają się niemal na całym świecie – nawet tam, gdzie nikt by się ich nie spodziewał.

"It's a prank, bro" - czyli najgorsze kawały, których świadkami byli internauci

66 958  
197   54  
"It's a prank, bro!" - da się często słyszeć na filmikach w internecie. Kawałów jednak nie wymyślono teraz i nie tylko teraz są one co najmniej żenujące lub niebezpieczne. Tak było chyba od dawna, a internauci postanowili podzielić się przykładami "pranków", których byli świadkami.

#1.

Tak z 20 lat temu porwano mojego kumpla w Halloween. Zawieziono go na pole kukurydzy, zawiązano mu oczy i przywiązano go do słupa. Zostawili go tak na godzinę. To wcale nie było zabawne, a znajomi, którzy zrobili mu ten kawał, trafili na krótko do więzienia.
- PeeGeePeaKee420

#2.

Jeden z chłopaków z mojej drużyny lekkoatletycznej z liceum został poniżony przed grupą dziewczyn ze szkoły. Jego "przyjaciel" podbiegł do niego od tyłu i ściągnął mu spodenki, kiedy ten nie mógł się obronić lub szybko założyć ich znów na tyłek. Okazało się, że tego dnia dodatkowo nie miał na sobie bielizny.
- tornadobravo

#3.

Raz widziałem, jak facet przewrócił toi toia, kiedy ktoś był w środku. I to na dodatek chyba była jego żona... na pewno miała ubaw po pachy.
- binarysol0

#4.

Jedna laska z mojej klasy napisała do mnie list miłosny, podszywając się pod dziewczynę, w której byłem zakochany bez wzajemności. Byłem w szoku, że ona czuła to samo co ja, a potem poczułem się jak śmieć, kiedy okazało się, że to był tylko żart.
- chdeal713

#5.

Na początku XXI wieku był taki program telewizyjny "WB Superstar", który miał być taki sam jak program "Idol". Z tą jednak różnicą, że tutaj nie szukali najlepszych wokalistów, a najgorszych. Nie byłoby w tym nic chamskiego, gdyby nie fakt, że nie powiedzieli o tym nawet uczestnikom aż do samego finału. Każdy był przekonany, że wszystko jest na poważnie i wreszcie doceniono jego talent, a tak naprawdę tylko nabijano się z niego.
- NerdSandwich

#6.

Kiedy byłem małym dzieckiem, moi koledzy uważali, że śmiesznie będzie, jeśli będą sikać do puszek z napojami innych osób. Nie miałem dobrego dzieciństwa.
- Slevinkellevra710

#7.

No to może trochę rak-contentu z sieci. Widziałem raz filmik z dwoma małymi dziewczynkami. Jedna powiedziała drugiej, żeby wpatrywała się w klamkę, bo to po czasie zniekształca twarz. Kiedy ta była już bardzo blisko drzwi, ta pierwsza nagle nimi trzasnęła i wybiła koleżance zęby. Bardzo zabawne!
- Little_Hobbitt

#8.

Kiedyś ktoś zadzwonił do mnie i poinformował mnie, że zamierza zabić mojego przyjaciela z ławki. To było naprawdę cholernie dziwne. Do dzisiaj nie wiadomo, kto to był. Sprawcy nie udało się złapać. W ramach śledztwa pytali nas tylko, czy "mamy jakichś wrogów". Chłopie... mieliśmy po 11 lat! Jakich wrogów może mieć 11-latek?!
- Snedlimpan

#9.

Grupa tych "fajnych" dziewczyn z mojej klasy z liceum powiedziała takiej szkolnej niedorajdzie, że spotykają się w domu jednej z nich i podały adres gdzieś daleko za miastem, na ostatnim przystanku kolejowym. Czas wyznaczyły na późny wieczór, bo miały spędzać noc u tej znajomej. Okazało się, że żadnego spotkania nie było, a pod tym adresem nawet nie mieszkała żadna z nich. Wymyśliły to po to, aby dziewczyna utknęła za miastem bez żadnej opcji powrotu do domu (pociągi kursowały tylko do wieczora).
- FitInvestigator6740

#10.

Widziałem raz filmik, na którym koledzy i koleżanki podmienili test ciążowy swojej psiapsiółki z negatywnego na pozytywny. Byłoby może nawet śmiesznie, gdyby nie fakt, że dziewczyna od lat starała się o dziecko, bo ma problemy z płodnością.
- lydiethesquidie

#11.

Raz w liceum w stołówce widziałem, jak jeden koleś spędził niemal całą długą przerwę na zbieraniu i siekaniu pestek z papryczek jalapeno, tylko po to, żeby rzucić nimi w twarz innego dzieciaka.
- B0T_Frank

#12.

Kiedy byłem w podstawówce (jeszcze na początku), jeden dzieciak wrócił z toalety z płaczem i powiedział, że nie może umyć rąk, bo zamiast mydła w pojemniku jest siusiu. Okazało się, że inny dzieciak jakimś cudem otworzył dozownik i się do niego odlał.
- azewonder

#13.

Znani vlogerzy powiedzieli swojej 5-letniej córce, że będą musieli się pozbyć swojego psa (ukochanego przyjaciela córki), bo nie zachowuje się za dobrze. Oczywiście był to żart na prima aprilis i podobno miał być śmieszny...
- queenhippolytas
197
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 7 ciekawych miejsc, w których nie uświadczycie ludzi
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Erupcja wulkanu, której skutki odczuwano na całej Ziemi przez kilka lat
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu Gdy dziewczyna proponuje przyjaźń...
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Faceci opowiadają o rzeczach, których nie rozumieją u kobiet
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Porażki ubraniowe, których nikt nie przewidział XIII - Sukienka za 2118 dolarów, w której w życiu nie wyszłabyś na miasto
Przejdź do artykułu Chłopiec, na podstawie życia którego napisana została „Księga dżungli”

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą