Szukaj Pokaż menu

Demotywatory DXXVIII - Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę

104 576  
301   214  
Dzisiaj polecamy ćwiczenia, w których się zakochacie, zobaczycie też tornado niedaleko Gdańska, pomnik bohaterów Czarnobyla oraz dowiecie się, czy Maria Skłodowska-Curie czy też JPII jest najpopularniejszym kandydatem na banknot 1000 zł.

Dla jednych dziwne, dla innych zupełnie normalne. 7 ciekawostek o jedzeniu

58 420  
178   38  
Podobno jesteśmy tym, co jemy. W takim razie warto chyba dowiedzieć się, co właściwie jemy.

Tych rzeczy dowiedzieli się o swoich partnerach dopiero wtedy, kiedy zamieszkali razem

68 965  
258   93  
Czasem znamy kogoś naprawdę kawał czasu, jednak nie wiemy o nich pewnych rzeczy. Tak samo bywa w związkach. Nie znamy drugiego człowieka naprawdę dobrze, dopóki z nim nie zamieszkamy.

#1.

Ma obsesję na punkcie programowalnych rzeczy. Teraz wszystkie nasze lampy działają zdalnie. Kiedy wchodzę do pokoju, muszę poprosić Alexę, żeby włączyła światło. To jak życie w jakimś filmie SF! Na początku było fajnie, ale kiedy pewnego dnia zaczęliśmy się kłócić, on zaczął mnie denerwować, robiąc dziwne rzeczy ze światłami.
- viktoria72

#2.

Ssie chipsy, aby zlizać z nich całą przyprawę, zanim zacznie je naprawdę gryźć. To jest dziwne.
- Tlehmann22

#3.

Jesteśmy małżeństwem od 21 lat, a słyszałam tylko może dwa razy, jak beknął. Z pierdzeniem to samo. Z dwójką też dzieją się dziwne rzeczy. Nie zostawia po sobie żadnego śladu ani zapachu. Poza tym robi to w rekordowym czasie. To jest naprawdę dziwne. Nie żeby brakowało mi obrzydliwych rzeczy, ale dajcie spokój... przecież każdy jest człowiekiem, a on chyba specjalnie powstrzymuje się przy mnie.
- derpeedame12

#4.

Tutaj było trochę na odwrót. Nigdy nie mówiłam, że mówię biegle po francusku. Na początku naszego wspólnego życia chciał zobaczyć, na ile mnie stać, więc mnie przepytywał. Potem zaczął mnie nękać, żebym mu tłumaczyła francuskie memy i tak już zostało.
- fantochefou

#5.

Dziwnie zachowuje się w nocy. Kładzie się w pełni ubrany, a budzi się prawie nago. W trakcie snu musi pozbywać się po kolei części garderoby.
- mus_maximus

#6.

Otwiera pudełka z płatkami śniadaniowymi jak pieprzony Hulk. Myje twarz, chlapiąc sobie na nią wodą z bezmyślnym uporem. Już niejednokrotnie próbowałem ją przekonać, że może to robić inaczej, ale ona wie lepiej.
- dittorex

#7.

Kubki. Muszą być dokładnie wyszorowane, kiedy nalewa do nich nowy napój. On jest fizycznie niezdolny do płukania i ponownego użycia.
- silence1545

#8.

Moja dziewczyna kręci tyłkiem i rusza nim do przodu i do tyłu, kiedy zasypia. Mówi, że to pomaga jej się zrelaksować. W sumie nie mam nic przeciwko, nawet mnie to kręci.
- Diamond5IsAwful

#9.

Myślałam, że nie lubi mojej kuchni, bo zawsze jadł wszystko w pośpiechu, a potem się nie odzywał. Okazało się, że kiedy coś mu naprawdę smakuje, to wtedy zjada to najszybciej, jak potrafi, a potem dochodzi do siebie, bo po jedzeniu czuje się senny.
- cutehulhu

#10.

Dodaje tylko odrobinę mleka na całą miskę płatków.
- crd3635

#11.

Stoi jedną nogą na sedesie, a potem kuca, żeby się podetrzeć. Wygląda to dziwnie, jakby po raz pierwszy wkładał sobie tampon.
- xhaltdestroy

#12.

Mogę odtworzyć jego całą ścieżkę, jaką przebył w domu, po stosach monet, jakie zostawia za sobą, opróżniając kieszenie spodni po pracy.
- Bad_hat_Bad_cat

#13.

Moja żona zostawia zawsze szafki otwarte na oścież.
- PM_ME_YOR_BEWBS

#14.

Beka przez sen, a po każdym beknięciu mówi (werbalnie), co właśnie zrobił.
- littlebitchcake

#15.

Jej uwielbienie dla koców i poduszek nie zna granic. Mamy ich tyle w sypialni i w salonie, że więcej już się po prostu nie zmieści. Są dosłownie wszędzie, a nasz pies ma już tyle koców, że sam nie wie, co z nimi robić.
- GentlemanBAMF

#16.

Jesteśmy małżeństwem od 10 lat, a ja dopiero miesiąc temu zauważyłam, że przed snem przygotowuje sobie skarpetki na następny dzień. Nie spodnie, koszulę czy majtki - skarpetki.
- sauerpatchkid
258
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dla jednych dziwne, dla innych zupełnie normalne. 7 ciekawostek o jedzeniu
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Megatsunami w zatoce Lituya na Alasce. Woda sięgnęła terenu powyżej 500 m n.p.m.
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Erupcja wulkanu, której skutki odczuwano na całej Ziemi przez kilka lat
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu Na pierwszy rzut oka to stara, ledwo trzymająca się chata, ale nic bardziej mylnego
Przejdź do artykułu Nie zdajemy sobie sprawy z rozmiaru tych rzeczy, dopóki nie porównamy ich z człowiekiem XVII
Przejdź do artykułu Chłopiec, na podstawie życia którego napisana została „Księga dżungli”

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą