Szukaj Pokaż menu

Nie ma to jak ruchome obrazki z odważnymi dziewczynami

283 016  
3472   216  
I nikt mi nie wmówi, że takie obrazki są złe!

Założyciel Netflixa powiedział, co sądzi o współdzieleniu kont - Filmoteka Joe Monstera

61 683  
188   81  
W dzisiejszym odcinku obejrzymy kilka minut nowego „Mortal Kombat”, poznamy cenę pierwszego sezonu „Władcy pierścieni” od Amazona, a na koniec dowiemy się, co Netflix sądzi o tym współdzieleniu kont.

Prawdziwy horror, który rozegrał się na australijskich pustkowiach

71 782  
229   95  
Młoda Brytyjka, Elisha Greer, wpadła w szpony szalonego narkomana podczas podróży po Queensland w 2017 roku. Przeżyła dwa miesiące zastraszania i tortur, zanim udało się jej wydostać z rąk szaleńca.

Kliknij i zobacz więcej!

Mieszkanka Liverpoolu podróżowała samochodem po Queensland, kiedy poznała 23-letniego Marcusa Martina w Cairns na obchodach Dnia Australii. Zgodziła się, żeby dołączył do niej w podróży. Z początku facet wydawał jej się przyjacielski i wesoły. Szybko jednak w jego zachowaniu nastąpiła zmiana.

Kliknij i zobacz więcej!

Mężczyzna zgwałcił 31-letnią turystkę, grożąc jej bronią. Uszkodził również jej paszport, aby odwieść ją od ucieczki z samochodu.

Martin przez dwa miesiące więził dziewczynę. Elisha Greer była zmuszona prowadzić samochód z pistoletem przyłożonym do głowy. W tym czasie para przejechała ponad 1600 km przez pustynię. Dziewczyna była bita i wykorzystywana seksualnie.

Kliknij i zobacz więcej!

Upragniona wolność nadeszła po dwóch miesiącach, kiedy to Elisha, prowadząc białe Mitsubishi Pajero w Mitchell w południowo-środkowym Queensland, zatrzymała się na stacji benzynowej, aby zatankować samochód. Podczas dokonywania płatności za paliwo, zwróciła na siebie uwagę pracownika stacji benzynowej.

Kliknij i zobacz więcej!

Pracownik stacji benzynowej spostrzegł, że Greer płakała i była zdenerwowana, kiedy zatrzymała się, żeby zatankować. Twierdził, że dziewczyna była „w stanie szoku” i „przypominała zombie”, kiedy weszła na stację benzynową i ostatecznie odjechała, nie płacąc za paliwo. Dziewczyna miała siniaki pod oczami. Zaniepokojony pracownik stacji uznał, że coś jest mocno nie tak i zawiadomił policję.

Kliknij i zobacz więcej!

Kiedy policja dokonała zatrzymania pojazdu, przerażona dziewczyna siedziała za kierownicą, a jej porywacz ukrył się w tylnej części pojazdu.

Marcus Martin przyznał się do trzech gwałtów i jednego zarzutu pozbawienia wolności oraz napaści powodującej uszkodzenie ciała, umyślne uszkodzenie ciała i duszenie.

Po strasznych pobiciach Brytyjka musiała przejść operację korekty nosa. Oprawca próbował wyłupić jej oczy i złamał obie nogi.

Martin przyznał, że dusił swoją ofiarę, ponieważ nie chciała spać. Zabrał Elishy tabletki antykoncepcyjne, aby dziewczyna zaszła w ciążę, urodziła dziecko i nie mogła go zostawić. Gwałciciel zastraszył ofiarę, twierdząc, że należy do grupy przestępczej, której członkowie są rozproszeni po całym świecie i że ją znajdą, dokądkolwiek ucieknie.

W 2019 roku Marcus Martin został postawiony przed sądem i skazany na 10 lat więzienia.

Kliknij i zobacz więcej!

Po powrocie do Wielkiej Brytanii dziewczyna dwukrotnie próbowała stworzyć związek, ale na razie trudno jej zaufać innej osobie. Czasami ogarnia ją przygnębienie, ale stara się nie poddawać i wierzy, że pewnego dnia upora się z przykrymi wspomnieniami.

Kliknij i zobacz więcej!

Pomimo całego przeżytego horroru Elisha planuje wrócić do Australii, nawet jeśli jej oprawca wyjdzie na wolność. Dziewczyna mówi, że się go nie boi i nie pozwoli, by nadal kierował jej życiem.

229
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Założyciel Netflixa powiedział, co sądzi o współdzieleniu kont - Filmoteka Joe Monstera
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 7 naturalnych zjawisk, w których istnienie trudno uwierzyć
Przejdź do artykułu Tajemnicze zaginięcie francuskiego wynalazcy Louisa Le Prince'a
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Najbardziej perwersyjna zabójczyni w historii Japonii
Przejdź do artykułu Faceci opowiadają o rzeczach, których nie rozumieją u kobiet
Przejdź do artykułu "Campden Wonder", czyli tajemnicza sprawa Williama Harrisona
Przejdź do artykułu Erupcja wulkanu, której skutki odczuwano na całej Ziemi przez kilka lat
Przejdź do artykułu Tych faktów o starych grach mogliście nie znać
Przejdź do artykułu 15 lat za dziecięce wymysły - oczerniony przez uczennice mężczyzna jest sądzony za pedofilię

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą