Szukaj Pokaż menu

Plakaty, które doprowadziły do sądowych batalii

60 320  
153   12  
Będąc właścicielem hollywoodzkiego studia, trzeba zadbać o dobre ubezpieczenie. Okazuje się, że skandal, nierzadko z finałem na sali sądowej, może wywołać nawet z pozoru niewinny plakat promujący seans. Jeśli nie dojdzie do zawarcia ugody między stronami, konsekwencje nieprzemyślanych decyzji grafików oraz zlecających im robotę filmowców mogą niekiedy być olbrzymie!

Oni pocałowali się na planie filmowym, chociaż nie było tego w scenariuszu

56 708  
161   29  
Nie ma takiego filmu, w którym finalna akcja rozgrywa się dokładnie w 100% według scenariusza. Zawsze ktoś coś musi zmienić, aktorzy improwizują, a i nierzadko dają ponieść się romantycznym uniesieniom na planie...

Najgorsze opowieści z tinderowych randek II

53 449  
222   32  
W dzisiejszych czasach chodzenie na randki z ludźmi poznanymi przez portale internetowe to nic dziwnego. Jednym z najpopularniejszych sposobów zawierania tego typu znajomości jest Tinder. Niestety poznani tam ludzie często pozostawiają tylko traumatyczne wspomnienia, którymi internauci postanowili się podzielić po raz kolejny.

#1.

Zmusił mnie, żebym oglądała jego amatorskie teledyski do jego kawałków rapowych i próbował polubić swój FP na Facebooku z mojego telefonu, kiedy nie patrzyłam.

- giraffacamelopardal

#2.

Wszedłem do kawiarni, ona już tam była. Zamówiłem coś do picia i usiadłem. Ona zmierzyła mnie wzrokiem i powiedziała: przejdę od razu do sedna, szukam ojca dla czwórki moich dzieci. Wstałem i wyszedłem bez słowa.

- vintorzaleris

#3.

Randka szła idealnie. Po 20 minutach ona jednak powiedziała: „Będę szczera. Wiem, czego wymagam od mężczyzny, a ty tego najwyraźniej nie masz”. W wieku 25 lat byłbym zdruzgotany i zastanawiał się, co jest ze mną nie tak. W wieku 35 lat podziękowałem jej za szczerość i ucieszyłem się z niespodziewanego wolnego wieczoru.

- ineptech

#4.

Nie ja, ale moja przyjaciółka miała świetną randkę z chłopakiem poznanym na Tinderze. Byli w barze, zamówili po drinku, wszystko szło świetnie. Upili się trochę, doszło do małego zbliżenia, dużo się całowali i ogólnie zabawa była przednia. Rozmawiali o ważnych rzeczach, przyszłości, czego chcą od życia i wydawało się, że we wszystkim się zgadzają. Obiecał, że się odezwie, jednak nie zrobił tego przez kilka kolejnych dni. Była to dziwna sytuacja, bo moja znajoma zwykle dobrze wyczuwa facetów i wie, czy są nią zainteresowani - ten ewidentnie był. W końcu znalazła go na Facebooku i sprawdziła, co porabia. Okazało się, że kilka dni po randce zmarł.

- megsomatosis

#5.

Kłamała odnośnie swojego wieku. Na dodatek chciała mieć dziecko - na już!

- dr_zevon

#6.

Poszliśmy do jej mieszkania, nażarliśmy się grzybów i od słowa do słowa wylądowaliśmy w łóżku. Niestety ona była z tych, co lubią kąsać w trakcie. Gryzła naprawdę mocno i czułem się, jakbym spędzał noc z ogromnym pająkiem. Nie spodobała jej się moja reakcja, więc wykopała mnie z mieszkania. Poszedłem do samochodu i spędziłem tam długie godziny na naprawdę ostrej grzybowej fazie. Obudziłem się następnego ranka z ogromnymi śladami po ugryzieniach na ciele... Przestroga dla was, panowie - nigdy nie róbcie tego z nieznajomą z Tindera po grzybach.

- brtnbrdr13

#7.

Przyjaciel z klasy miał dopasowanie na Tinderze z moją ówczesną dziewczyną. Powiedział mi o tym i wymyśliliśmy mały podstęp. Na randkę zamiast niego przyszedłem ja i z przyjemnością patrzyłem, jak moja (teraz już była) dziewczyna miota się i nie wie, co powiedzieć.

- DeonardoLiCaprio

#8.

Spotkaliśmy się w kawiarni po tym, jak przez kilka dni wymienialiśmy się wiadomościami. Zapowiadało się całkiem nieźle, jednak ten przyszedł, zamówił coś, usiadł, przywitał się i... wyciągnął laptopa. Siedzieliśmy tak przez następną godzinę, a on nie odezwał się słowem. Wzięłam ze sobą tylko telefon, bo myślałam, że umówił się ze mną po to, żeby porozmawiać czy coś. Teraz sobie myślę, że powinnam wyjść wcześniej.

- mediocrityisenough

#9.

Poszłam na randkę z chłopakiem poznanym przez Tindera. Nie minęło nawet pięć minut, a on zaczął obrzucać mnie teoriami spiskowymi na temat 9/11 i nie chciał przestać nawet po tym, jak wyraźnie oznajmiłam mu, że nie interesują mnie tego typu tematy. Napisałam mu później, że chyba do siebie nie pasujemy i zaczęło się... przez 2 miesiące dzwonił do mnie o 3 nad ranem i udawał, że jest z firmy meblarskiej i ma problemy z dostarczeniem mojego zamówienia.

- rides_bikers

#10.

Byliśmy na trzech randkach. Któregoś razu, gdy poprosiła mnie o spotkanie, powiedziałem jej, że odwiedzam rodzinę i nie będę dostępny aż do następnego weekendu. W tamtym momencie dostała świra i wysłała mi 7-stronicowy tekst o tym, jak zniszczyłem to, co mogło być idealnym związkiem i że nadal chce za mnie wyjść, jeśli tylko postawiłbym ją na pierwszym miejscu. Następnie zostawiła mi wiadomość głosową, w której śpiewała "U Got It Bad" Ushera, płacząc i mówiąc w kółko, że mnie kocha. Dwa dni później wysłała mi zdjęcia, jak pali naszą wspólną listę rzeczy, które chcieliśmy razem zrobić przed śmiercią. Cieszę się, że wyszedłem z tego związku cało.

- imaebyabluth

#11.

Miałam randkę z facetem, który nie miał nawet odwagi, żeby podejść do mnie i zapytać "czy to ja". Zamiast tego robił mi zdjęcia z daleka i wysyłał mi je przez messengera z pytaniem, czy jestem którąś z osób na zdjęciu.

- guinea_pirate89

#12.

Próbowała mi opchnąć ubezpieczenie w trakcie naszej romantycznej kolacji. Miała przygotowaną pełną ofertę i obraziła się, że nie wybrałem jej, tylko swojego obecnego ubezpieczyciela. Podzieliłem rachunek, zapłaciłem swoją część i wyszedłem.

- Uncle_Dingus

#13.

Poszedłem na randkę z jedną laską do pubu, gdzie podczas rozmowy chciała zrobić zdjęcie mojego prawa jazdy i wysłać je swojej siostrze. Dwie minuty później wspomniała o moim wyroku w zawieszeniu, który miałem pięć lat wcześniej. Jej siostra prześwietliła moją kartotekę pod kątem kryminalnym i zrobiła to całkiem szybko.

- thatguywiththecamry

#14.

Czekałam na swoją randkę w centrum handlowym. W końcu go wypatrzyłam, on mnie chyba też. Złapaliśmy kontakt wzrokowy, po czym... odwrócił się i odszedł.

- Chlorure

W poprzednim odcinku

222
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Oni pocałowali się na planie filmowym, chociaż nie było tego w scenariuszu
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Erupcja wulkanu, której skutki odczuwano na całej Ziemi przez kilka lat
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o królowej Wiktorii
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Król hazardzistów Amarillo Slim i jego najbardziej niesamowite zakłady
Przejdź do artykułu Chłopiec, na podstawie życia którego napisana została „Księga dżungli”

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą