Szukaj Pokaż menu

Fotografie w stylu: Co tu się odwaliło? CIII - Deszcz, nie deszcz - podlewać trzeba

40 694  
207   24  
Co głupiego zobaczysz w dzisiejszym odcinku? Przekonaj się.

Pochodzenie callsignów pilotów

25 898  
197   30  
Callsigny, czyli ksywy pilotów, nie biorą się znikąd. Pilot nie może po prostu ogłosić "Mówcie na mnie Maverick". Callsigny nadawane są przez kolegów na podstawie wyglądu, cech charakterystycznych czy zdarzeń z życia pilota... często niebędących powodem do dumy.

Internauci dzielą się historiami, kiedy coś dziwnego obudziło ich w środku nocy

37 107  
116   36  
Czy obudziliście się kiedyś w środku nocy zlani potem, bo coś stało się w waszym mieszkaniu? Ci internauci znają to uczucie bardzo dobrze i postanowili podzielić się swoimi historiami.

#1.

Moja 5-letnia córka, z włosami zaczesanymi na twarz, stanęła przed moim łóżkiem. Wypisz wymaluj scena z tego filmu "The ring". Nie zasnąłem już tej nocy.

- hunebbq.dhune

#2.

Miałem klapę dla kotów w drzwiach, żeby moi podopieczni mogli sobie wchodzić i wychodzić, kiedy tylko zechcą. Pewnej nocy kot sąsiadów skorzystał z wejścia, próbował wtargnąć na moje łóżko (na którym spały już moje koty) i zaczęła się walka. Na mojej piersi...

- timdrawscars

#3.

Wieczorem pokłóciłem się z dziewczyną. Poszedłem do łóżka spać i obudziłem się w środku nocy. Ona stała nade mną i gapiła się na moją twarz. Kiedy zapytałem, co robi, odpowiedziała, że "nie może się zdecydować, co ze mną począć". Następnego dnia już nie byliśmy razem. Nadal nie wiem, co do cholery miała na myśli.

- tired_old_man_08

#4.

Przysnąłem w środku dnia w pracy na platformie na 150-metrowym kominie. Obudziłem się, patrząc w dół i prawie zszedłem na zawał.

- rjmahoney17

#5.

Moje 3-letnie dziecko ćwiczyło korzystanie z nocnika, ale nie lubiło korzystać ze swojej łazienki. Więc pewnej nocy około godziny 3 dziecko ukradkiem weszło do naszej sypialni i wyszeptało wprost do mojego ucha "tatusiu, muszę zrobić siusiu". Odruchowo prawie uderzyłem go z pięści w twarz.

- brohamd

#6.

Obudził mnie hałas w domu. Poszedłem na mały rekonesans z jedyną bronią, jaką miałem pod ręką - samurajskim mieczem, który wisiał na ścianie. Odkryłem, że klapa od stryszku była otwarta, a nie ma żadnych szans, żebym zrobił to ja lub moja żona wieczorem. W domu nic nie było, poszedłem więc na strych, jednak katanę zostawiłem na dole.

Wchodzę więc nieuzbrojony po schodach, a na górze... nie znalazłem kompletnie nic. Do dzisiaj nie wiem, co mnie obudziło i co uchyliło klapę na strych.

- shaunebersole

#7.

Obudziłem się, bo moja dziewczyna zawołała do mnie "kochanie", jak to zwykła mnie nazywać. Zapytałem jej "co chcesz ode mnie?", a ona na to, że nic. Nagle dostałem od niej SMS-a. Okazało się, że była zbyt przerażona, żeby się do mnie odezwać. Napisała, że też słyszała, jak ktoś wołał "kochanie". W domu jednak nie było nikogo oprócz nas.

- nickrobbins60

#8.

Obudził mnie gremlin wyglądający jak skarpetka. Myślałem, że to mój brat robi sobie ze mnie jaja, jednak kiedy spojrzałem w dół, ten warknął na mnie. Uciekłem do kuchni i zwymiotowałem ze strachu. Kiedy wróciłem, w pokoju nie było już nikogo. Do dzisiaj nie wiem, co to było, czy działo się to naprawdę, czy to tylko wytwór mojej wyobraźni. Jednak pamiętam to doskonale. To wydarzenie wyryło się w moim mózgu, choć miałem wtedy tylko cztery lata...

- resurrectedzeb

#9.

Obudziłem się w środku nocy w mojej kawalerce w centrum miasta. Ciemno jak w d*pie, ja sam jak palec i nagle słyszę, jak samoistnie odkręca się kran. Robi to bardzo powoli. Najpierw woda lekko kapie, potem leje się coraz bardziej, aż w końcu uwolnił się niekontrolowany strumień, który trudno było zatrzymać. Wszystko dookoła mokre, ja wstaję z łóżka, zakręcam i pokazuję środkowy palec nieczystej sile, która to zrobiła i wracam do łóżka. Pieprz się, duchu! Ja chcę spać.

- christianwhy

#10.

Raz obudziłem się w środku nocy, aby zobaczyć z dziesięć szerszeni latających po moim pokoju.

- todea74

#11.

Sprowadziłem sobie jakąś laskę na jedną noc. Nagle obudziła się w pewnym momencie i zaczęła wrzeszczeć, jakby ktoś wykręcał jej palce od stóp. A potem... jakby nigdy nic, wróciła do spania. Kiedy zapytałem jej, co to było, powiedziała, że nic i zasnęła.

- thebloodynein

#12.

Moja narzeczona miała zły sen i krzyknęła nagle "wypier*alaj!". Ja wyskoczyłem z łóżka jak poparzony. Jeszcze nigdy tak szybko nie byłem gotowy, aby bić się z kimś.

- nikignjatovic

#13.

Obudziłem się pewnej nocy i uświadomiłem sobie, że moje mieszkanie właśnie zostało obrabowane. W pokoju obok spało moje dziecko i też nic nie usłyszało.

- miznattie

#14.

Obudził nas odgłos wystrzału rakiet z helikoptera. Zaraz przed naszymi barakami trwały jakieś nocne ćwiczenia...

- 11b_cupcake

#15.

Czujnik dymu uruchomił się nagle, bo baterie zaczęły się wyczerpywać. Obudziłem się z krzykiem i potem nie mogłem już zasnąć. Przeklęte ustrojstwo!

- davegin79

#16.

Moje lunatykujące dziecko. Mój mąż wyskoczył z łóżka i złapał je w ostatniej chwili. Właśnie miało rozpocząć wędrówkę po schodach, co mogło się bardzo źle skończyć.

- ai.21.13

#17.

Odgłosy wymiotującego psa. Nigdy jeszcze nie podniosłem się tak szybko z łóżka.

- beanspdx

#18.

Koleś, którego przywlokłem nieprzytomnego z baru do domu.

- tarateeghan
116
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Pochodzenie callsignów pilotów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu - O maj gat! Nie dalibyście jej 62 lat
Przejdź do artykułu Kiedy starasz się robić, dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek znalezionych w jedzeniu
Przejdź do artykułu Dostawcom jedzenia przytrafiają się bardzo ciekawe przygody, a te historie są tego najlepszym dowodem
Przejdź do artykułu Faktopedia CMXCVIII - "Moja przygoda z orgiami"
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu Co się stanie, kiedy połączymy ze sobą brytyjskie monety? Meksykanie też tak by chcieli
Przejdź do artykułu Trudno uwierzyć, że ta krucha japońska uczennica jest w rzeczywistości 42-letnim ojcem dwójki dzieci
Przejdź do artykułu Chłopiec, na podstawie życia którego napisana została „Księga dżungli”

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą