Szukaj Pokaż menu

„Świat według Kiepskich” powróci z nowym Paździochem - Filmoteka Joe Monstera

47 165  
154   33  
W dzisiejszym odcinku obejrzymy sobie zwiastun nowej wersji filmu „Mortal Kombat, poznamy kolejny film z Sherlockiem Holmesem oraz sprawdzimy pewien szalony pomysł fanów dotyczący „Szklanej pułapki”.

„Kolega znalazł na strychu starą wazę”, czyli co zrobić, kiedy budzi się sumienie

33 971  
73   11  
Wszędzie na świecie obowiązują – wydawałoby się – te same zasady. Nie twoje? Nie zabierasz. Twoje? Nie zostawiasz. A jednak każdego roku tysiące turystów uznają, że „poczęstowanie się drobną pamiątką nikomu przecież nie może zaszkodzić”. Szkodzi, i to bardzo.

Pracownicy warsztatów pokazują najdziwniejsze problemy, z jakimi przyjechali do nich ich klienci VI - opony prawie sportowe

61 321  
353   70  
Mechanicy już się do tego przyzwyczaili, ale strach pomyśleć, że takie pojazdy na co dzień mijają nas na ulicach.

#1. "Musiałem rozebrać cały przód samochodu, żeby go wydobyć"#2. "Oczy po 50 km jazdy"#3. "Nikt spośród 4 pasażerów nie ucierpiał, gorzej z samochodem"#4. "Klientka powiedziała, że mąż załatał oponę, ale powietrze nadal ucieka"#5. "Oni to robią specjalnie, na pewno!"#6. "O mało się nie zsikałem, wziął mnie z zaskoczenia"#7. "Ktoś tu ma problemy z pamięcią"Wyłącz światła, tłumoku

#8. "Zeszło mi powietrze, proszę coś z tym zrobić"#9. "Kiedy holujesz samochód za swoim kamperem, pamiętaj ustawić na luz"#10. "Klient powiedział: nie bój się, jest przyjazny"#11. "Komuś tu nie zależy na własnym życiu"#12. "Gdzieś pod tym jest klema"#13. "Klient poprosił o zmianę opony na zapas z bagażnika. W środku znalazłem betonową kulę ważącą ze 100 kg. Powiedziałem, że nie ma mowy"#14. "Siostra właśnie kupiła Nintendo Switch. To jest koło z jej samochodu. Priorytety"#15. "Klient skarży się, że od miesiąca silnik mu się przegrzewa"#16. "Kiedy wykłócasz się o wysokość rachunku u innego mechanika i stwierdzasz »Po prostu włóż go z powrotem do samochodu«"#17. "Klient narzeka na zapach benzyny w samochodzie. To tylko połowa kanistrów, które przewoził"#18. "Zapowiadają śnieg i mróz. »Nie próbuj mi wciskać nowych opon, nie potrzebuję ich«"#19. "Starszy mężczyzna nie dał sobie wytłumaczyć, że po przejechaniu 50 km w czasie 8 miesięcy nie potrzebuje wymieniać oleju"#20. "Za bardzo się pospieszył z wjazdem do hali"#21. "Tapicerka w samochodzie palacza"#22. "Dziadek powiedział »Po prostu napompuj i możesz jechać dalej«"#23. "Klient samodzielnie założył zbyt duży akumulator i siłowo zatrzasnął klapę"#24. "Kupiłem silnik z portalu ogłoszeniowego, chodził dobrze i trzymał kompresję, ale kiedy zdjąłem pokrywę zaworów..."#25. "Żeby lepiej się trzymał w zakrętach"#26. "Tak, ktoś taki przyjechał do naszego warsztatu"Próbki COVID-19 na pokładzie tego pojazdu. Zagrożenie biologiczne.

#27. "Przejechał w ten sposób 700 km po bezludnych okolicach Australii. Felgi się tak pogięły, że nie da się dojść do śrub, aby je zdjąć"#28. "Klient powiedział »Coś dziwnie pachnie i z przodu dobiega dziwny hałas«"#29. "Ktoś na takich slickach pewnie teraz jeździ w twojej okolicy"#30. "Kierowca ciężarówki dziwił się dlaczego nie pozwoliłem mu założyć tych opon"#31. "Klientka powiedziała, że jakoś wolno dziś jeździ"#32. "Kiedy w salonie dają Mazdę 3 na jazdę próbną gówniarzowi, który nie ma pojęcia o obsłudze samochodu z manualną skrzynią biegów.#33. "Jak dla mnie wszystko tu jest w porządku"#34. "Drzwi wydawały się jakieś ciężkie"#35. "Domowy lifting"
W poprzednim odcinku
353
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu „Kolega znalazł na strychu starą wazę”, czyli co zrobić, kiedy budzi się sumienie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Jeżdżę w Oslo na Uberze, czyli ile zarabia kierowca łamiący prawo w Norwegii
Przejdź do artykułu Co o ludziach mówią ich tatuaże?
Przejdź do artykułu Opuszczony salon Forda z fabrycznie nowymi samochodami
Przejdź do artykułu Faceci opowiadają o rzeczach, których nie rozumieją u kobiet
Przejdź do artykułu Jak stracić 6 milionów dolarów w kilka sekund?
Przejdź do artykułu Na pierwszy rzut oka to stara, ledwo trzymająca się chata, ale nic bardziej mylnego
Przejdź do artykułu Zobacz, jak zmieniły się te miejsca (i rzeczy) po ich umyciu VIII
Przejdź do artykułu Audi 80 B3 (model 89) - mała ocynkowana rewolucja od Audi

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą