Szukaj Pokaż menu

Recenzje telewizora wartego 400 000 złotych

306 826  
919   69  
Internet przemówił: jeśli jest jedna rzecz, za którą powinieneś oddać swoją duszę, to jest nią 105-calowy telewizor z wklęsłym ekranem. Nie wierzysz? Poniższe recenzje z Amazona rozwieją wszelkie wątpliwości.

#1.


Najdziksze newsy tygodnia – Książę p0rnograficznego podziemia skazany na 40 lat odsiadki

90 281  
228   70  
W dzisiejszym odcinku ponownie zobaczymy, dlaczego Polacy to mistrzowie Polski. Zajrzymy po ostatni raz do wsi Fucking, a także zobaczymy kilka osób, które popełniły straszną głupotę.

Największe obciachy ostatnich dni - 21-latka chce sprzedać zużytą gumkę z filmu p0rno

130 967  
238   140  
W dzisiejszym odcinku o influencerce, która wychodzi z założenia, że po co marnować coś, co inni bardzo chcieliby mieć. Postanowiła więc sprzedać zużytą gumkę. Będzie też o tiktokerce, która zapoczątkowała ostatnio niebezpieczny trend piłowania sobie zębów. Strach pomyśleć, ile nastolatek pójdzie jej śladem.

#1. Myśliwy oskarżył jelenia o kradzież broni

photo-1583870585423-c5548189eca1?ixlib=rb-1.2.1&ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&auto=format&fit=crop&w=1051&q=80

Policjanci z czeskiego miasta Horní Planá otrzymali nietypowe zgłoszenie od pewnego myśliwego. Mężczyzna razem z kilkoma kolegami spacerował przez las. W pewnym momencie towarzyszący im pies spłoszył stojącego nieopodal jelenia, który zaczął biec wprost na myśliwych. Poroże zwierzęcia przypadkiem zahaczyło o broń wiszącą na ramieniu myśliwego. Teraz mężczyzna oskarża zwierzę o kradzież. Jeleń był podobno widziany z bronią kilometr dalej. Policja wystosowała komunikat, w którym prosi potencjalnego znalazcę broni o odniesienie jej na komisariat.
RMF24.pl

#2. 29-latka udawała, że jest śmiertelnie chora. Za pieniądze od przyjaciół urządziła wymarzone wesele

BB1brV8A.img?h=315&w=600&m=6&q=60&o=t&l=f&f=jpg&x=445&y=305

Tori Standen ogoliła głowę na łyso i udawała przed światem śmiertelną chorobę. 29-latka wzbudziła litość przyjaciół, którzy zorganizowali w internecie zbiórkę, by pomóc Tori oraz jej partnerowi w sfinansowaniu wymarzonego ślubu. Ostatecznie udało im się uzbierać 8,5 tys. funtów. Szczęśliwa Tori bawiła się w najlepsze na przyjęciu, a jej przyjaciele zaczęli podejrzewać, że kobieta zrobiła ich w balona i wcale nie choruje na raka w ostatnim stadium rozwoju. Wreszcie postanowili się z nią skonfrontować. Przyparta do ściany Tori przyznała, że jest zdrowa. Oszukani znajomi zadzwonili na policję. Teraz 29-latka prawdopodobnie będzie musiała oddać pieniądze.
LAD Bible

#3. Tiktokerka zachęca nastolatki do piłowania zębów. Nowy przerażający trend

9ee187d98fd92e723fc3dc2d24006356~c5_720x720.jpeg

Ellise Noorah Hamadi zapoczątkowała ostatnio niebezpieczny trend piłowania sobie zębów. Wszystko po to, by w przyszłości mieć idealny uśmiech dzięki licówkom. Dziewczyna pokazała bowiem swoim fanom, jak wyglądały jej zęby tuż przed zabiegiem nałożenia licówek. Dentyści biją na alarm i radzą nastolatkom, by nie wzorowali się na Ellise. Tak poważne spiłowanie zębów może grozić poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety filmik widziały miliony osób i aż strach pomyśleć, ile nastolatek zainspirowało się "influencerką".

kc-veener-check.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1
The Sun

#4. Polacy szturmują salony IKEA i Agata Meble w czasie pandemii

Filmik nakręcono 28 listopada w Katowicach. Jak widać, Polaków nic nie przekona do darowania sobie zakupów. Nagle wszyscy potrzebują mebli:

https://youtu.be/lXafTj2mYvQ

#5. Księża kłócą się z powodu święcenia hali sportowej w Gryficach

2897cbb5-24b8-40b6-9fe2-7f134bbff0f9

Ks. Kazimierz Półtorak, proboszcz parafii w Gryficach, ogłosił, że święcenie miejscowej hali sportowej, które odbyło się siedem lat temu, jest nieważne. Powód? Święcenia dokonał wówczas ks. Wiesław Dyk, który nie pełnił posługi w Gryficach. Szczeciński duchowny uważa, że nie zrobił nic złego i poświęcenie jest jak najbardziej ważne. Podobnego zdania jest starosta Kazimierz Sać, który siedem lat temu zaprosił ks. Dyka do parafii i poprosił go o poświęcenie hali. Jego zdaniem proboszcz Półtorak sieje nienawiść, a ks. Dyk za poświęcenie nie chciał nawet pieniędzy. Internauci przypuszczają, że proboszcz celowo próbuje unieważnić święcenie, by przeprowadzić je na nowo, osobiście, biorąc przy tym pieniądze od miasta.
O2

#6. Influencerka sprzeda zużytą gumkę z filmu p0rno

link_iaDTZ9tBkckuPMNDHjYzTGOLkqC2oB6O,w1200h627f.jpg

Cosplayerka Belle Delphine "zasłynęła" w zeszłym roku, gdy sprzedawała fanom wodę z wanny, w której brała kąpiel. Teraz 21-latka idzie o krok dalej. Belle ogłosiła, że w święta opublikuje na swoim koncie na OnlyFans pierwszy film p0rno. Mało tego, Belle planuje też sprzedać gumkę, która zostanie użyta w filmie. Dziewczyna wychodzi z założenia, że po co marnować coś, co inni bardzo chcieliby mieć. Fani sugerują, że 21-latka powinna ogłosić licytację gumki. Spekulują, że cena mogłaby dojść nawet do 50 tys. dolarów. Obecnie Belle ma ponad 1,8 mln obserwatorów na OnlyFans.
LAD Bible

>>> Ostatnio pisaliśmy o feministce, której zgasł samochód w drodze na protesty

238
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Książę p0rnograficznego podziemia skazany na 40 lat odsiadki
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 9 ciekawostek o wojowniczych Czukczach
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Biały człowiek w krainie Azjatek - 10 rad i wskazówek dla początkujących
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Spisek koncernu farmaceutycznego, który przez przypadek wyszedł na jaw
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Facet, który wybudował sobie w ogródku norę hobbita
Przejdź do artykułu Co słychać u aktorów z "Teorii wielkiego podrywu"
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą