Szukaj Pokaż menu

Największe obciachy ostatnich dni - Księgowy wydał ponad 300 tys. zł z budżetu firmy na seks z gwiazdą p0rno

132 252  
353   86  
W dzisiejszym odcinku o tym, jak można okraść firmę na grube miliony i opłacać z budżetu dziewczyny do towarzystwa. Będzie też o 23-latce, która po tygodniu znajomości poleciała samolotem na spotkanie z kolesiem z internetu. Oczywiście została przez niego wystawiona na lotnisku. Wspomnimy również o "Królowej życia", która dla swojego chłopaka skłonna jest przekupić prokuratora.

10 przykładów dlaczego epoka wiktoriańska to okres, w którym życie było pełne narkotyków i kończyło się wczesną śmiercią

114 412  
317   52  
Dzisiaj użyjemy monsterowego wehikułu czasu i przeniesiemy się na moment w czasy, kiedy w Wielkiej Brytanii na tronie zasiadała królowa Wiktoria (1837-1901), a więc do okresu, który nazywamy epoką wiktoriańską. Pewnie domyślacie się, że onegdaj żyło się nieco inaczej niż obecnie. Nie macie jednak pojęcia, jak bardzo "inaczej"...

Najdziksze newsy tygodnia – Ksiądz zabawiał się z dwiema prostytutkami na ołtarzu kościelnym

91 655  
316   48  
Dzisiaj będzie trochę o pracy, trochę o sprośnych myślach i o następnym poziomie uwielbienia dla koronawirusa.

#1. Firma Bolt przyznała swoim pracownikom trzy dni dodatkowego urlopu na opiekę nad zwierzakiem ze schroniskaOwocowe czwartki już nie wystarczą, by przyciągnąć nowego pracownika. Karta Multisport też przestała chyba stanowić atrakcyjną opcję i firmy muszą postarać się jeszcze bardziej. Liczą się pomysły idące z duchem czasu, a czy może być coś bardziej znamiennego w obecnych czasach, niż zakładanie rodziny z adoptowanym ze schroniska zwierzęciem? Firma Bolt doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w ramach firmowych benefitów zaczęła oferować pracownikom trzy dni dodatkowego urlopu. Trudno powiedzieć, czy „urlop psacierzyński” w takiej liczbie to wystarczająca zachęta, ale na pewno lepiej nie zastanawiać się nad losem zwierząt, które zostaną adoptowane tylko po to, by ich nowi opiekunowie mogli przedłużyć sobie weekend.

#2. Reporter telewizyjny został zaatakowany przez szopa w relacji na żywoJoe Johns zapamięta tę relację na całe życie. Reporter telewizji CNN prowadził transmisję sprzed Białego Domu, gdy w pewnym momencie zaatakował go szop pracz. Nadpobudliwe zwierzę zaatakowało reportera, zapewne broniąc swojego terytorium albo może nawet samego prezydenta USA. Johns nie zastanawiał się jednak nad tym i instynktownie zaczął bronić się przed napastliwym ssakiem. Na filmie, który został opublikowany w Internecie, widać, jak mężczyzna próbuje odgonić szopa za pomocą aktówki. Co więcej, to nie pierwsza podobna sytuacja w życiu Johnsa, o czym świadczą wykrzykiwane przez niego słowa:
Parszywe szopy! Boże, znowu! To już drugi raz! Zawsze, gdy mam zamiar wejść na żywo.

#3. Firma kupiła pracownikom ponad 4000 aut w podzięce za dobre wynikiRobert Lewandowski udowodnił, że ciężka praca popłaca. Co prawda pracownicy chińskiej firmy z sektora stali Jiangxi West Dajiu Iron & Steel Corporation nie wygrali Ligi Mistrzów i nie zostali najlepszymi piłkarzami świata, ale szefostwo i tak postanowiło docenić ich starania. 4116 osób zatrudnionych w firmie otrzymało po samochodzie w podzięce za osiąganie bardzo dobrych wyników w pracy. Dzięki wysiłkom pracowników firma zanotowała wzrosty piąty rok z rzędu. Nie wiadomo, o jakich wzrostach mówimy, ale można zgadywać, że o sporych, ponieważ pracownikom wręczono Fordy Territory i Volkswageny Magotany o łącznej wartości 74 milionów dolarów.

#4. Erotyczne romansidło o kobiecie zakochanej w koronawirusie rozchodzi się jak epidemiaBycie koronasceptykiem albo koronawyznawcą to pikuś przy doświadczeniach dr Alexy Ashingtonford. Bohaterka książki „Kissing the Coronavirus” [Cmokając wirusa w koronę] próbuje wynaleźć szczepionkę na koronawirusa, ale przy okazji zaczyna odczuwać chore pożądanie, gdy tylko zagląda pod mikroskop. Akcja nabiera ruchów posuwistych, gdy jeden z kolegów pani naukowiec wstrzykuje sobie eksperymentalną szczepionkę, która zmienia go w zielonoskóre uosobienie COVID19. Dr Alexa może w końcu spełnić swoje fantazje i doświadczyć bezlitosnej siły, która opanowuje świat. Osoby, które przeczytały książkę autorstwa niejakiej M.J. Edwards, mają rozbieżne opinie, bowiem wszystko zależy od przyjętej perspektywy. Jeśli czytelnik podejdzie do tego dzieła na poważnie, to z góry skaże się na porażkę, ale jeśli nastawi się tak samo jak do oglądania filmów o latających rekinach, to na koniec powinien mieć poczucie dobrze spędzonego czasu.

#5. Arcybiskup wydał polecenie spalenia ołtarza, na którym proboszcz zabawiał się z dwiema dominamiNawet nie śmiej nazywać się fanem gierek łóżkowych, jeśli nie jesteś księdzem, który uprawia seks na kościelnym ołtarzu. Proboszcz parafii pw. św. Piotra i Pawła mieście w Pearl River w amerykańskim stanie Luizjana został przyłapany przez jednego z wiernych na zabawach w układzie równobocznym na kościelnym ołtarzu. Wielebny Travis Clark miał jasno sprecyzowane potrzeby, ponieważ wokół ołtarza rozstawiono kamery i specjalne oświetlenie. Gdy o zdarzeniu dowiedział się arcybiskup Luizjany, natychmiast zwolnił zabawowego proboszcza, a ołtarz nakazał spalić. To jednak nie koniec nieprzyjemności, które czekają księdza Travisa. Za nieobyczajne zachowanie grozi mu do trzech lat więzienia. „Lady Vi”, jedna z domin uczestniczących w zdarzeniu, broni jednak duchownego, argumentując w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze, że w zabawie brali udział dorośli ludzie, którzy udzielili świadomej zgody na uczestnictwo.

#6. Algorytmy Facebooka usunęły reklamy cebuli, bo uznały, że cebula to cyckiCo jest okrąglutkie, beżowiutkie i wyciska mężczyznom łzy z oczu? Wygląda na to, że algorytmy Facebooka i ludzka wyobraźnia działają na podobnej zasadzie, przynajmniej w niektórych obszarach. Mechanizmy pilnujące porządku na stronach należących do amerykańskiego giganta usunęły reklamę cebuli z powodu rzekomego naruszenia regulaminu i promowania produktów w sposób seksualizujący. Jeden z kierowników kanadyjskiej firmy Gaze Seed Company, która reklamę opublikowała, mówi, że cała sytuacja jest bardzo zabawna. Mimo to sprawę zgłoszono Facebookowi, który przyznał, że algorytmy zadziałały źle i reklamę przywrócił.

Koniecznie zobacz też poprzedni odcinek Najdzikszych cycków... tfu, newsów.
316
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 10 przykładów dlaczego epoka wiktoriańska to okres, w którym życie było pełne narkotyków i kończyło się wczesną śmiercią
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Głupota czy poświęcenie dla roli? Kto pochorował się na planie filmowym
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Kilka ciekawych faktów o trendach, z którymi mieliśmy do czynienia w latach 90.
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Ciekawe fakty o Nowym Jorku
Przejdź do artykułu Porównanie tego, jak wyglądały kiedyś przedmioty codziennego użytku, a jak wyglądają dzisiaj
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą