Szukaj Pokaż menu

Rude jest piękne!

41 526  
424   33  
Te wspaniałe rudowłose dziewczyny wykorzystują swoją żądną przygód stronę i pokazują nam, że nic nie może ich powstrzymać przed spełnianiem marzeń! Od zwiedzania świata i odkrywania nowych kultur, po podejmowanie nowych wyzwań i możliwości.

Ciężko odzyskać wiarę w ludzi, gdy oszukano cię w tak podły sposób

93 826  
310   10  
Ten facet już chyba nigdy nie zaufa internetowym sklepom. Chciał kupić sobie bajerancki kubek, na którym, po dolaniu gorącej wody, wzorek żarówki zaczyna się świecić. Otrzymał w sumie coś niezwykle podobnego, jednakże nie całkiem to samo...

#1. Po prostu wlej gorącą wodę i żarówka rozbłyśnie.

Kliknij i zobacz więcej!

Ciekawe fakty dotyczące naszych ulubionych seriali z lat 90.

115 145  
328   33  
Ahh te cudowne lata 90., które wielu z nas wspomina z łezką w oku. Musimy pamiętać jednak, że nie byłyby one tak cudowne, gdyby nie wszystkie te seriale, które namiętnie oglądaliśmy w telewizji. Dzisiaj mamy dla was garść ciekawostek na temat kilku z nich.

#1.

Tim Allen odrzucił 50 milionów dolarów, które mu zaproponowano, aby zrobił jeszcze jeden sezon serialu "Pan Złota Rączka". Patricia Richardson odrzuciła 25 milionów dolarów.

#2.

W 1993 roku Matthew Perry podrzucił stacji NBC pomysł na sitcom, którego był współautorem. Serial miał opowiadać o grupie przyjaźniących się ze sobą dwudziestoparolatków. Stacja jednak odrzuciła propozycję, ponieważ trwały już prace nad serialem "Przyjaciele".

#3.

Prace nad każdym 23-minutowy odcinkiem "Dinozaurów" trwały po 65 godzin.

#4.

Sitcom zatytułowany "Ellen" (ten z Ellen DeGeneres) pierwotnie miał nosić nazwę "To moi przyjaciele", jednak w ostatniej chwili zmieniono tytuł, aby nie mylił się z "Przyjaciółmi".

#5.

Cory z serialu "Chłopiec poznaje świat" miał mieć dwóch najbliższych przyjaciół, jednak twórcy nie mogli znaleźć drugiego aktora, który spełniałby ich oczekiwania.

#6.

Dylan McKay (grany przez Luke Perry) miał pojawić się tylko w dwóch odcinkach serialu "Beverly Hills, 90210", jednak producent tak bardzo polubił chłopaka, że wprowadził go do obsady na stałe.

#7.

Ryan Reynolds odrzucił propozycję zagrania roli Xandera w serialu "Buffy postrach wampirów".

#8.

Rachel prawie została wyrzucona z obsady serialu "Przyjaciele", ponieważ trzymał ją kontrakt dotyczący innej produkcji "Muddling Through". Na szczęście prace nad tym drugim serialem zostały odwołane, a Jennifer Aniston wróciła do swojej roli.

#9.

Piosenka autorstwa Pauli Cole, zatytułowana "I Don't Want to Wait" nie była pierwszym wyborem, jeśli chodzi o motyw muzyczny serialu "Jezioro marzeń". Twórcy chcieli uzyskać prawa do piosenki "Hand in My Pocket" Alanis Morrisette, ale ostatecznie im się to nie udało.

#10.

Klaun Krusty - postać z serialu "Simpsonowie" - miał otrzymać własny program. Jego fabuła miała opowiadać o losach klauna, który zdecydował się przeprowadzić do Los Angeles, gdzie dostał swój własny talk-show.

#11.

Scott Gale to autor obydwu ikonicznych motywów muzycznych zarówno dla serialu "Byle do dzwonka", jak i "Złotka".

#12.

W jednym z epizodów serialu "Byle do dzwonka" Jessie miała być uzależniona od amfetaminy, a nie - jak to ostatecznie było w serialu - od kofeiny.

#13.

Twórca Simpsonów - Matt Groening - nazwał wszystkich głównych bohaterów serialu po członkach swojej rodziny. Wyjątkiem był tutaj tylko Bart, którego imie to anagram od słowa "brat" (ang. bachor).

#14.

"Ostry dyżur" pierwotnie miał być filmem. Właśnie z taką myślą Michael Crichton - twórca scenariusza - odsprzedał swój pomysł wytwórni Spielberga. Ostatecznie wymyślono, że zamiast tego stanowi świetny materiał na odcinek pilotażowy serialu.

#15.

Chris Carter zainspirował się do stworzenia serialu "Z archiwum X" po tym, jak przeczytał raport dotyczący porwań przez kosmitów. Według zawartych tam informacji aż 3,7 mln ludzi było święcie przekonanych, że padło ofiarami uprowadzenia.

#16.

Wszystkie sceny z Zordonem z "Power Rangers" zostały nakręcone w jeden dzień. Potem po prostu używano ich ponownie.

#17.

Tori Spelling wyznała, że obsada serialu "Beverly Hills, 90210" praktycznie w ogóle nie nosiła okularów przeciwsłonecznych, bo jej ojciec i zarazem producent serialu - Aaron Spelling - wierzył, że zakrywanie oczu utrudnia wyrażanie emocji przez aktora.

#18.

Quincy Jones zdecydował się zostać producentem wykonawczym "Bajer z Bel-Air" po tym, jak zobaczył Will'a Smith'a robiącego improwizowane 10-minutowe przesłuchanie na imprezie, którą urządzał. Obecni byli tam nawet prawnicy, którzy przygotowywali kontrakty.
328
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Ciężko odzyskać wiarę w ludzi, gdy oszukano cię w tak podły sposób
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Filmowe smaczki, które twórcy ukryli w swoich produkcjach
Przejdź do artykułu Największe kłamstwa filmowe, w które niektórzy z nas nadal wierzą
Przejdź do artykułu Poradzisz sobie z testem trzech kamieni?
Przejdź do artykułu 14 gwiazd drugoplanowych, które niezwykle epicko zaorały swoje role i jedna, która zachwyciła opanowaniem
Przejdź do artykułu Mądrości i sentencje w kiblu zapisane
Przejdź do artykułu Biograficzne ściemy - filmy, które szerokim łukiem omijają niewygodne elementy życiorysów swoich bohaterów
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek z zaskakująco wesołego złodziejskiego fachu
Przejdź do artykułu 10 aktorów i aktorek, którzy obrzydzali swoich partnerów na planie filmowym

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą