Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny w letnich sukienkach

51 267  
464   28  
Nadszedł czas, aby uderzyć na plażę i pokazać nasze letnie stylizacje! Czujemy się żądne przygód i gotowe na zabawę w słońcu, pluskanie się w falach i wygrzewanie się na słońcu. Nasze letnie sukienki są gotowe na plażę i jesteśmy gotowe, aby stworzyć wspomnienia, które przetrwają całe życie!

Tak wyglądają dania z restauracji z gwiazdkami Michelin

104 386  
139   113  
Zastanawialiście się kiedyś, jak prezentują się dania z restauracji z gwiazdkami Michelin? Internauci postanowili podzielić się swoimi doświadczeniami.

MŻJDD - jak uniknąć ciąży? No na pewno nie tak

132 623  
352   93  
Dzisiaj spora dawka przypadków ciążowych oraz przeciętny pech, który w nieprzeciętny sposób chodzi po ludziach!

#1.

Dzisiaj uświadomiłam mojego chłopaka, że w ciążę można zajść również, gdy nie jest się w związku małżeńskim. Przez cały czas myślał, że nie grozi nam zostanie rodzicami, dopóki nie weźmiemy ślubu. Spotykam się z debilem.

#2.

Dowiedziałam się pewnej środy, że w kolejny poniedziałek mój chłopak na stałe wyjeżdża do Norwegii. Jakoś zapomniał mnie o tym poinformować.

#3.

Pracuję na poczcie. Dzisiaj jakaś kobieta przyszła opłacić rachunki, a po usłyszeniu kwoty wyjęła plik banknotów ze stanika, szybko je przeliczyła i przekazała mi. Były wilgotne.

#4. A jak tam w pracy?

Krótki telefon z rana - zostałem zwolniony z pracy. Nowej pracy. Tak nowej, że dziś miałem być tam pierwszy dzień. Mój były już szef zażądał jeszcze, żebym odwiózł mu klucze do firmy - no bo wiadomo, nie pracuję

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Kiedyś pracowałem dla dużej firmy w dużym mieście. Firma zajmowała się pewną niszową branżą. Po dużym projekcie stwierdzono, że sprzątanie wielkogabarytów zrealizuje firma zewnętrzna x a drobnicy y. Ustalono stawkę, termin, ale szefostwo nie przewidziało części zrealizowanej przez firmę y. Kwota równa kilkunastu tys. Ja odchodziłem z końcem roku z własnej woli. Jako że miałem miesiąc wypowiedzenia i prawie miesiąc niewykorzystanego urlopu w pracy byłem tylko dwa dni po złożeniu wypowiedzenia. Mój (już były) pracodawca postanowił natomiast ostatniego dnia urlopu wezwać mnie w celu anulowania mojego wypowiedzenia i wręczyć mi zwolnienie dyscyplinarne za działanie na szkodę firmy. Mimo ustaleń i papierów w dokumentach chcieli zrzucić na mnie koszty firmy y.

#6.

Niecałe dwa miesiące temu zerwałem z dziewczyną. Po tygodniu poznałem nową, która mi wczoraj oznajmiła, że jest w ciąży. Z radości się upiłem. Dzisiaj rano w pracy na kacu czytam maila od mojej byłej

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Jestem w siedmioletnim związku, trzy lata po ślubie. Przez cały ten czas, tak naprawdę, myślę o facecie swojego życia, gdzie byłam chyba zbyt młoda i głupia, by rozumieć jego sygnały. Teraz on jest trzy lata po ślubie z inną kobietą i mają trójkę dzieci. Nie umiem sobie wybaczyć, że tego nie widziałam i nigdy z nim o tym nie porozmawiałam.

#9.

Obudziłam się w nocy, czując, jak mój mąż niespokojnie wierci się w łóżku. Szturchnęłam go lekko, a on wciąż będąc w półśnie, powiedział:

#10.

Kiedyś w Technikum, z racji, że byłem na profilu gastronomicznym, musiałem przynieść sampel swojego gówna, celem wyrobienia sobie książeczki sanepidowskiej. Oczywiście całkowicie o tym zapomniałem i w dniu oddania próbówek z guanem musiałem się

#11.

Wdałem się w bójkę z moim bratem, bo przypomniał sobie, że 12 lat temu zabrałem mu maskotkę. Mieliśmy wtedy po 10 lat.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

352
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Tak wyglądają dania z restauracji z gwiazdkami Michelin
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faktopedia – Papier toaletowy wielokrotnego użytku
Przejdź do artykułu Ujęcia z drugiej wojny światowej, jakich nie znałeś
Przejdź do artykułu Poradzisz sobie z testem trzech kamieni?
Przejdź do artykułu 15 historii, które pokazują, że w fast foodzie też pracują dobrzy ludzie
Przejdź do artykułu Steven Spielberg - rzeczy, których mogłeś o tym reżyserze nie wiedzieć
Przejdź do artykułu Robisz to źle - internauci dzielą się historiami głupiego wykorzystania codziennych przedmiotów
Przejdź do artykułu 20 krajów, do których najlepiej się przenieść, jeśli masz dość i nie odpowiadają ci Bieszczady
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy..." - najlepsze przypadki naszych czytelników
Przejdź do artykułu Szalone przygody z życia dostarczycielki pizzy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą