Szukaj Pokaż menu

Złote myśli Ryana Reynoldsa na temat córki są lepsze niż niektóre teksty Deadpoola

375 216  
959   46  
40-letniemu Ryanowi Reynoldsowi w zeszłym roku urodziła się córeczka. Aktorowi chyba łatwiej było wcielić się w rolę nie-tak-bardzo-super-bohatera Deadpoola niż w rolę ojca. Jego przemyślenia dotyczące małej córeczki są nieco, hmm... oryginalne.

Kliknij i zobacz więcej!

Polska potęgą w wydobyciu uranu - fakty i mity

93 223  
352   34  
Nie wszyscy wiedzą, że w Polsce znajdują się złoża uranu, a jeszcze mniej osób wie o tym, że były i prawdopodobnie będą eksploatowane.

atom

Kilka ciekawych faktów o pięknej Mili Kunis

123 790  
422   68  
Mila Kunis jest utalentowaną aktorką z całkiem interesującym życiorysem. Poznajmy ją nieco bliżej!


#1.


Zaczniemy u podstaw. Aktorka tak naprawdę nazywa się Milena Markowna Kunis. Urodziła się 14 sierpnia 1983 roku w Czerniowcach na (wtedy jeszcze sowieckiej) Ukrainie.

#2.


W 1991 roku przeprowadziła się z rodziną do Los Angeles. Młoda Mila miała wtedy 7 lat.

#3.


Jej mama, Elwira, jest nauczycielką fizyki, a jej ojciec to inżynier mechanik. Mila ma też starszego brata, który jest biochemikiem.

#4.


Po przeprowadzce młodej Milenie nie było łatwo przystosować się do życia w nowym kraju. Przeżyła mały szok kulturowy, a języka angielskiego uczyła się z popularnego w USA programu telewizyjnego "The Price is Right".

#5.


Jej ksywka to "Goldfish", czyli "Złota Rybka". Ktoś przezwał ją tak, bo aktorka po prostu nie potrafi zbyt długo koncentrować się na jednej rzeczy.

#6.Gdy wzięła udział w castingu do "Różowych lat 70.", Mila miała zaledwie 14 lat. Ponieważ aby wziąć udział w przesłuchaniu trzeba było być już po osiemnastce, dziewczyna skłamała o swoim wieku. Producentom tak się spodobała, że zrobili dla niej wyjątek.

#7.Swój pierwszy pocałunek przeżyła przed kamerami z Ashtonem Kutcherem. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że po latach wezmą ze sobą ślub.

#8.


Jako najmłodsza osoba w obsadzie serialu, na planie "Różowych lat 70." Mila przeżyła jeszcze wiele pierwszych razy.

Wilmer Valderrama (Fez) nauczył ją jazdy samochodem, a Danny Masterson (Hyde) zabrał ją na bal absolwentów i poczęstował pierwszym w życiu drinkiem.

#9.


Aktorka cierpi na heterochromię - jedno oko ma brązowe, a drugie piwne.

#10.


Mila lubi uczyć się nowych rzeczy przy okazji pracy na planie zdjęciowym. Podczas nagrywania jednego z odcinków "Strażnika Teksasu", Chuck Norris nauczył ją wyprowadzania porządnych ciosów pięścią. Z kolei kręcąc "Maxa Payne'a" aktorka nauczyła się strzelać, a przy okazji filmu "Chłopaki też płaczą" poznała tajniki surfingu.

#11.Językiem ojczystym Mili Kunis jest rosyjski.

#12.Przez 8 lat była w związku z gwiazdą filmu "Kevin sam w domu", Macaulayem Culkinem (2002-2010). Culkin miał bliskie relacje z Michaelem Jacksonem i jest ojcem chrzestnym jego dzieci. Mila również spędzała sporo czasu z "Królem Popu". Otrzymała nawet zaproszenie na prywatny pogrzeb gwiazdora.

#13.


Mila Kunis panicznie boi się robaków.

#14.


Mila Kunis podkłada głos Meg Griffin w serialu animowanym "Głowa rodziny". Zanim jednak dostała tę pracę, do castingu podchodziła aż trzy razy.

#15.


Lekcje aktorstwa zaczęła w wieku 9 lat. Nigdy nie sądziła, że coś z tego będzie, ale podczas jednego z występów wypatrzył ją agent i niedługo później dostała pierwsze zlecenie. Zagrała w reklamie lalek Barbie.

#16.


Mila Kunis nie wzięła nawet udziału w castingu do "Czarnego łabędzia". Rolę dostała z polecenia Natalie Portman.

#17.


Aby się przygotować do roli w "Czarnym łabędziu", Mila przeszła na ścisłą dietę i schudła 9 kilogramów. Brała też lekcje baletu. Trenowała "tylko" 4 godziny dziennie.

Podczas kręcenia filmu doznała kilku kontuzji. Między innymi naderwała więzadło i zwichnęła ramię.

#18."Powrót do Krainy Oz" to pierwsza książka, jaką przeczytała po angielsku. "Czarnoksiężnik z Oz" to jej ulubiony film. Tym bardziej musiała się ucieszyć, gdy w 2013 roku zagrała w filmie "Oz: Wielki i potężny".

#19.Aktorka tak bardzo kocha "World of Warcraft", że musiała usunąć grę. Twierdzi, że za bardzo się uzależniła.

#20.


Aktorka nie przepada za scenami rozbieranymi. W filmach "Chłopaki też płaczą" i "To tylko seks" ciałem świeciła (niestety) dublerka.

#21.W jednym z wywiadów zdradziła, że woli "Star Treka".

#22.


Z Ashtonem Kutcherem najpierw łączyła ją wieloletnia przyjaźń, która przerodziła się w coś więcej po rozwodzie aktora z Demi Moore. Mila i Ashton pobrali się w 2015 roku, mają córkę i syna.

#23.


Przed debiutem w "Różowych latach siedemdziesiątych" Kunis zagrała w 15 reklamach. Miała też epizody w "Dniach naszego życia", "Słonecznym patrolu" i "Siódmym niebie".

#24. A na deser...


#25.


#26.


#27.


#28. A to niestety dublerka...

422
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Polska potęgą w wydobyciu uranu - fakty i mity
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu Spotykali się ze znanymi osobami, zanim ci zyskali sławę i wyglądali obciachowo... Teraz dzielą się starymi zdjęciami
Przejdź do artykułu Prośba o przeróbkę zdjęcia na 4chanie
Przejdź do artykułu Gwiazdy, które wstydzą się swojej rodziny (i mają ku temu niezłe powody)
Przejdź do artykułu Jak z taniej zabawki Sokoła Millenium dla dzieci zrobić prawdziwy, pełnoprawny model
Przejdź do artykułu Polscy celebryci w przeszłości X
Przejdź do artykułu Nieznane fakty, które miały miejsce podczas kręcenia znanych filmów
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Amber Heard potrafi robić obrzydliwe rzeczy w łóżku
Przejdź do artykułu Bardzo brzydkie tajemnice "nieskazitelnych" idoli, uwielbianych przez miliony

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą