Szukaj Pokaż menu

Kiedy myślałem, że żona już śpi i poszedłem po... - 15 codziennych reakcji na gifach CCCI

77 129  
299   21  
Dziś m.in. wizyta w lodziarni, oddelegowanie do pracy w Chinach, świętowanie rocznicy w pracy, benzyna tańsza o 10 groszy oraz ochota na przekąski.

Eropak DCCLXII - Perwersyjna zabawa w przebieranki

83 513  
219  
Dzisiaj porozmawiamy o zmianach klimatu, dlaczego koronawirus jest dobry oraz sprawdzimy, co robi Szarapowa...

Internauci udowadniają, że koty to prawdziwe dupki

48 078  
99   95  
Niezależnie od tego, jak bardzo kochasz koty, musisz przyznać, że bardzo często zachowują się one jak zwykłe dupki. Pewna kobieta poprosiła użytkowników Twittera, aby podzielili się negatywnymi historiami z kotami w roli głównej.

#1.

Najgorszy kot na świecie odkrył, że może obudzić ludzi, wdzierając się do pokoju malucha o 6 rano i budząc go.

#2.

Dosłownie rzuca się na drzwi, dopóki się nie otworzą. Słysząc to walenie, 2-latek jest tak przerażony, że zaczyna krzyczeć. Kiedy tylko jesteśmy na nogach, kot zaczyna uciekać po całym domu, bo doskonale wie, że jeśli go złapiemy, to wywalimy go na zewnątrz.

#3. Czy właśnie rozmawiamy o najgorszym kocie świata? Poznajcie Chandlera.

#4.

Kiedy kotka mojej mamy jest głodna, a ja jestem w łóżku, kładzie się na boku i uderza o mnie swoim ogonem tak, żeby mały kociak atakował ogon i mnie jednocześnie.

#5. Mój przerażający kot wspiął się na futrynę w środku nocy i zanurkował wprost na moje krocze, jak jakiś mistrz wrestlingu

#6. Mój szatański kot gapi się na mnie w ten sposób, dopóki nie wstanę i go nie nakarmię

#7.

Biega po całym domu jak szalony o 3 w nocy, skacze i kopie po drzwiach i ścianach. Je rośliny tylko po to, żeby później je zwymiotować. Wymaga, aby drzwi zawsze były szeroko otwarte bez wyraźnej potrzeby. Skarży się na mnie, kiedy wracam późno lub jestem poza domem za długo oraz spada ze wszystkiego.

#8.

Najgorszy kot na świecie?

Harley: "potrzymaj mi piwo..."

- roztargał moją zasłonę prysznicową na pół - zdjęcie numer 1
- roztargał papierową roletę wiszącą w oknie - zdjęcie numer 2
- pogryzł mój kabel od konsoli
- pogryzł wszystkie moje zatyczki do uszu

Ma dopiero 6 miesięcy.

#9.

Mam wspaniałą kotkę. Kiedy kłócimy się z mężem, kotka idzie i sika na jego ubrania. Zapewne powinnam ją za to opieprzyć, ale czy ktokolwiek z was powstrzymywałby ją?

#10.

Poznajcie Mario. To prawdziwy geniusz zła. Musieliśmy zainstalować zabezpieczenia przeciwko dzieciom we wszystkich drzwiach, bo kot odkrył, jak je otwierać i zaczął wypuszczać wszystkie nasze niewychodzące koty na zewnątrz. Jego nowy trik to włączanie kranów w całym domu, kiedy śpimy. To przez niego piję.

#11.

To jest Chuck. On właśnie mnie obudził swoim płaczem, abym go nakarmił. Jego płacz jest bardzo słodki, więc bardziej łamie mi tym serce, niż mnie wkurza.

#12.

Oto Chewy (ang. chew - żuć). Nie powinnam go tak nazwać.
Odkrył, że mój wąż od maski nosowej to cudowna zabawka.
Teraz mam dziury na całej długości.
Umrę przez brak tlenu i to wszystko z winy kota.

#13.

Przez 10 lat musiałam odprowadzać mojego kota do jego miski z jedzeniem, w przeciwnym razie systematycznie drapał wszystkie meble i rolety w całym pokoju, potem strącał rzeczy z mebli, a na koniec próbował przewrócić telewizor. Robił to, dopóki nie stawiałam się na zawołanie jego wysokości dupka.

#14.

Moja duża kotka: naciska mój nos, jakby to był dzwonek do drzwi, zaczepia dziurkę od nosa pazurem jak haczykiem na ryby, uderza mnie swoim ogonem, wkłada całą łapę do moich ust, a jeśli wszystko to zawiedzie, siada w przejściu i robi głośny dźwięk "ha!". To ona tutaj rządzi.

#15.

Mój skacze po mnie o 5:30 każdego ranka i zaczyna ugniatać swoimi łapkami. To był uratowany przez nas dziki kot, więc na początku uważałem, że to, co robi, jest słodkie. Stworzyłem kochanego potwora.

#16.

Mój najgorszy kot świata chciałby, abyście poświęcili mu chwilę swojego czasu. Nie przespałem całej nocy w łóżku od ponad roku.

#17.

Mój kot ostrzy pazury o pościel o 6 rano, dopóki nie powiem jej, żeby przestała. Potem przenosi się w okolice moich nóg na łóżku i ostrzy pazury mocniej i szybciej, bo nie mogę jej tam dosięgnąć.

#18.

Nagroda najgorszego kota trafiłaby do tego gościa, który rozwalił nam telewizor, bo nie dostał drugiego śniadania...

#19.

Mój stary rudzielec Sam odkrył, że jeśli naciśnie duży świecący przycisk przy zasilaczu, kiedy gram na konsoli, zaczynam natychmiast gonić go po całym domu

#20.

Moja kotka strategicznie umieszcza obiekty na sobie dla własnej wygody, a ja nie mogę ich ruszyć, bo nie chcę jej niepokoić, ale tak na serio, to jak to w ogóle działa?

#21.

Kiedy mój kot był młodszy, mój ówczesny chłopak nie chciał, żeby zwierzę zostawało w łóżku, kiedy on zostawał na noc. Więc w środku nocy kot zakradał się pod koc, znajdował jego stopy, gryzł go i uciekał. Myślę, że to było sprawiedliwe, w końcu kot był pierwszy w tym łóżku.

#22.

Czy tak wygląda twarz kogoś, kto zamknąłby przede mną dom? Otóż właśnie tak! Dokładnie! Patrzył mi się w oczy, kiedy przesuwał zapadkę od moich drzwi tarasowych.

#23.

Mój miauczy za każdym razem, kiedy jest pozostawiony poza moim pokojem na 0,0005 sekundy. A mówiąc: miauczy, mam na myśli to, że zawodzi. Zupełnie jak dziecko.

#24. Pan Baps kładzie się obok mojej twarzy, dopóki nie zorientuję się, że oddycham kotem

#25.

Najgorszy kot na świecie? Ten staje w kuwecie i sika poza nią. Ścieram to po niej od wielu lat.

#26.

Ta kotka codziennie budzi mnie o 4:30. Przypuszczaliśmy, że jest po prostu głodna, więc zaczęliśmy ją karmić w specjalnej misce dozującej jedzenie i ustawiliśmy czas na godzinę 4 nad ranem. Pomogło na kilka dni, usypiając naszą czujność, po czym zaczęła znowu. Już zapomniałam, jak to jest przespać całą noc.

#27.

Ha! On wygląda jak kot moich sąsiadów, który praktycznie już z nami mieszka. Do tego wali w nasze drzwi wejściowe, dopóki ktoś mu nie otworzy. Brzmi to dokładnie jak pukanie człowieka. Szalony kot! Powodzenia!

#28.

Kiedyś opiekowałam się głuchym kotem mojej koleżanki, kiedy ona wyjeżdżała. Mój najgorszy kot świata zakradał się do niego od tyłu, uderzał go w głowę i uciekał. Kot lubił też torturować mojego psa, po czym uciekał - zwykle na moją choinkę bożonarodzeniową.

Mała rada: drzewka nie utrzymują wagi psa.

#29.

Opiekowałam się 11-kilogramowym kotem mojej siostry przez 2 tygodnie. W tym czasie narobiła na moje stopy, kiedy spałam, narobiła na podłogę obok łóżka, gdzie kładę stopy, kiedy wstaję, obrała pudełko z taśmy i zjadła ją, potem wydaliła tę taśmę wraz z kupą na moje łóżko, nieustannie drapała ścianę i utknęła za kanapą.

#30.

Rubber. Wredny, nieprzewidywalny, wymagający, zawsze miauczący, chcący wchodzić i wychodzić przez całą noc, gapiący się na kojoty, przynoszący robactwo (nie zawsze martwe), zawsze przymierzający się do nas jak do swojego następnego posiłku.

#31.

Mój lubi wspinać się na szafę, która stoi przy końcu łóżka i wystrzeliwać się w powietrze, po czym lądować na moim brzuchu o 4 nad ranem, żeby mnie obudzić. Potem powtarza to co 20-30 minut. Nie śpię już z nią w jednym pokoju. Lubi też być zaangażowana we wszystko, co robię.

#32.

Mój najgorszy kot świata odkrył, jak otwierać drzwi od spiżarni i strącać smakołyki z półki tak, aby pudełko stanęło przed nim otworem.

#33.

Ten kot sika do moich butów, kiedy chce wyjść i nie jest wypuszczony od razu.

#34.

To jest Dexter i jest złodziejem. Ma 10 lat i kradł biżuterię z naszej szafki nocnej, kiedy spaliśmy, od dnia, kiedy go przynieśliśmy do domu. Pierścionki, zegarki, bransoletki, co tylko chcesz. Chował to w suficie.

#35. Najgorszy/najlepszy kot świata: Zawsze muszę brać jeden kubek dla siebie i jeden dla niego, a on i tak pije z mojego.

#36. Ten koleżka właśnie rąbnął mnie w twarz.

#37. Ten potwór wygląda tutaj słodko, ale każdego ranka wali głową w drzwi mojej sypialni, żeby go nakarmić.

#38. Inny najgorszy kot świata uświadomił sobie, że najlepszym sposobem, aby stać się najgorszym, jest budzenie ludzi każdego ranka o 5 nad ranem, żeby się z nią pobawili.

#39.

Uratowany przez nas kot wymknął się i zwiedził cały nasz dom już pierwszej nocy. Zszedłem i zastałem potłuczone szkło z lampy na całej podłodze. Wciąż rozbija rzeczy, ale teraz głównie robi to swoim ogonem i są to kieliszki na wino.

#40.

To jest Silverman... jest głuchy, a nie jest niemy. Miauczy, jakby ktoś go torturował. Za każdym razem wrzeszczy, żeby go wypuścić, a potem gapi się na mnie w ten sposób, więc wpuszczam go do środka. Robi tak przez cały dzień.

#41.

Moja straszna dwójka kotów każdego ranka dosłownie wbiega w rolety o 4:45, bo lubią zachowywać się tak, jakby nie jadły żadnego posiłku przez całe swoje życie.

#42.

Mieliśmy kota, którego nazwaliśmy Murder Muffin (ang. Mordercza Babeczka). Lubiła strącać kubki, ale tylko wtedy, kiedy była w nich słomka. Nie ruszała niczego innego... ale kiedy była tam słomka, to musiało zostać zniszczone

#43. Jadłem włosy mojego człowieka o 3 nad ranem, tak dla zabawy. Po tym, jak ukradłem mu poduszkę.

#44.

Mój kot robił kupę przed drzwiami wejściowymi tak, abym wdepnął w nią, kiedy tylko wejdę do środka. Byłoby tak, gdyby pies najpierw tego nie zjadał.
99
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Eropak DCCLXII - Perwersyjna zabawa w przebieranki
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najważniejsze życiowe lekcje, których nauczył nas serial Breaking Bad
Przejdź do artykułu Czy wiedzieliście, że w Polsce żyją tarantule, skorpiony i papugi?
Przejdź do artykułu Genialna reklama Colgate
Przejdź do artykułu Jak rozdzielić gryzące się psy. Ten prosty trik może uratować życie twojemu zwierzakowi
Przejdź do artykułu Karygodne bzdury utrwalane przez amerykańskie filmy
Przejdź do artykułu 10 najgłupszych ras psów
Przejdź do artykułu 10 lifehacków tak idiotycznych, że niemal genialnych – prosty trik, by przyjąć więcej imigrantów
Przejdź do artykułu Fotografie w stylu: Co tu się odwaliło? LV - majtki dla dwojga (nie pytaj...)
Przejdź do artykułu Ci cholerni ludzie i ich cholerne święta

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą