Szukaj Pokaż menu

Najlepszy tata na świecie

122 922  
1433   16  
Fotograf Dave Engledow początkowo zaczął robić całą serię zdjęć sobie i swojej córce by "uchwycić oszałamiającą i pozbawioną snu nieświadomość świeżo upieczonego ojca." Fotografie te w późniejszym okresie nieco ewoluowały, ale na każdej z nich uwieczniony jest element mający nadać całości wyraz ironii, czyli kubek z napisem "NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE".

Kliknij i zobacz więcej!

Najdziksze newsy tygodnia – trudno uwierzyć w to, co zrobiła ta bezmyślna madka

89 813  
291   135  
W dzisiejszym wydaniu o dzikich kotach, jeszcze dzikszych madkach, dzikich planach edukacji seksualnej i dzikich pomysłach urzędników. W końcu to Najdziksze wiadomości, nie?

Największe obciachy ostatnich dni - 22-letnia "wicemiss świata" zostanie posłanką?

129 001  
308   108  
W dzisiejszym odcinku o Roksanie, która chce zostać posłanką. Czy poza wyglądem ma jeszcze jakieś kompetencje? Będzie też o najgłupszych oświadczynach roku.
Największe obciachy ostatnich dni

#1. Internauci ujawniają zrzut ścieków w Karkonoskim Parku Narodowym

Użytkownik portalu Wykop donosi o ściekach, które wpływają bezpośrednio do potoku Kamieńczyk.
Szlak czerwony na Szrenicę, idę i coś mi wysoko w górach szambem zaleciało, schodzę z góry - znowu śmierdzi z potoku, poszukałem i znalazłem rurę z gównem. Leci wprost do potoku Kamieńczyk, gdzie poniżej przy wodospadzie Kamieńczyk rodziny z dziećmi pluskają się w tej "krystalicznej" górskiej wodzie. W pobliżu na Hali Szrenickiej i samej Szrenicy są schroniska i stąd być może to szambo. Wkurza tym bardziej, że wchodząc do parku bulisz na każdym kroku kasę, za parkingi, toalety itd. a tutaj jakieś Janusze za friko walą gównem do potoku.

Użytkownicy portalu deklarują pomoc i zastanawiają się, o ilu takich zrzutach jeszcze nie wiemy, bo zostały starannie poukrywane...

Największe obciachy ostatnich dni

Największe obciachy ostatnich dni

Największe obciachy ostatnich dni

#2. Celował laserem w śmigłowiec medyczny. Lekarz ma uszkodzony wzrok

Helikopter akurat wracał do bazy w Warszawie, gdy jakiś geniusz przez długi czas celował w niego wiązką zielonego światła. W efekcie jeden z lekarzy obecnych na pokładzie śmigłowca doznał urazu oka i nie może pracować. Mariusz Mioduski musi chodzić w ciemnych okularach i nie wie, kiedy powróci do pracy. Niewykluczone, że już nigdy nie będzie widział tak dobrze, jak przed incydentem. Niestety policji nie udało się namierzyć osoby, która używała lasera.

Największe obciachy ostatnich dni

#3. Pijany sędzia spowodował kolizję drogową

Do incydentu doszło w Kielcach. Tamtejszy sędzia wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Doszło do kolizji z innym, prawidłowo jadącym samochodem. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci przebadali sędziego alkomatem i stwierdzili, że jest nietrzeźwy. Teraz mężczyźnie grozi utrata immunitetu sędziowskiego. Czy tak się stanie, zadecyduje niebawem prokuratura.

Największe obciachy ostatnich dni

#4. Uczeń stanie przed sądem za oplucie nauczyciela. Grozi mu więzienie

19-letni uczeń Zespołu Szkół Zawodowych stanie niebawem przed sądem w Słupcy - donosi Fakt. Chłopak odpowie za znieważenie nauczyciela, którego zwyzywał i opluł przed całą klasą 31 maja tego roku. W czerwcu dyrekcja szkoły skreśliła 19-latka z listy uczniów. Ten jednak odwołał się do Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty, które pozytywnie rozpatrzyło jego wniosek. Na szczęście sprawa nie została zamieciona pod dywan i za swoje obrzydliwe zachowanie chłopak może pójść do więzienia nawet na rok.

Największe obciachy ostatnich dni

#5. Nagroda Darwina za najgłupszą śmierć? Oświadczył się pod wodą i... utonął

Steven Weber i Kanesha Antoine z USA wybrali się w romantyczną podróż do Tanzanii, gdzie wynajęli podwodną kabinę. W pewnym momencie mężczyzna wypłynął na zewnątrz i zza okna oświadczył się swojej partnerce. Kobieta wszystko nagrywała i nie ukrywała poruszenia. Na kartce było napisane:
Nie potrafię wstrzymać oddechu tak długo, by powiedzieć ci o wszystkim, za co cię kocham, ale wszystko to kocham coraz bardziej z każdym dniem.

Chwilę później Steven... utonął. I tyle z oświadczyn.

https://youtu.be/8x5tELT5ZXo

#6. Deweloper sprzedawał w Krakowie mieszkania na osiedlu z nieprzebudowaną kanalizacją

Dramat mieszkańców spokojnego osiedla przy ul. Niebyłej. Miała być cisza i komfort, a przy mniejszym deszczyku ulice wokół bloków zamieniają się w rwące potoki. Mieszkańcy przyznają, że deweloper już kilka lat temu zarzekał się, że w końcu przeprowadzi remont ulic, ale wciąż nic z tym nie zrobił. Firma przekonuje, że winne są skomplikowane procedury. Mieszkańcy jednak oskarżają dewelopera o grę na zwłokę i boją się tego, co czeka ich jesienią.
Jeżeli jesień będzie deszczowa, to czeka nas tutaj koszmar. Przy każdym większym deszczu droga dojazdowa wręcz pływa - zalewane są schody do bloku nr 9, woda dostaje się do garażu podziemnego. Ponadto na skutek stojącej wody utrudniony jest przejazd do bloków 11 oraz 13
- mówi jeden z mieszkańców w rozmowie z portalem Dziennikpolski24.

Zdesperowani lokatorzy sami muszą się zrzucać na żwir i usypywać nim drogę.

Największe obciachy ostatnich dni

#7. Poseł Konfederacji chwali się tajną bronią na liście do Sejmu. Czy wicemiss świata zostanie posłanką?

Niebawem wybory. Partie polityczne prześcigają się w obietnicach i mydleniu Polakom oczu. Tymczasem Jacek Wilk z Konfederacji stawia nie na merytoryczną dyskusję, a na... naturalne piękno. Właśnie pochwalił się tajną bronią swojego ugrupowania: 22-letnią pierwszą wicemiss SuperTalent of The World 2017, Roksaną Oraniec.
A tu ładniejsza strona polityki i ładniejsza strona Konfederacji. Mamy na listach wicemiss świata :-) I kto jest debeściakiem?

Nie wiemy, jaki program przygotowała Roksana, ale na pewno nie można jej odmówić "kompetencji"...

Największe obciachy ostatnich dni

Największe obciachy ostatnich dni

Największe obciachy ostatnich dni

Największe obciachy ostatnich dni


>>> Ostatnio pisaliśmy o tancerce, którą zwolniono z pracy, bo podobno jest za gruba


Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6
308
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – trudno uwierzyć w to, co zrobiła ta bezmyślna madka
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak sobie poradzić z problemem imigrantów z Afryki? Ta pani znalazła na to prosty sposób!
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu 10 dziwnych i niewygodnych faktów o seksie
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Tych filmów nikt nie lubi. A szkoda, bo te produkcje wcale nie są złe!
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Naprawdę potwornickie ciekawostki - chłop się za babę przebrał i umarł
Przejdź do artykułu Naprawdę potwornickie ciekawostki - zamachowcy z 11 września zostali wcześniej zgłoszeni przez tego faceta
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą